Njejenik - Profil | St 26.1.2022 13:36:53
Zdar borci.... tak už se to nějak na Samberku uklidnilo, nebo tam stále normálního pozemšťana nepustí, resp. vyhodí z "jejich" místa?
Koncem února, začátkem března, by to mohlo bejt trochu volnější než například v červnu ne?? :-O
Nbochovák - Profil | Po 26.7.2021 8:30:29
Lubka.B >> Ahoj. Na Sandberku není loď povolená ( chytání, zavážení )
NLubka.B - Profil | Ne 25.7.2021 23:26:42
Zdravím. Co Sandberk, dravci a z lodi?
Díky za info.
L.b.
NPedro1 - Profil | Pá 16.7.2021 14:14:53
clarence >> Propíchaný kola tam jsou běžná věc od pradávna, hlavně ta s pražskou RZ.
A už před 10 lety tam běžně frčelo vyhrazování míst, střídání se v průplavu kdy přespolní neměl šanci nahodit, stojany s nahozenými pruty a 500 metrů kolem nikde nikdo a masakrování okounů "kapraři" na třetí prut bokem na rybičku. A to se tam dalo ještě na pár místech zaparkovat a nahodit.
NHans83 - Profil | Pá 16.7.2021 14:05:59
show must go on >> Pokud ne po dobrém, tak bohužel po zlém, ale nenechám se vyhánět z místa, pokud to nebude vyloženě jeho pozemek. Pokud si to tam místní "elita" nárokuje jako že "muj flek" a bude ještě drzej a ohánět se tím, co jsi napsal, každej z nich dostane facku nohou a vymalováno. Ale já to mám stejně z ruky ))
Nshow must go on - Profil | Pá 16.7.2021 12:44:16
Hans83 >> A jak by jsi to s ním řešil, kdyby nechtěl "po dobrém"......? Ve finále by jsi měl problém ty. Tady je taky taková skupina alkáčů a chlubí se tím, jak si dávají závory a říkají, že pravdu má jen bouchačka. Tak babo raď, alkáčovi jí plácneš, on ke všemu sotva stojí na nohách a bude se na tobě hojit. Alkáči, takyrybáři je skupina, která nemá u vody co dělat.
NHans83 - Profil | Pá 16.7.2021 12:06:59
SUPERMASAŘ >> :-D To by mi řekl někdo jenom jednou..a taky naposledy :-))
NSUPERMASAŘ - Profil | Čt 15.7.2021 20:04:49
show must go on >> Vůbec ne akorát něco podobnýho sem zažil na mlýnech že mě borec říkal že je to jeho místo
Npetr616 - Profil | Čt 15.7.2021 12:49:42
Tipuju LK Baits.. nebo Nikl.
Nhaas - Profil | St 14.7.2021 19:06:20
show must go on >> 👍
Njpavmrk - Profil | St 14.7.2021 18:55:07
Me by to treba taky zajimalo :-)
NSUPERMASAŘ - Profil | St 14.7.2021 17:53:41
show must go on >> Zdar jaké firmy?
Nshow must go on - Profil | Út 13.7.2021 19:33:11
haas >> Jaké vyzvídání?! Proč jsou dneska lidi tak zlí, že ani neporadí někomu, kdo tam jede poprvé a je zdaleka....?
Pro toho, kdo se ptal: NEJEZDI TAM! ASI VIDÍŠ JIŽ TEĎ, CO BY TĚ TAM ČEKALO A ZKUS TY PODĚBRADY.
Nhaas - Profil | Út 13.7.2021 18:58:25
show must go on >> kolego asi jsme se nepochopili .....moje odpověď mířila směrem když chce někdo poradit a vyzvídat tak ať si to řeší po sz ....já mám nějaký Sandberg u zadele jen nemám rád tyhle otázky kde to bere jestli to bere na co to bere atd....... Chápu že kolega je z Plzně taky bych si nějaké info asi pojišťoval VC go ale ruku na srdce málokdo ti vše poradí veřejně tím byl můj zapis myšlen tod vše ...,.ahoj 👍
Nshow must go on - Profil | Út 13.7.2021 16:26:20
clarence >> Nehejtuj! Ty jako mistni, vis moc dobre o cem je rec..... a spousta z nich jsou tobě dobre znami.....
