Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

OG - Profil | Ne 9.5.2021 15:23:43

ŠUKI >> to by dřelo :-)))))

    ŠUKI - Profil | Ne 9.5.2021 15:22:09

    smike >> Michal, zbytečně drahé. Jak píše drvoštěp, úplně stačí!!

      ŠUKI - Profil | Ne 9.5.2021 15:17:39

      drvoštěp >> Poraď mu ať si koupí kosu, mě neposlechne.Může co dva týdny vykopávat krtky 🤣

        ŠUKI - Profil | Ne 9.5.2021 15:16:08

        OG >> Kdyby to mělo uvnitř otvor.... 🤔

          smike - Profil | Ne 9.5.2021 14:20:02

          drvoštěp >> vypadá to dobře, akorát ta cena mně trchu "děsí" 😉 má to někdo?

            drvoštěp - Profil | Ne 9.5.2021 14:08:57

            smike >> Bych se podíval tady. Za cenu Hq máš dvě. A to jsem kovanej husqvarnista který vlastní sekačku od Stihl Vikinga😁😁😁https://domacitechnika.cz/s-pojezdem-c58/

              sliver - Profil | Ne 9.5.2021 13:56:10

              smike >> kup robotickou. Kocur nebo pes si vyhraje :-)

              https://www.arecenze.cz/roboticke-sekacky/

                smike - Profil | Ne 9.5.2021 13:36:14

                Zdravím zahrádkáři, chtěl bych koupit rodičům sekačku.Zahrada 30*30 metrů, relativně rovná.je toto k něčemu,nebo je to o ničem? díky za rady.
                https://m.heureka.cz/sekacky/husqvarna-lc-353vi/

                  Zdenall - Profil | Ne 9.5.2021 12:38:16

                  Výběr z kvetoucích rostlin

                    OG - Profil | Ne 9.5.2021 8:36:36

                    Dnes na poli nález pravděpodobně z doby, kdy zahradníci nemohli být lenoši a obilí se sklízelo bez mechanizace. Pokud je to ovšem to, co si myslím, že to je :-)))))

                      brach - Profil | Ne 9.5.2021 8:30:57

                      Fishky >> F. - 8.5.2021 20:00:29 >> Já měl vodu v "rozprašovači" a jen jsem tak lehce mlžil.

                        Bulda 64 - Profil | Ne 9.5.2021 7:31:25

                        Něco včera přibylo- ronďák, rybízy, nová hlína od žížal do skleníku a na vyvýšený záhon. . Dosazeny jahody, hrášek a místo na cukety a rajčata připraveno :) :--)))

                          F. - Profil | So 8.5.2021 20:00:29

                          brach >> Super, díky a substrát mám trochu zalít? Všude píšou že ne, ale přijde mi, že z lásky to žít nebude :)))

                            ŠUKI - Profil | So 8.5.2021 19:18:22

                            Buffalo1969 >> To máš pravdu 😜

                              brach - Profil | So 8.5.2021 19:02:50

                              Fishky >> F. - 8.5.2021 19:00:17 >> To jsou opravdu další - takže uřezat a nové nepoškodit...

                                F. - Profil | So 8.5.2021 19:00:17

                                Čaute, rychlý dotaz... Hlívu je lepší uřezat, nebo vykroutil? Přijde mi, že u kořene už rostou další nové?

                                  Buffalo1969 - Profil | So 8.5.2021 17:03:55

                                  Dneska celej den na zahradě. Koukat se bylo na co.

                                    Kruan - Profil | Pá 7.5.2021 22:16:36

                                    Tak uz plnim treti kousek :) jeste dva..pak budou obrubniky a kaminky na zem a jeste dodelat horni kryci prkna nahoru...

                                      1Mara - Profil | Pá 7.5.2021 16:08:38

                                      Já mám pro letošek už hotovo, tohle stačí :-))

                                        medvěd - Profil | Pá 7.5.2021 9:48:58

                                        no přišel čas