Štěrkovna Sandberg u Kolína.

Dobrý den, v létě v červenci bychom chtěli s kolegou vyjet na štěrkovnu Sandberg u Kolína na lov kaprů.Můžete mi dát nějaké info o této vodě? Za každou radu děkuji.
Carpi
Autor diskuse: Carpi - Profil , 8.5.2012 kaprařina - revíry, cestování

elhierro - Profil | St 9.5.2012 18:52:40

Carpi - >> No nevím jestli Ti tu někdo poradí. Tipnul bych si, že místní osazenstvo nestojí o další návštěvníky tohoto revíru.

    jirkazez - Profil | St 9.5.2012 18:39:24

    Carpi - >> Nikdy jsem tam nechytal, takže nic tvrdit nemůžu. Poradím ti ale jednu věc. Najdi někoho, kdo tam opravdu osobně byl a poptej se ho přímo. Slyšel jsem o tom revíru spoustu nepěkných věcí.

      Kocháč - Profil | St 9.5.2012 18:35:09

      Carpi >> Zavolej Blaženě, rád ti poradí.

        Carpi - Profil | St 9.5.2012 18:27:20

        Kocháč >> Proč ne, dostal jsem tip na štěrkovnu tak sháním info.
        Carpi

          Carpi - Profil | St 9.5.2012 18:24:44

          Pvl >> O.K. vše v poho.
          Carpi

            Aimtop - Profil | St 9.5.2012 17:39:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            wolfjirka >> Můžeš tu vybranou skupinu trochu více přiblížit?

              wolfjirka - Profil | Út 8.5.2012 21:29:56

              Samberk je hezká voda, ale panují tam strašné poměry a to hlavně za plotem. Skupina rybářů má klíče i od vrat a dostanou se za oplocení, kde ač je to zakázáno bivakují, za dne chytají na tři pruty apod. Je to tam taková mafie.

                sedlo - Profil | Út 8.5.2012 19:54:49

                fotojakes >> někde by to bylo potřeba ;)

                  Hermis_s - Profil | Út 8.5.2012 18:36:19

                  fotojakes >> :)))

                    fotojakes - Profil | Út 8.5.2012 18:24:26

                    Carpi - >> tady je na místě asi jen jedna rada, zvol jinou vodu:-)

                      devro - Profil | Út 8.5.2012 18:20:16

                      fotojakes >> ))))))))))))))

                        fotojakes - Profil | Út 8.5.2012 18:17:12

                        sedlo >> škoda, že RS a policie není tak aktivní na všech vodách, tak jako zde:-)

                          devro - Profil | Út 8.5.2012 17:58:21

                          Čau sežen si nůžky na plot a cesta k obrům je téměř jistá

                            ladikxxx - Profil | Út 8.5.2012 16:58:45

                            Pvl >> Stejně se říká Samberk...:-)))))))

                              pouzy - Profil | Út 8.5.2012 16:24:30

                              O té buzeraci by se dala napsat kniha,tam si akorát skazíš dovolenou.

                                Forest 1 - Profil | Út 8.5.2012 16:18:35

                                sedlo >> naprosto s tebou souhlasim, tam uz nikdy ..............

                                  Kocháč - Profil | Út 8.5.2012 16:15:38

                                  Carpi - >> Ty chceš chytat na Krakonošově? :o)))))))))

                                    sedlo - Profil | Út 8.5.2012 15:56:54

                                    naprosto vydrancovaná voda.Každý den třikrát buzerace od RS a PČR.Žádný velký ryby tam už snad ani nejsou.

                                      Pvl - Profil | Út 8.5.2012 15:25:02

                                      Přijmi mou omluvu !! Bral jsem to podle této otázky
                                      Pískovna Samberk (Kolín) - místa k lovu (kozlipet, 17.4.2010)
                                      Dnes jsem se byl projít kolem Samberku a bylo tam .....

                                      Na mapě je název Sandberg .

                                        Pvl - Profil | Út 8.5.2012 15:13:38

                                        Jem mi docela k smíchu když někdo chce zjistit info o vodě a neumí si ani najít (nebo napsat) přesný název vody :o§)) SAMBERK