Rybáři a chov domácích zvířat.

Zdravím všechny rybáře - chovatele v této nevšední diskusi.
Chov domácích zvířat je s rybařením úzce spjat.Vejce slepic se používají při výrobě boilie,chlup králíků či peří kohoutů se používá při vázání mušek,krmivo pro domácí zvířata je vhodným doplňkem partiklů a směsí - prostě tyto dva obory jsou si velmi blízké.

Jelikož bydlím celý život na venkově,chovatelství mě nemohlo minout.Věnuju se chovu domácích zvířat dlouhá léta a věřím,že zde na MRKu nejsem určitě sám.

Proto vznikla tato diskuse,chcete-li jádro chovatelů na MRKu.Kdo má doma králíky,slepice,holuby,kozy,krávy,koně a já nevím co ještě -račte vstoupit.Tato diskuse je přesně pro Vás.
Předáme si zkušenosti a poznatky,poklábosíme o chovech či o problémech.

Poděkování nedávám,nemám zájem o zaplevelení diskuse obrázky z netu právě k vůli honbě za poděkováním.Díky za pochopení.
Autor diskuse: : vydrák - Profil , 22.9.2012 všeobecné - ostatní

Nnofish - Profil | Ne 23.12.2012 14:55:42

Šmejdím po mrku a vidím problém typu "slepice". Pánové, jen si dovolím. Ještě furt se prodávají a kuchají ryby, kdo můžete, mazejte pro odpad z kuchání. Ta trocha šupin, kůží a vnitností, umí zázraky. Kolega to bral po metrácích. V zimě to vydrží i v igelitu na zahradě. Pak jen spařit a šup s tím slepicím. Nezažil jsem zimu, že by mu pak nenesly.

    NCHaP - Profil | Ne 23.12.2012 14:54:26

    : vydrák - >> a pes dostane i dárek pod stromeček :_D

      NCHaP - Profil | Ne 23.12.2012 14:54:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      : vydrák >> tak to je jasný, že dostanou i svoji vanoční večeři ;-)

        NCHaP - Profil | Ne 23.12.2012 14:53:38

        : vydrák >> prý perličky odhání dravce,... takže vhodný ke chovu holubů. přemýšlel jsem že dědoj koupim páva, nebo okrasného bažanta, ale to abych tomu udělala volieru, že?

          N: vydrák - Profil | Ne 23.12.2012 14:53:24

          Zítra je štědrý den,kdopak nosí svým zvířatům něco dobrýho pod zub/zobák?

            N: vydrák - Profil | Ne 23.12.2012 14:50:32

            damoz >> Aspoň nemáte doma mouchy.

              Ndamoz - Profil | Ne 23.12.2012 14:46:56

              no vidíš, my ho milujeme celá rodina:-)) horší je to s cvrčkama, který dělají bordel, že se nedá spát:D

                N: vydrák - Profil | Ne 23.12.2012 14:44:53

                damoz >> Zajímavý zvíře,ale můj šálek kávy to není:-)

                  NVERŇÁK - Profil | Ne 23.12.2012 14:38:37

                  : vydrák >> Tak mel teda pravdu,ale zvíře to je nádherný.Dřív jsme je vlastnili taktéž ale doba se změnila a lidi taky z obou stran máme sousedy i kdyz by to mozna pochopili tak rači zoušet nic nebudu :D :)

                    Ndamoz - Profil | Ne 23.12.2012 14:37:03

                    náš člen rodiny:-)

                      NVERŇÁK - Profil | Ne 23.12.2012 14:35:09

                      CHaP >> U mě to samí :D

                        NCHaP - Profil | Ne 23.12.2012 14:33:17

                        všek to znáte nedá pokoj dokut to nedostane, a když to dostane tak už ztoho nemá takovou radost

                          NCHaP - Profil | Ne 23.12.2012 14:32:44

                          : vydrák >> s ex přítelkyní jsem měli chov pappoušků , kakriky1.1,rosely2,2, anduly10,.10, korely1,1, ale po rozchodu jsem ji všechno nechal. a včer ajsem se dozveděl že se toho zbavila.

                            NCHaP - Profil | Ne 23.12.2012 14:30:21

                            : vydrák >> slepic je dost, ale taková která by zdilela moje nadčení pro přírodu, a nevadilo jí vyrazit na ryby, tak tech je málo ! ;-)

                              N: vydrák - Profil | Ne 23.12.2012 14:27:54

                              CHaP >> Seš mladej,holku ještě seženeš.Holek je víc jak slepic:-))

                                N: vydrák - Profil | Ne 23.12.2012 14:26:47

                                VERŇÁK >> Hluk je slabý slovo - rambajz,kravál,vyrvál:-))
                                Je to nejchytřejší drůbež,co jsem kdy měl.Vážně!

                                  NCHaP - Profil | Ne 23.12.2012 14:24:59

                                  VERŇÁK >> j mam, miluju přírodu, jen ta holka mi chybí :-(

                                    NVERŇÁK - Profil | Ne 23.12.2012 14:22:59

                                    CHaP >> Takže máš celkem dost koníčku jak tak koukam.Ale tak to má být lepší než sedet u gauče a koukat na televizi.Ale neříkam že to občas nedelam taky :D

                                      NCHaP - Profil | Ne 23.12.2012 14:14:18

                                      VERŇÁK >> jj, krab, dal tu mam raky, šneky,..

                                        NVERŇÁK - Profil | Ne 23.12.2012 14:12:35

                                        CHaP >> V korýších se moc nevyznam,je to podobné krabovi bych řek ale víc nevim :D