Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NPetr64 - Profil | Po 28.3.2016 14:39:44

Buffalo1969 >> Jo. Nemá to plovák ale tím že má sání nahoře nehrozí při nedostatku vody přehřátí. Navíc jedu na 42 Ah bateriu a přes měnič to vydrží 4-6 víkendů na jedno nabití.

    NBuffalo1969 - Profil | Po 28.3.2016 14:34:57

    Petr64 >> je to membránovka?

      NPetr64 - Profil | Po 28.3.2016 14:31:15

      Buffalo1969 >> Shark. Koupil sem ho v Boskovicích za 800,-.

        NBuffalo1969 - Profil | Po 28.3.2016 14:28:50

        Petr64 >> Malyš?

          NPetr64 - Profil | Po 28.3.2016 14:26:33

          draveček >> Mám 300W čerpadýlko,který strčím do 100 mm plastovky.

            Ndraveček - Profil | Po 28.3.2016 13:03:28

            Petr64 >> ja mam jen takovy maly vrt a pumpu lilu 75 a prasklo mi tahlo k pistum,tak jsem ho zavaril,ted musim sehnat nove tesneni a muzu poskladat a snad i zase cerpat vodu.:-)

              NPetr64 - Profil | Po 28.3.2016 12:28:47

              draveček >> Já hodil do studny čerpadlo a mám klid.Pokrok nezastavíš.:o))

                NRavachol - Profil | Po 28.3.2016 9:15:52

                staci aby trochu zasvitilo a uz lezou pod hortenziema sasanky... radost :)

                  Ndraveček - Profil | Ne 27.3.2016 22:46:39

                  Petr64 >> máš to pěkné, to já dnes prozměnu spravoval pumpu ;-)

                    NPetr64 - Profil | Ne 27.3.2016 22:21:41

                    Dokonce i ošlejch se dostal na trvalý stanoviště.:o)
                    Takže bylo co zapít.:o)

                      NPetr64 - Profil | Ne 27.3.2016 22:20:10

                      Pro dnešek hotovo.

                        NKolis - Profil | Ne 27.3.2016 22:11:57

                        Petr64 >> Dobře won o))

                          NPetr64 - Profil | Ne 27.3.2016 9:22:04

                          .....jdem si hrát. ;-)

                            NPetr64 - Profil | Ne 27.3.2016 9:21:17

                            Tak. Konečně se objevil Oskar a slezla jinovatka.....

                              NMAXXSKATER - Profil | Pá 25.3.2016 21:25:30

                              Petr64 >> Pošli hlavně sebe. x)

                                NPetr64 - Profil | Pá 25.3.2016 21:24:35

                                MAXXSKATER >> To můžu poslat PPLkou.:-)

                                  NMAXXSKATER - Profil | Pá 25.3.2016 21:16:50

                                  Petr64 >> Ty doval nějakou flašku (alkoholu). =)

                                    NPetr64 - Profil | Pá 25.3.2016 21:15:01

                                    MAXXSKATER >> Ještě nevím co je batole.:-)

                                      NPetr64 - Profil | Pá 25.3.2016 21:14:18

                                      alfonz42 >> Snad ne.:-)

                                        NMAXXSKATER - Profil | Pá 25.3.2016 21:09:24

                                        Petr64 >> Počkej v Bohušicích. :-)