Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NDejv - Profil | Pá 7.8.2020 14:33:37

Kruan >> my měli rakytník obalenej, a než se drahá rozhodla, zda už je čas na sklizeň, tak na to vlítli špačci a bylo, nezbyla ani kulička :-))

    NPetr64 - Profil | Pá 7.8.2020 14:32:45

    Kruan >> Tohle je cca 5 roků starý a už třetím rokem na to lítaj ptáci.

      NPetr64 - Profil | Pá 7.8.2020 14:31:11

      Chjó a další pohroma. To mám ještě 4 kousky z minula a dalších X na rostlinách.

        NKruan - Profil | Pá 7.8.2020 14:21:11

        Petr64 >> ja mam rakytnik uz asi 4 rok a porad nic....letos asi 10 kulicek :( mam samce i samici

          NPetr64 - Profil | Pá 7.8.2020 13:59:29

          Tak rakytník letos končí. Nevím,jestli hryzci a nebo tady byla v tejdnu nějaká pumelice. Ještě že jsem stihl 4 odkopky samice (jeden už plodí) vystěhovat ze zahrady.

            NKruan - Profil | St 5.8.2020 12:49:52

            sliver >> presne tak : Diky :)

              Nsliver - Profil | St 5.8.2020 12:06:37

              Kruan >> sem ti to psal hned, jak si dal ty fotky 😁

                NBuffalo1969 - Profil | St 5.8.2020 9:53:31

                drvoštěp >> twl... máš svatou trpělivost.😂

                  Ndrvoštěp - Profil | Út 4.8.2020 20:12:29

                  Buffalo1969 >> Žije😂

                    NBuffalo1969 - Profil | Út 4.8.2020 20:06:48

                    drvoštěp >> žije?

                      Nnekut - Profil | Út 4.8.2020 19:59:48

                      Chlapi, moc děkuji za ostružinorady. Uložím a přezkoumám. Důkladně.

                        Ndrvoštěp - Profil | Út 4.8.2020 14:37:00

                        vitold >> Dříve vodoměrné šachty. No, a jak blbě vidí a nic nemá polepené s názvy tak v domnění že jde hubit mšice mi zlikvidoval všechny papričky😭😭

                          Nvitold - Profil | Út 4.8.2020 14:33:28

                          drvoštěp >> co tim desinfikoval? 😀

                            NKruan - Profil | Út 4.8.2020 9:58:55

                            sliver >> tak koukam , ze rybízu chybi draslik a malinam hořčík..musim zajit koupit ...

                              NSUFO - Profil | Út 4.8.2020 9:09:41

                              rybobuch >> dík za radu

                                Nrybobuch - Profil | Út 4.8.2020 8:08:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                SUFO >> Ten česnek oloupej, nakrájej na plátky a usuš. Jinak vše po čase vyhodíš.

                                  NSUFO - Profil | Út 4.8.2020 4:34:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Taky něco přidám.
                                  Do česneku sem dostal plíseň či co, budu muset dezinfikovat půdu.
                                  Cibule dobrý, tu díru vyžral plžák(jedu pro granule ať si daj)

                                    Ndrvoštěp - Profil | Po 3.8.2020 23:07:45

                                    vitold >> Hele na rovinu. Ještě minulý týden ho🍉 chtěl děda vyházet a já pomalu taky. Dnes se dmul pýchou👍😂 a dokonce mi zavolal😂😂 Zítra bude v hospodě za borce. Ale ten skleník co vystříkal chloraminem kde byly papriky mu neodpustím😂

                                      Nvitold - Profil | Po 3.8.2020 22:58:06

                                      drvoštěp >> parádní máš. Asi nastal jejich čas 😀 já teď vycházel okurky, tak budou mít ještě víc mista

                                        Ndrvoštěp - Profil | Po 3.8.2020 21:46:52

                                        vitold >> Mrkni do plkárny. Za týden se mi to rozjelo🍉🍉