Njirisyky - Profil | Út 13.7.2021 15:54:42
show must go on >> Tak s Boudami naprosto souhlasím. Bohužel
Nclarence - Profil | Út 13.7.2021 15:21:04
show must go on >> Tak nevím o propíchaných kolech jsem nikdy neslyšel a jenom otázka,jaká je to boiliesová firma co to přivlastňuje?J
Nshow must go on - Profil | Út 13.7.2021 13:03:55
petr616 >> Snad tady.......
https://mapy.cz/s/budotedofe v okolí toho bodu hned zkraje při příjezdu od Kolína. Jsou tam vidět auta. .......jenže přijedeš, bude obsazeno a jsi v háji........ .......a když bude volno, může přijít nějaký chytrák z té boiliesové firmy, že to je jejich...... Když vás bude víc, neleknete se vlka nic! Asi takhle no....... A nechceš si koupit raději hostovačku na Poděbrady, taky tam jsou velcí kapři, bivaky legální..... sice jsou tam kempy, ale na část jezera od Kluku chodí koupači jen individualisti. Sem tam i individua.
Npetr616 - Profil | Út 13.7.2021 12:09:47
show must go on >> zdar, premyslel jsem o teto vode, je me jasny ze to tam bude s mistem boj, nikdy jsem tam nebyl, je to fakt takove boj tam nekde najit misto ? Zaparkovat auto a nekam prejet po vode ? To by byly asi propichany gumy co ? Tady ty "soukromy" pozemky a cedule zakaz vjezdu co si doma nekdo udelal na kolene se rozmaha skoro vsude...
NZip1 - Profil | Út 13.7.2021 11:22:48
show must go on >> Trefa do černého!!!!!!!!!!!!!!
Nshow must go on - Profil | Út 13.7.2021 8:39:41
Samberk u Kolína je privátní svazovka. "Majitelé" pozemků jsou převážně místní chataři, spousta pozemků je zabezpečena proti vjezdu nežádoucích osob, pozemky jsou "přivlastněné" a velké zle tam dělají fanoušci jedné, nejmenované boiliesové firmy. Ale kaprařští "sluníčkáři" takové podmínky chtějí na všech přivlastněných, svazových vodách. Další případ jsou Boudy u Lázní Bohdaneč. Nevím, proč haas píše, že toto se sděluje pouze po SZ. Možná chtěl sdělit, kdo tě pustí ze známosti na "přivlastněný" pozemek. Jinak nevím proč po SZ. Já zase říkám, proč to neříct veřejně!
Nkájínek - Profil | Po 12.7.2021 22:36:49
Odr 83 >> Ušetři si cestu a nikam nejezdi , pokud tam teda nemáš kámoše kterej tě pustí na pozemek , protože jinak budeš místo těžko shánět . Voda je to krásná ,i když těžká , ale bohužel přes soukromé pozemky nedostupná .
Nhaas - Profil | Po 12.7.2021 18:00:15
Odr 83 >> takové věci co se týče informací se řeší max po sz ...... Blázen napíše zde vše veřejné
NOdr 83 - Profil | Ne 11.7.2021 9:15:13
clarence >> Ahoj s diskuze jsem pochopil že znáš pískovnu Sandberg u Kolína.
Mohu poprosit o nějaké info o této vodě?Hloubka,vázky,příjezd k vodě atd.
Na tuto vodu to mám skoro 200 km a nechci jet uplně na Blind,řeky jsou nahoře tak chci zkusit nějakou novou stojatou vodu.
