Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

Petr64 - Profil | Ne 3.4.2016 16:09:40

Ravachol >> Vždycky byl podzimní na množství a jarní na sklad.:-)

    PYTLAKS - Profil | Ne 3.4.2016 15:18:06

    Petr64 >> dobře,zkusím jich pár píchnůt do země:-)

      Ravachol - Profil | Ne 3.4.2016 15:17:52

      Petr64 >> taky mi to prislo - ze ac byl takovej zparchantělej, vydržel uskladněnej dýl

        Petr64 - Profil | Ne 3.4.2016 15:08:43

        PYTLAKS >> Jo. Jak ale píše Ravachol. Bude menší výnos,ale zase je lepší na uskladnění.

          PYTLAKS - Profil | Ne 3.4.2016 15:03:33

          Petr64 >> je jedno jaký?

            PYTLAKS - Profil | Ne 3.4.2016 15:03:23

            Ravachol >> to mi udělalo to samé předloni,myslel jsem,že je to dané nějaků odrůdu:-)

              Petr64 - Profil | Ne 3.4.2016 14:58:27

              PYTLAKS >> Já ho dával minulej týden.:-)

                Ravachol - Profil | Ne 3.4.2016 14:55:17

                PYTLAKS >> Hele já ho jednou v dubnu nasadil, páč jsem to na podzim nejak zazdil a neudělal mi stroužky, ale takový cibule jak od narcisů.Nevím jestli to bylo tím,že neprošel zimou, každopadně mě to pri sklizni pobavilo. Ale zas se to dobře loupalo a chuťově byl vynikající - akorát se z něj nedala vzít sadba na další sezonu a výnos byla taky menší.

                  PYTLAKS - Profil | Ne 3.4.2016 13:48:50

                  Petr64 >> má cenu ještě včil sadit česnek?

                    draveček - Profil | Čt 31.3.2016 18:52:19

                    Petr64 >> jižánku roste hezky ;-) na druhé fotce, tvůj junior ;-)

                      Petr64 - Profil | Út 29.3.2016 19:46:11

                      draveček >> Mám 6x6m.Letos tu od ledna chcalo.

                        draveček - Profil | Út 29.3.2016 19:41:39

                        Petr64 >> taky chytám dešťovou, ale nemám moc velké střechy, tak jen po 200 litrovym sudech u každé ;-)

                          Petr64 - Profil | Út 29.3.2016 19:26:17

                          Já mám nachytanejch letos už 2000 litrů dešťovky.Studna je rezerva.:o)

                            draveček - Profil | Út 29.3.2016 19:15:52

                            Petr64 >> tak my to máme jako ranní rozcvičku ;-) Kdo vstane nejdříve, pumpuje, vždy je tam okolo 80-100 litrů vody denně ;-) za což jsem velmi rád :-)

                              Petr64 - Profil | Út 29.3.2016 19:12:02

                              draveček >> Já už teď taky.Roba otočí knoflíkem a já se na pumpu jen koukám z dálky.:o))

                                draveček - Profil | Út 29.3.2016 19:11:01

                                Petr64 >> tak to máme stejnou, já jsem ale spokojen ;-)

                                  Petr64 - Profil | Út 29.3.2016 18:39:10

                                  draveček >> Ona ta Sigma taky vyrábí už pěknejch pár desítek roků jen dva typy pump.dílů musej mít ještě na 1000 roků.:o))
                                  Já mám od nich dvoupístovou lila,bohužel jdou s dobou a ty výrobky sou na kvalitě šizený jako všechno v dnešní době.:o(

                                    draveček - Profil | Út 29.3.2016 10:38:14

                                    Petr64 >> tak dneska se koupily všechny potřebné těsnění,vše kožené,tak už jen někdy poskládat a snad to pošlape:-))sem rád že Sigma je pořád skvělá firma,která prodává nahradní díly na své produkty.

                                      Petr64 - Profil | Po 28.3.2016 14:58:16

                                      Buffalo1969 >> Hlavně nádobí zvládne bytná sama a já mám klid.;-)

                                        Buffalo1969 - Profil | Po 28.3.2016 14:42:42

                                        Petr64 >> luxuska.......a voda v klidu teče..:-)