- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Štěrkovna Sandberg u Kolína.
Dobrý den, v létě v červenci bychom chtěli s kolegou vyjet na štěrkovnu Sandberg u Kolína na lov kaprů.Můžete mi dát nějaké info o této vodě? Za každou radu děkuji.
Carpi
Carpi
Autor diskuse: Carpi - Profil , 8.5.2012 kaprařina - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
25x v oblíbených a 14x v ignorovaných.
Ndevro - Profil | So 4.2.2017 20:07:51
clarence >> Ahoj zrovna na místo na fotce se,ale normální smrtelník nedostane pokud se nepletu
NBloodFlyer - Profil | So 4.2.2017 14:14:07
clarence >> krasny kapr chci si zachytat plánuju 3 až 4 noci a nemám moc možnost to nějak okouknout mám to docela kus cesty tak se ptám tady abych tam neseděl 4 dní a nic nemusím nutné tahat jen 15+
NBloodFlyer - Profil | So 4.2.2017 14:02:41
Zdravím jaký je stav s bivakovanim můžeš a co ryby jsou tam nějaký ?
Nclarence - Profil | Ne 21.2.2016 21:29:05
kopecek >> Z ostrovů nikdo nechytá a ani dál nemáš pravdu zachytáš si i přes den a to nádherně jen vědět kde.Má to jen jednu vadu,pro ty kdo nenakrmí tak čekají na náhodný záběr.Lovu zdar.J
Nkopecek - Profil | Ne 21.2.2016 16:28:00
Na tomto revíru to chodí tak, že vyvolení tu chytají přes noc, z ostrovů, zaváží atd., pak se dá chytit cokoliv. Pokud k nim nepatříš a vytahuješ ve 24hod. tak to asi nebude revír pro tebe.
NMathew Vin - Profil | Ne 21.2.2016 12:38:17
Čajte, na Sanbergu jsem loni strávil pár vycházek s feederem. Jo cejni 45+ a plotice těch tam je plná p.... ale o kapra jsem nezavadil... každopádně co vim je tam docela amurů. ovšem je to u ostrůvků na vyvážku a ta je tam zakázaná. Navíc loni opět zavřeli další výběžek plotem kde se dalo slušně chytat...hlídání revíru? proč ne..Ale zastavět svazovku plotem a znemožňovat výkon rp? To je na pováženou... Na to jak je to pěkná voda mě dost zklamaly podmínky..Okolo je dost jiných daleko lepších vod a to nemluvim o Labi jako takovím. Nestalo se mi tam ,že bych nic nechytil.
Nkoralovec1 - Profil | Út 1.9.2015 7:49:39
ahoj potřeboval bych se něco dozvědět o rybníku Pekelský. Je tady někdo kdo ho zná ? Děkuji
NKocháč - Profil | St 12.8.2015 9:24:32
ksanda >> Závody na svazovkách jsou vždy o tom domluvit podmínky s hospodařící organizací. Pokud jsou to komerční závody, tak je to nejjednodušší z hlediska MO posoudit, co jim ten závod přinese. Pokud jsem pořádal závody na svazovkách, tak to bylo vždy o komunikaci a nabídce. Pokud se jedná o nájem, tak ta hotovost jde po závodě použít právě na tu vodu. Navíc pár dní v roce to rybáře zase až tak zásadně neomezí. Konkrétně kolem Samba se našlapuje po špičkách jako kolem dalších vod, ale strašně moc lidí o té vodě ví a i o těch rybách, které se chytají pořád dokola a stejně tam nejedou. No a když se tam vypraví nějaký prasata, tak je to nejjednodušší ji pobrat povolenky a je klid.
Nchendler - Profil | St 12.8.2015 8:55:14
ksanda >> v necem s tebou souhlasim a v necem ne. Nevime,co tomu predchazelo a jake operace,se museli udelat,aby to tam mohlo bejt,vubec to nemusi bejt tim,ze je to o J.V. treba by jsi to domluvil i ty. Myslim,ze kdyby si na ten zavod chtel i ty,byl bys rad za to,ze je nekde,kde ta voda je a podminky na to. A k tem zakazum,je treba si uvedomit,ze ty zakazy,si tak nejak delame sami a jak to tak bejva,jeden kreten,to pokazi bande slusnejch. S tim nikdo nic neudela. Zakaz je tam pro neco,kuli nekomu,kuli nekomu z nas. Ber to taky z druhy strany. Az to bude tam kde ma v poradku,nebudou se delat zakazy.
Nksanda - Profil | St 12.8.2015 7:59:44
chendler >> závod z Katlova byl přesunut na Sandberg a vadí mě, že pro nás obyčejné rybáře jsou tam jen a jen zákazy, ale přijde pan Vágner všichni se můžou přetrhat jak mu vychází vstříc a lezou do zadnice přitom je to komerční záležitost žádná bohulibá činnost!
Čtenáři této diskuse také sledují
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
NZlatá kaprařská malina1332
NPískovna Roudnice5232
NKapři na Obědovicích226
NStarbaits trvanlivé boilies111
NKarbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
NKaprařský top vercajk3167
NLithiové baterie - srovnání1546
NRevír - Jezero Jaroslav1587
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
14:55NKrátkodobá kaprařina x 9951
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
11:00NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...


















