Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

alfonz42 - Profil | Pá 25.3.2016 21:07:47

Petr64 >> jestli nezahrabal i sebe :-)

    Petr64 - Profil | Pá 25.3.2016 21:04:18

    draveček >> Naposled se ozval,když ho dal do země.:-)

      Petr64 - Profil | Pá 25.3.2016 21:03:27

      MAXXSKATER >> Taková je doba.:-)

        draveček - Profil | Pá 25.3.2016 20:59:09

        Petr64 >> vše snad klapne i v horách ;-)

          MAXXSKATER - Profil | Pá 25.3.2016 20:57:39

          Petr64 >> Ano, Cecilko, tak svět oplácí. :-)))

            Petr64 - Profil | Pá 25.3.2016 20:56:07

            MAXXSKATER >> Tak za tohle tě ani nebudu zdravit.;-)

              MAXXSKATER - Profil | Pá 25.3.2016 20:52:48

              Petr64 >> A mně nic nepošleš, pazdráte. :-)

                Petr64 - Profil | Pá 25.3.2016 20:51:38

                draveček >> Letos mám 100% venku.to se mi ještě nestalo.:-)
                Su zvědavej na raport od Stopaře. Tak vysoko do hor jsem sadbu ještě neposílal.

                  draveček - Profil | Pá 25.3.2016 20:35:07

                  Petr64 >> tak dneska jsem byl zkontrolovat česnek a je všechen venku,5 cm tvůj z cibulek a můj už tak 7-8 cm. Snad se to povede ;-)

                    Fero123 - Profil | Ne 20.3.2016 20:45:25

                    Petr64 >> Je to tak i dobře.

                      Petr64 - Profil | Ne 20.3.2016 20:44:40

                      Fero123 >> Tak tak.

                        Fero123 - Profil | Ne 20.3.2016 20:43:30

                        Petr64 >> S počasím stejně nic neuděláme.

                          Petr64 - Profil | Ne 20.3.2016 20:40:08

                          Fero123 >> Na jaře bejvá voda vždycky.Horší je srpen.

                            Fero123 - Profil | Ne 20.3.2016 20:35:29

                            Petr64 >> Já ji nemám,ale co ji mají tak vody mají dost. I v řece je dost.

                              Petr64 - Profil | Ne 20.3.2016 20:34:03

                              Fero123 >> Do studny sem letos nekoukal,ale voda teče.:o)

                                Fero123 - Profil | Ne 20.3.2016 20:33:01

                                Petr64 >> Zatím je to dobrý i co říkají lidi o studních.

                                  Petr64 - Profil | Ne 20.3.2016 20:30:04

                                  Fero123 >> Vody je docela dost.Průtoky klesají k normálu hodně pomalu.

                                    Fero123 - Profil | Ne 20.3.2016 20:27:55

                                    Petr64 >> Hlavně,že spadla nějaká voda.Necháme se překvapit co bude dál.

                                      Buffalo1969 - Profil | Ne 20.3.2016 20:26:20

                                      Petr64 >> :-DDD

                                        Petr64 - Profil | Ne 20.3.2016 20:25:07

                                        Fero123 >> Je divný už pár roků.