Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NPike - Profil | So 15.12.2012 18:27:50

KUBA >> Ne datel. Navíc je tu asi 100m od baráku mnohohektarová obora a dalších cca 300m les.

    NKUBA - Profil | So 15.12.2012 18:25:36

    Pike >> nevypadalo to Pike spiš jako Pískův strakapoud?

      NKUBA - Profil | So 15.12.2012 18:23:31

      Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 15.12.2012 18:21:51 >> pike nepozná datla, leda toho z radia 1

        NKUBA - Profil | So 15.12.2012 18:22:00

        Písek >> :-) jo byla... krasavec

          NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | So 15.12.2012 18:21:51

          KUBA >> ne. Byl to datel normální.

            NPetr64 - Profil | So 15.12.2012 18:21:17

            Písek >> Takže z toho plyne co?Zvlášť když teď jezdím na čudle sem.:o)))

              NPísek - Profil | So 15.12.2012 18:18:17

              Petr64 >> ano,já vím :-)))) četl jsem

                NPike - Profil | So 15.12.2012 18:17:09

                Stran pochutin pro ptáčky se obracejte na UXU, viz jeho karta :-)

                http://www.mrk.cz/clen.php3?id=26051

                  NPetr64 - Profil | So 15.12.2012 18:12:34

                  Písek >> Já tam jedu.Nikam tě neposílám.:-)

                    NPísek - Profil | So 15.12.2012 18:10:00

                    Petr64 >> do Rájce tedy nepojedu !! díky :-)

                      NPetr64 - Profil | So 15.12.2012 18:07:27

                      Písek >> Jak pojedu na zahradu,potřebuju se stavit v Blansku.Pokračuju přes Rájec a tak se tam stavuju.Beru i řepku a krmný granulky.Minule ( 3 týdny)sem bral 20kg slunečnice pro známou.Prej už skoro půlku zkrmila a chce abych jí vzal ještě.
                      .
                      OSEVA AGRO BRNO s.r.o.
                      Rájec-Jestřebí, 67902 Rájec-Jestřebí - Rájec

                        NKUBA - Profil | So 15.12.2012 18:06:49

                        já jim kupuju takovy ty lojový koule v síťce, maj to rádi a slunečnici do krmítka v plastovým 5kg kyblíku... ale je fakt, že ta vážená bude levnější

                          NPísek - Profil | So 15.12.2012 18:05:40

                          KUBA >> není to spíš otázka na mě ? ano,je to strakoš

                            NPísek - Profil | So 15.12.2012 18:04:19

                            stačí ořezat tuk z kůže kance,dát do sáčku od citronů,pomerančů apod.Je z ní vždy hromada sádla,
                            to fóóglům také šmakuje.

                              NKUBA - Profil | So 15.12.2012 18:03:21

                              Pike >> nebyl to strakapoud?

                                NPike - Profil | So 15.12.2012 18:01:08

                                Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 15.12.2012 17:50:18 >> čoveče, asi tě překvapím, ale na dočasném pobytu u tchyně na venkově máme krmítek několik. Dnes tam řádilo extra moc ptactva, minulý týden i datel, co lečí za pakatel.

                                  NPísek - Profil | So 15.12.2012 17:57:33

                                  Petr64 >> je to lákavá cena,Ty máš za stejnou cenu 2x tolik semen,ale zase nevím kam pro ni jedeš,tudíž bych k tomu připočítal X Kč za naftu.......
                                  jak jsem psal,bude teď 20% sleva v OBI na nákup (?), tak toho využiji. Opravdu,ti ptáci sežerou hodně,ale co nadělám ?

                                  dal jsem sem fotku okrasné kapusty (zelí), můžu je nechat na mrazu a přežijí do příštího roku,nebo mám vše dat do salátu ,raději hned ?

                                    NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | So 15.12.2012 17:50:18

                                    Pike >> v tom případě je dobře schovávají. I když tuhle havěť co se tu pohybuje bych zhusta tipoval na nějaký bojový plemena , moskevský strážvý psi, a ruský teriéry ( což je mimochodem nádhernej pes).
                                    Hele a jestlipak máš Ty aspoň to krmítko, abys přiblížil děti přírodě, a nebyli z nich jen bezcitní masaři po otci ?

                                      NPike - Profil | So 15.12.2012 17:43:54

                                      Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 15.12.2012 16:43:06 >> Určitě chovají. Takzvané psíky kabelkovité.
                                      Určitě jsi to viděl. Chvíli máš pocit, že je to krysa, pak to vypadá jako malá kočka a von to pes. Nejlépe v oblečku a v kabelce. Případě za bundou.

                                        NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | So 15.12.2012 16:43:06

                                        LSD >> v KV takový obchody nejsou. Rusáci nic nechovají.