Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NPísek - Profil | So 15.12.2012 19:12:36

Petr64 >> ale nepojedeš na ryby v pondělí do Bystrce ? tam by to bylo na předání ideální,pokud by jsi nechtěl jinak.Já se po té balze a splávcích poohlédnu,mašličku jim dávat nebudu :-)))
v úterý se mě to také nehodí,jedu na otočku do Prahy a dojedu ve středu v noci.
Každopádně o 15 kg semene mám zájem,snad nebude ve skladě inventura :-))

    NPetr64 - Profil | So 15.12.2012 19:06:34

    Písek >> Hele.V pátek po práci jedu na zahradu.Po cestě se stavuju v Rájci a zůstávám na zahradě.V sobotu budu pařit v Letovicích,protože švagrová má narozky.Z toho plyne,že v sobotu budu mimo provoz.Příjezd plánuju na neděli večer a ryby na pondělí.:-)
    Musím stihnout předávku slunečnice do štědrýho dne,protože pak budu zase mimo provoz.To mám zase narozeniny já.:o)))

      NPísek - Profil | So 15.12.2012 19:05:29

      Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 15.12.2012 18:54:36 >> tak o tom jsem nepřemýšlel až tak,
      když to jí Němec,tak jsem myslel že se na to neumírá a těch vitamínů ,co tam je na obalu vyjmenovaných by snad mrtvého postavilo na nohy.
      no přejdu na sádlo ořezané z kančí deky (kůže) ,zase jich bude mít asi dost,bude doba Mortulu :-))

        NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | So 15.12.2012 19:03:54

        Hlavně budu muset letos nadělat budky.

          NLSD - Profil | So 15.12.2012 19:03:47

          Písek >>

          :-)))

          jo!

            NPísek - Profil | So 15.12.2012 19:00:18

            LSD >> no a ozval se jeden od krbu :-)))

            Libore,nemusel jsi donést dvě kytky,Ty jsi prostě CHTĚL donést dvě kytky !!

              NPísek - Profil | So 15.12.2012 18:58:49

              Petr64 >> Balza tady možná bude v hranolech,ale hodně vespod :-)))
              něco pro plavačkáře tady také bude,už jen muškařím,tak když se Ti něco bude hodit,rád Ti udělám Ježíška.Jen ten pátek budeme muset doladit Budu doma až po 15 hod,ale během dopoledne budu manželku vozit po Bystrci..kadeřnice,pedikura,kosmetika .Klidně by jsme se mohli u té lavky sejít, v nejhorším případě.Ale budu rád,když si něco u mě vybereš na rybařinu.

                NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | So 15.12.2012 18:54:36

                Písek >> ztužování tuků pomocí katalytické hydrogenace vodíkem nikdy nepřineslo nic dobrého.

                  NPetr64 - Profil | So 15.12.2012 18:51:55

                  LSD >> Jestli vodlepím květináč od země,můžu něco vzít.:o))

                    NPísek - Profil | So 15.12.2012 18:51:00

                    Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 15.12.2012 18:43:54 >> jestli jim to škodí,to jsem nedomyslel........:-((((
                    ale je zajímavé pozorovat,jak jeden nabere do zobáku a hned to předá do zobáku druhému,ten odletí
                    a tak se to opakuje stále dokola ,bývá to na jaře...snad krmí mladé ?

                    margarín,tak říkám levnému máslu z Německa, brácha mě ho za tímto účelem vozí

                      NLSD - Profil | So 15.12.2012 18:49:17

                      Petr64 >>
                      nezapomeň kytku pro paní chýše!!!
                      já minule musel vízt dvě

                      :-)))

                        NPetr64 - Profil | So 15.12.2012 18:46:51

                        Písek >> Lkidně se dívat nemusíš.Leda by se ti tam někde povalovaly balsový tělíčka.:o)))

                          NPetr64 - Profil | So 15.12.2012 18:45:40

                          Písek >> Jedu v pátek a budu spát na chatě.Dal bych ti vědět,kdy se budu vracet.

                            NPísek - Profil | So 15.12.2012 18:44:00

                            Petr64 >> rád Tě pozvu do chýše,ale tady se víc líbí muškařům,hlavně když se nedívám,nebo odejdu z vazárny :-)))))
                            a co jich tady už bylo !

                              NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | So 15.12.2012 18:43:54

                              Písek >> budu lobovat za strakapoudy : já bych jim margarín nedával. Jsou v tom různý svinstva, může v tom být i sůl. Lůj je lůj, sádlo je v pohodě taky ale je drahý.

                                NPísek - Profil | So 15.12.2012 18:42:10

                                Petr64 >> 15 kg,zima je dlouhá.
                                Telefon mám v kartě a na dalším se domluvíme jak ? Kdy tam jedeš ,nějak mě to uniklo
                                budu rád,když by jsi mě ji vzal

                                  NPetr64 - Profil | So 15.12.2012 18:37:23

                                  Písek >> Bingo.:o))
                                  Kolik toho chceš?Budu brát zase 20kg.

                                    NPísek - Profil | So 15.12.2012 18:34:23

                                    Petr64 >> aha,lavka v Bystrci a nemáš to daleko do chýše ?

                                    no vyfotit u krbu by jsme se mohli, spousta MRKařů už v tom křesle seděla :-)))

                                      NKUBA - Profil | So 15.12.2012 18:31:39

                                      Pike >> a nebojíš se tam ? :-)

                                        NPísek - Profil | So 15.12.2012 18:31:32

                                        KUBA >> těch fotek mám víc,jen sojku nikdy nestačím vyfotit,přilítne ještě za šera a fotky se nikdy nezdaří.Pouze prolítne a když bliknu,tak už je dávno vepryč.

                                        ale zase veverky chodí celkem pravidelně,a když mají prázdný stůl,tak dělají věci,které bych mohl
                                        vyprávět jen malému děcku,dospělí jen těžko uvěří.

                                        tady vidíš,jak strakošům šmakuje i margarín za 10Kč :-))))