Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NPísek - Profil | So 15.12.2012 20:26:17

LSD >> polívky mohla být i studená ?

    NPísek - Profil | So 15.12.2012 20:25:40

    Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 15.12.2012 20:17:20 >> mám nafocených stovky skalpů hlavových , celých
    skalpů ptáků, desítky kůží králiků a zajíců, několik jezevců, koz,srnek
    vše jsem připravil k vázání,ale nikdy jsem nevzal ani korunu za matroš,
    občas mě někdo poděkoval a poslal něco,co jsem nemohl sám sehnat.Teď už mám klid,
    na kšeft to nebylo.

      NLSD - Profil | So 15.12.2012 20:22:01

      Písek >>
      jó za žvanec ..........

      před čtyřiceti tety cigošky v Chebu na nádraží dávaly za polívku

      :-)))

        NPísek - Profil | So 15.12.2012 20:20:16

        Petr64 >> právě ně to řadění dní nějak nevychází.
        Na Štědrý den dopoledne jezdím tradičně na Vranov u Brna do kostela. To bude tedy oříšek na domluvu,páč volno budu mít okolo poledne,
        to si můžu do Bystrce klidně dojet,ale nevím,kdy budeš odcházet od vody.

          NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | So 15.12.2012 20:17:20

          Písek >> co s takovým kvantem materiálů. Snad jedině na obchod.

            NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | So 15.12.2012 20:16:30

            Písek >> fuj, prasata !

            Mívali jsme divočáka v chlívku místo vepře, postupně 4 kusy. Byly to děsně chytrý zvířata. Ovšem zabijačka, to byl vždycky horror.

              NPísek - Profil | So 15.12.2012 20:13:13

              LSD >> tohle ale nejsou tankisté :-)))

              tu bachyni zajímá hlavně ten žvanec :-(((

                NPísek - Profil | So 15.12.2012 20:09:32

                Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 15.12.2012 20:03:12 >> to jsou mrtví bažanti,zajíci apod. z bažantnice
                taková přirozený úhyn : Já jsem je stahoval z kůže a ptáky jsem skalpoval.To maso jsem nejedl a krmil
                ty kance, měli to už bez chlupů a bez peří.

                z kůží jsem dělal dubing a skalpů všeho pernatého bývalo spousta. Jenže loni bažantnice ukončila
                a mám klid,ovšem nejsou už skalpy perliček,koroptví,křepelek :-(((

                  NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | So 15.12.2012 20:03:12

                  Písek >> zajíci ? Bože, taková škoda! Vůbec to nechápu.

                    NLSD - Profil | So 15.12.2012 19:58:09

                    Písek >>
                    ty bláho, kde ti kanci jsou?
                    boří se do bláta pomalu víc jak můj tank kdysi na Doupově
                    :-)

                      NPetr64 - Profil | So 15.12.2012 19:57:49

                      Písek >> Nedivoč.Včera už to do Rájce nestihnu.Jedná se o příští pátek a pondělí je opravdu štědrák.Já vánoce nějak nemusím,takže jdu na ryby.:o))

                        NPísek - Profil | So 15.12.2012 19:52:01

                        Petr64 >> je řeč ale o tomto pondělí ? potom za týden je Štědrý den, jak mě napadá

                          NPísek - Profil | So 15.12.2012 19:48:47

                          Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 15.12.2012 19:38:55 >> rozumím,ale tu kůži dostanu už staženou a poválenou kdoví kde po zemi

                          tady jsou kanci z bažantnice, krmil jsem je zajíci ,králiky , bažanty,koropvemi (viz foto)
                          když mě z dálky viděli,málem zbořili plot

                            NPetr64 - Profil | So 15.12.2012 19:43:18

                            Písek >> OK.

                              NPísek - Profil | So 15.12.2012 19:40:56

                              Petr64 >> neodmítej,uvidíš a snad si vybereš.
                              Tedy .....603266044...Dáš mě vědět buď na MRKu (a já Ti odpovím), pokud budu připojený,nebo telefon ?

                                NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | So 15.12.2012 19:38:55

                                Písek >> sádla z divočáka je škoda ! To je několik levelů nad sádlem z domácího vepře. Sádlo z divočáka na chleba, člověče!

                                  NPetr64 - Profil | So 15.12.2012 19:31:39

                                  Písek >> Nic nehledej.Mám bižu dost a navíc teď překopávám celej prutopark.:o))

                                    NPísek - Profil | So 15.12.2012 19:26:54

                                    Petr64 >> od té lávky bydlím asi 3-4 km, v Rozdrojovicích.
                                    Zítra se poohlédnu po brčkách a pošlu fotku (abych Tě navnadil)

                                    už jsem si dal na stůl lístek se Tvým jménem,je tam,kde snídám.Na snídani nezapomenu a ten vzkaz je
                                    nepřehlédnutelný :-)

                                      NPetr64 - Profil | So 15.12.2012 19:17:00

                                      Písek >> Na ryby teď jedině do Bystrce.Potřebuju 4 středně velký cejny.Chytat má cenu jen hodinu po vypnutí turbíny.Pak ti to můžu vodvízt kam je libo.:-)
                                      Kdyby byla inventůra,v obchodě v Letkách sem ju dnes viděl o dvě koruny dražší.

                                        NPísek - Profil | So 15.12.2012 19:13:51

                                        LSD >> přijedeš 18.12. do Prahy ? na večírek ?
                                        já to dám na otočku