Plánuji tam jet na příští víkend.
Díky za každý detail.
Nclarence - Profil | Po 9.3.2020 19:28:59
martan01 >> Dnes super úplněk nad Samberkem
Nmartan01 - Profil | So 29.2.2020 15:38:07
Letos je na revíru povolen letní Nonstop lov?
Nclarence - Profil | Po 7.10.2019 17:20:58
Mrzi >> Klidně napiš nebo zavolej 775083977
NMrzi - Profil | Ne 6.10.2019 21:26:35
clarence >> Dobry den kolego vy jste na Sandbergu mistni? Muzu vam kdyztak nejak napsat zpravu?
Nclarence - Profil | St 14.8.2019 16:14:05
Pallermo >> Michale znáš mne já bych nikdy v zákazu nechytal.
Nclarence - Profil | St 14.8.2019 16:08:31
Killkeel >> Jarmil jako RS skončil.J
NHulijeta - Profil | St 14.8.2019 12:58:33
Pallermo >> To jako fakt..? Chcete říct, že ta cedule tam je jenom pro přespolní rybáře..? Já tam dřív jezdil na okouny ale už se mi to znechutilo kvůli věčným bivakářům, takže nebylo kde chytat. A teď koukám, že místní si asi můžou chytat kde chtějí nebo jak tomu máme rozumět, jestli je to tak dost to vypráví o místních poměrech a RS.. Smutné :(
NPallermo - Profil | St 14.8.2019 12:14:43
clarence >> ale vis ze mas ty ryby ze zony kde je cervena cara :D Jiro
NKillkeel - Profil | St 14.8.2019 8:59:55
mapka aby nebyl konflikt s Jarmilem
Nclarence - Profil | St 14.8.2019 5:42:56
martan01 >> něco se chytnout dá.J
Nmartan01 - Profil | Út 13.8.2019 22:46:18
Dá jse něco ulovit ze strany od Labe?
Nwagimir90 - Profil | St 18.4.2018 17:26:05
Taky nemám moc dobré zkušenosti...Buzerace opravdu zbytečná! Vyhrožováno sebráním povolenky, ikdyž není žádný důvod! Místa obsazená místníma 24/365 (což se ale dá čekat). Ryby tam ale jsou!
Nclarence - Profil | St 14.6.2017 6:38:48
Aimtop >> poloostrov soukromý není je to státní voda ale příjezdová cesta vede přes soukromý pozemek.
NAimtop - Profil | Út 13.6.2017 11:12:23
clarence >> Ten poloostrov je už soukromý pozemek?
Nclarence - Profil | Út 13.6.2017 6:20:32
D-Carp >> Nařekl jsem,že je tam málo místa ale lukrativní jsou stále obsazená.Poloostrov je zamknutý taen ti musí Jarmil odemknout a zase tě vypustit ven.J
ND-Carp - Profil | Po 12.6.2017 22:35:08
clarence >> To je tam opravdu tak málo místa ? :/ hold asi skončím na Labi
Nclarence - Profil | Po 12.6.2017 8:36:31
D-Carp >> Bivak mít můžeš v pohodě jenom vybrat dobré místo to bude asi ten největší problém.J
ND-Carp - Profil | Po 12.6.2017 5:49:23
Může se na Sandberk s bivakem ? Nerad bych přišel s někým do konfliktu kvůli tomu abych tam mohl přespat.
ND-Carp - Profil | Po 5.6.2017 8:29:10
Ahoj,mám v plánu vyrazit na ryby,zvažuji jestli vyrazit 100km na Sandberk,ale čtu tu že je tam už málo místa,Chtěl bych tam v týdnu,nejspíše jen já a pes,chyť a pust samozrejmost.A nebo mám raději jet na Labe ? Pískovna podle fotek je krásná,osobně jsem tam nikdy nebyl.Pokud by se chtěl někdo přidat na ryby,nebadilo by mi to,ale pouze klidný rybolov,kaprařina,pohoda.Každá informace by mi pomohla,klidně SZ.Díky David
Nsupinna - Profil | St 15.2.2017 15:58:05
Cáfa 332 >> Tak jsem jel dnes okolo a je to tam pěkně vykácený a připravený zřejmě ke stavbě čehosi. Zatím tam stojí něco jako přístřešek na dřevo. Asi už dělají zásobu z toho , co vyřežou. Každopádně opět zmizí další pěknej kus břehu, kde se ještě dalo sednout.
