Rybáři a chov domácích zvířat.

Zdravím všechny rybáře - chovatele v této nevšední diskusi.
Chov domácích zvířat je s rybařením úzce spjat.Vejce slepic se používají při výrobě boilie,chlup králíků či peří kohoutů se používá při vázání mušek,krmivo pro domácí zvířata je vhodným doplňkem partiklů a směsí - prostě tyto dva obory jsou si velmi blízké.

Jelikož bydlím celý život na venkově,chovatelství mě nemohlo minout.Věnuju se chovu domácích zvířat dlouhá léta a věřím,že zde na MRKu nejsem určitě sám.

Proto vznikla tato diskuse,chcete-li jádro chovatelů na MRKu.Kdo má doma králíky,slepice,holuby,kozy,krávy,koně a já nevím co ještě -račte vstoupit.Tato diskuse je přesně pro Vás.
Předáme si zkušenosti a poznatky,poklábosíme o chovech či o problémech.

Poděkování nedávám,nemám zájem o zaplevelení diskuse obrázky z netu právě k vůli honbě za poděkováním.Díky za pochopení.
Autor diskuse: : vydrák - Profil , 22.9.2012 všeobecné - ostatní

pajinek - Profil | Ne 23.12.2012 18:43:02

: vydrák >> jj,vybíral jsem schválně rostlé jedince,chci ty Kal. křížit s Burgunakem a očekávám od nich silné potomky s rychlím přírůstkem. Ale to se ukáže až v praxi,v lednu by měl mít od nich první králičata.

Bu samice

    pajinek - Profil | Ne 23.12.2012 18:38:06

    : vydrák >> jj, u Hyl jak dosáhne váha 3 kg musíš připustit a to i po odstavu mladých. Rychle přibírají na váze a ze za krmenou samicí neuděláš nic. ( nouzově dieta )

      : vydrák - Profil | Ne 23.12.2012 18:34:34

      pajinek >> Ta samice je pořádná,má hlavu jak samec.

        pajinek - Profil | Ne 23.12.2012 18:32:31

        CHaP - 23.12.2012 13:23:17 >> ahoj,jak je ten kalifornský starý ? Samec nebo samice ?

        Mám taky Kal. samce i samici jsou osmi měsíční

        1) samec
        2) samice

          CHaP - Profil | Ne 23.12.2012 18:27:55

          chlup >> agama je žrout, bacha na to na co si ji naučíš!!

            : vydrák - Profil | Ne 23.12.2012 18:23:28

            pajinek >> Já připustím až na jaře.
            Ale ty to máš zateplený a jak si psal,Hyla se musí furt točit.

              pajinek - Profil | Ne 23.12.2012 18:21:14

              : vydrák >> To se stává.........Taky jsem si letos vybral smůlu a dan jedné samice. Jedna samice se mi okotila,na druhý den nechala pojít mladé, začala špatně přijímat potravu a do týdne pošla. U druhé se ukázala v polovině březosti falešná březost, tak jsem jí připustil znovu. Doufám že od ted bude už vše v pořádku :-) 30.12. se mi má kotit samice (bříško už má pěkně kulaté) a ty další tří během ledna. Snad to už klapne bez problémů

                : vydrák - Profil | Ne 23.12.2012 17:45:57

                pajinek >> Bylo jich z posledního vrhu devět,tří nejslabší chcípli.

                  pajinek - Profil | Ne 23.12.2012 17:44:09

                  : vydrák >> Ahoj, pěkní ušáci :-)

                    chlup - Profil | Ne 23.12.2012 17:43:48

                    Dneska sem pořídil pod stromoček jednoho zakrslíka.Pocházím z vesnice a ted bydlím ve městě a nějak mě ta havět chybí,tak sem dal návr že by se mohl jako králíček pořídit děckám k vánocům a ono to prošlo,takže bude micák doma :-D jinak bych si chtěl pořídit nějakou agamu nebo tak něco...budu muset počkat zas do příštích vánoc asi :-(

                      chlup - Profil | Ne 23.12.2012 17:22:02

                      CHaP >> ahoj,kolega z práce je chovatel slepic,ted před zimou když slepice přepeřujou tak nenesou.Pro urychlení jim přidává do vody na pití MAGI,co se dává do polívky.Prej to obsahuje kdejaký minerální soli a kdesi cosi a prej to pomáhá.

                        : vydrák - Profil | Ne 23.12.2012 16:47:11

                        A na závěr náš pes.
                        Miluje zimu a nejradši se válí ve sněhu.

                          : vydrák - Profil | Ne 23.12.2012 16:42:03

                          Pár chovatelských fotek:
                          foto č.1 - poslední letošní králíčata
                          foto č.2 - mix pro králíky
                          foto č.3 - perličky při večerním pokecu.Co ty toho napovídaj!:-)
                          foto č.4 - mix pro drůbež

                            CHaP - Profil | Ne 23.12.2012 15:42:16

                            sprinter

                              CHaP - Profil | Ne 23.12.2012 15:37:42

                              zde jedno z mladých

                                nofish - Profil | Ne 23.12.2012 15:33:33

                                : vydrák >> to je hlemýžď, ne slimák. Člověče :-)
                                Velice nenároné zvíře. Když ho vezmeš na ryby tak ti neuteče. Prostě akorát pro mě.
                                Ne dělám si srandu. Je to spíš jenom taková zajímavost do akvárka. Co s tím, sežrat se to nedá (francouz nejsem) a pokecat se s tím taky nedá...

                                  : vydrák - Profil | Ne 23.12.2012 15:33:32

                                  Musím jít dát zvěři večeři,udělám pár fotek venku.

                                    CHaP - Profil | Ne 23.12.2012 15:31:47

                                    oblovky chovám už dlouho, a náročné to je jedn na to , hlidat jim vlkost v terariu

                                      : vydrák - Profil | Ne 23.12.2012 15:30:24

                                      nofish >> Fuj slimáka,brr...

                                        nofish - Profil | Ne 23.12.2012 15:27:37

                                        : vydrák >> doma je už psisko, druhé psisko tak max ještě tohle http://jdem.cz/w6qd9