Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NLasskoun - Profil | Pá 7.5.2021 0:21:24

Lauri >> ... na nás zase jukly již první brambory ... tedy spíše minibrambůrky ... ":o)) ...

    Njijin - Profil | Čt 6.5.2021 20:30:15

    Dejv >> to jsme dělali se stromky. Ale je zajímavý, že jedny botanický tulipány rostou, bez poškození. Asi jim nechutnaj

      NDejv - Profil | Čt 6.5.2021 20:26:29

      jijin >> dávej je do košíčků z pletiva s malými oky.

        Njijin - Profil | Čt 6.5.2021 20:14:19

        ŠUKI >> ty tulipány jsou úžasný, já každý rok sážu kila tulipánů a jiných cibulovin a díky těm zkurvevým hryzcům mi vyroste sem tam něco. Nevíte co na ně použít? Ségře přes zimu zlikvidovali celý záhon lilií.

          NJettys - Profil | Čt 6.5.2021 19:45:13

          ŠUKI >> do tech hlav dej previsle jahody:-)

            NŠUKI - Profil | Čt 6.5.2021 15:36:30

            Ty kokos, toho jsem si ani nevšimnul!!! To už je hodně staré, teď už takové velké neberu změnil jsem náhled na takovou rybu!!! Neříkám že nevezmu ale když někdo tvrdí že je Odra přesumcována tak ví prd. Doopravdy to nebylo foceno za honěním mého ega!!!

              NSUFO - Profil | Čt 6.5.2021 15:24:48

              ŠUKI >>pekny trofeje

                NŠUKI - Profil | Čt 6.5.2021 15:19:02

                Zahrada trochu kvete a rajčata půjdou ven až po Zmrzlých...

                  NShu-lin - Profil | Čt 6.5.2021 5:03:17

                  drvoštěp >> mám ho v ložnici.😉

                    NShu-lin - Profil | Čt 6.5.2021 5:02:56

                    Lauri >> viz. Káceč, tohle je model Power.

                      Ndrvoštěp - Profil | St 5.5.2021 22:57:33

                      Shu-lin >> Doufám že to máš pod zámkem. Aby mě rano nebudili Šošoni že se chtějí zbavit kočárku po děcku😁😁😁

                        NLauri - Profil | St 5.5.2021 22:20:26

                        Káceč >> tak to jsem čekal více👍 Díky za info

                          NKáceč - Profil | St 5.5.2021 21:32:04

                          Lauri >> já myslím, že je to tohle......https://www.motucko.cz/modely

                            NLauri - Profil | St 5.5.2021 21:25:26

                            Shu-lin >> paráda! Na kolik taková pomůcka přijde?

                              NShu-lin - Profil | St 5.5.2021 20:52:49

                              Nový elektro pomocník na stavbu a zahradu. Dnešní první test vození kamení do kopce po rozoraným terénu od bagru dopadl na jedničku.

                                NLauri - Profil | St 5.5.2021 19:20:14

                                https://youtu.be/Rl4hYKF_96c
                                Doplněk na zahradu. Ale spíš to bude patřit do chovatelského jádra😬

                                  NLSD - Profil | Út 4.5.2021 21:26:22

                                  Lauri >>
                                  Na druhé fotce je v tom barelu slivovice

                                  Chutnala velice dobře!
                                  :-)))

                                    NLauri - Profil | Út 4.5.2021 21:24:10

                                    Dejv >> jdu do kůlny pro metr😁

                                      NLauri - Profil | Út 4.5.2021 21:23:31

                                      LSD >> jj je to v řiti. Nám se přistěhovali noví sousedi. Tak mám taky strach,že nebude nic. Co je šmakuláda?