Npacka - Profil | Út 14.2.2017 17:16:08
na podzim jsem od kluku z povodí a v klubu zaslech ze by tam měla vyrust nejaka marina nebo kiosek nebo kemp ale jestli to je pravda.......na velikonoce bude první plavba tak se uvidí
na druhou stranu...co rybarim branilo aby si od mesta nebo majitelu pronajali -koupili- pruh brehu kolem vody? pred par lety tam stavala jen jedna chatka
NCáfa 332 - Profil | Út 14.2.2017 16:23:15
supinna >> To se ještě uvidí oplocování teprve začne.
Nsupinna - Profil | Út 14.2.2017 15:51:09
Cáfa 332 >> Tak kam se dá ještě sednout? Jedině pár flekú od Labe. Nebo ještě někam jinam ?
NCáfa 332 - Profil | Út 14.2.2017 15:27:20
supinna >> To je realita kolínské pískovny.Ploty az do vody.
Nsupinna - Profil | Po 13.2.2017 20:15:02
Cáfa 332 >> To jako fakt?
Nchendler - Profil | Po 13.2.2017 19:29:26
Cáfa 332 >> nejak podobne,dosrali piskovnu v sadske....
NCáfa 332 - Profil | Po 13.2.2017 19:09:03
devro >> Tak a brzy bude uplně po všem už se kolíkují místa skoro až k břízám,(směr k vysokýmu břehu),tam už skoro stojí další chata.A bude hůř kolem sambu je už prodáno skoro vše.
NLeďáček - Profil | Ne 5.2.2017 18:12:53
clarence >> Také se chystám , ale kdy , to ještě nevím! Vloni byla sobota narvaná jako nikdy ! Dyštak dám vědět , kde bychom se evenuelně sešli . Měj se hezky !!!
Nclarence - Profil | Ne 5.2.2017 18:00:54
Leďáček >> Nazdar Jirko tak odpovím na první otázku Kubíkovy nedal ani starý trenky a druhá v sobotu dopoledne jsem tam.J
NBloodFlyer - Profil | Ne 5.2.2017 10:46:51
A tak za zkoušku to teda stojí ? Nebo mě poradí někdo jiný pisak ? Klid SZ jestli nechcete veřejné budu rád za každou radu a tip
Nchendler - Profil | Ne 5.2.2017 9:38:32
Rambo79 >> s timhle mas pravdu,je to tam narocny.
NLeďáček - Profil | Ne 5.2.2017 9:07:43
clarence >> Bodejť by tam byly , když je vozíš na K....v !!! Uděláš si výlet na FF ?
NMOndo - Profil | Ne 5.2.2017 9:07:25
To je ta svazovka, kde si chodí honit triko koulísáci, kteří odsuzují soukromáky, fotí se s některými rybami 5x za rok a porovnávají jestli za dva měsíce zhubla nebo nabrala 20 dkg?
NRambo79 - Profil | Ne 5.2.2017 8:57:12
Už na Sanbáč nejezdim, na třetině je lov ryb zakázán z důvodu těžby a stále rozrůstajíci počet srubů místních zbohatlíků co zablokovali příjezdovou cestu a obehnali břeh plotem mě znechutil. Ale ryby jsou tam pěkný, moc pěkný.
Nclarence - Profil | Ne 5.2.2017 8:34:15
Tavris29 >> No tak Honzo už i ty?