Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NLibor H. - Profil | Út 5.4.2016 20:21:38

Pike >> Zrovna ted se se.u s obrubnikama, ktere chci dat jen tesne nad zem, abych je prejel sekackou. Oddeluji tedy zahon od travniku. Ted meli v OBI obrubniky za 39,- Kč, tak jsem jich par navozil.
Jinak jsem take videl ty plastove pasy.

    NFero123 - Profil | Út 5.4.2016 20:13:16

    Pike >> Nedávno v telce něco takového ukazovali. Plastový pás. Snad Prima.

      NPike - Profil | Út 5.4.2016 19:44:03

      Jednoduchý dotaz. Má někdo nějaký tip na oddělovac trávníku od pásu třeba s kačírkem čí kůrou? Něco osvědčeného, trvanlivéjo a co půjde dobře nainstalovat.
      Ke klasickému pletivovému plotu s betonovým základem chci dát pás kačiku, protože to nejde séct až k plotu a potřebuju kačirek nějak jasné oddělit.
      Díky moc.

        NPYTLAKS - Profil | Po 4.4.2016 19:31:44

        splavek >> je to možné,uvidíme.-)

          Nsplavek - Profil | Po 4.4.2016 18:52:25

          PYTLAKS >> Když nasázíš normální česnek na jaře, tak udělá už tu zmíněné jednopalice, ale nemají tu skladovací výdrž.

            NPYTLAKS - Profil | Po 4.4.2016 14:46:07

            splavek >> to jsem taky slyšel:-)

              NPYTLAKS - Profil | Po 4.4.2016 14:45:00

              Petr64 >> asi jo.-)

                NPetr64 - Profil | Ne 3.4.2016 20:47:38

                splavek >> Většinou se dával na jaře nepaličák.

                  Nsplavek - Profil | Ne 3.4.2016 20:44:33

                  PYTLAKS >> Je i druh česneku co se sází na jaře. Pokud si dobře pamatuji ze školy.

                    NPetr64 - Profil | Ne 3.4.2016 20:42:27

                    PYTLAKS >> Sen s vůní česneku?.o))

                      NPYTLAKS - Profil | Ne 3.4.2016 20:38:59

                      Petr64 >> co se zdá je sen:-)

                        NPetr64 - Profil | Ne 3.4.2016 20:16:51

                        PYTLAKS >> To se ti jen zdá.Už mlčím.:o))

                          NPYTLAKS - Profil | Ne 3.4.2016 19:51:30

                          Petr64 >> no vidíš,už to z tebe leze:-)

                            NPetr64 - Profil | Ne 3.4.2016 19:51:02

                            PYTLAKS >> Jen napůl.Musím to střídat.:o)

                              NPYTLAKS - Profil | Ne 3.4.2016 19:50:14

                              Petr64 >> ale plnů česneka:-)

                                NPetr64 - Profil | Ne 3.4.2016 19:46:42

                                PYTLAKS >>Nejsem. Mám malou zahrádku.:-)

                                  NPYTLAKS - Profil | Ne 3.4.2016 19:44:03

                                  Petr64 >> ty jsi velkopěstitel:-)

                                    NPetr64 - Profil | Ne 3.4.2016 19:41:05

                                    PYTLAKS >> Já mám ještě česneku dost.Mám to tak spočítaný,že se mi zásoby krejou se sklizní.:o)

                                      NPYTLAKS - Profil | Ne 3.4.2016 18:35:15

                                      Petr64 >> zkusím.-),ale nevím jestli ještě mám cosi pověšené:-)jestli bude vůbec co tam dát:-)

                                        NPetr64 - Profil | Ne 3.4.2016 16:10:38

                                        PYTLAKS >> Klidně těch párů dej do země víc.;-)