Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

N*plech* - Profil | Pá 17.10.2014 10:05:03

čau, čau, tak jakpak to vidíte s česnekem ?

    Nmedvěd - Profil | Ne 12.10.2014 0:09:41

    rover >> tak se Ti to konečně povedlo

      Nrover - Profil | So 11.10.2014 19:50:43

      medvěd >> Už dlouho jsem neviděl tak blbě ořezanej česnek ...

        Nsplavek - Profil | So 11.10.2014 19:15:05

        Dnes jsme sklízeli ve starém sadě. Klasika,odrůda Idared. Kupodivu pořád obchodníky žádaná. Budeme sázet cca 32 ha nových sadů a Idared dostane celkem slušný prostor v odrůdové sklabě.

          Nsplavek - Profil | So 11.10.2014 18:52:45

          Royale with Cheese 3 >> Nemám, ale už třicet let pracuji v zemědělském podniku, který se mimo jiné zabývá i ovocnářstvím.

            NRoyale with Cheese 3 - Profil | So 11.10.2014 17:12:20

            medvěd >> hezký. Tady se tomu říká listopadka. Když mě to vzdycky ten následující rok na jaře sežerou hlemýždi a slimáci. Chryzantémy ( a kopretiny...) jim chutnají prostě nejvíc.

              Nmedvěd - Profil | So 11.10.2014 14:01:18

              Royale with Cheese 3 >> tohle-druh chryzantémy

                NRoyale with Cheese 3 - Profil | So 11.10.2014 13:24:17

                medvěd >> kateřinky je co ?

                  Nmedvěd - Profil | So 11.10.2014 12:50:50

                  Tk jsem navštívil výstavu v Kroměříži a to máte-tulipány,lilie,kateřinky,vřesy a co já vím ještě

                    NRoyale with Cheese 3 - Profil | So 11.10.2014 11:23:18

                    splavek >> ty máš plantáž ?

                      Nsplavek - Profil | Pá 10.10.2014 19:16:30

                      Taky sklízím, ale ve velkém.

                        Nnovič - Profil | Pá 10.10.2014 18:54:27

                        medvěd >> No jestli jsou tak dobrý jak vypadaj pak jo...

                          Nmedvěd - Profil | Pá 10.10.2014 18:21:03

                          Plody nových sloupovitých jabloní.Průměrná váha 270 gramů

                            NRoyale with Cheese 3 - Profil | Po 6.10.2014 12:10:31

                            *plech* >> asi tak říká ruskýmu paličáku http://www.cesky-cesnek-palicak.cz/rusky-palicak/

                              N*plech* - Profil | Ne 5.10.2014 16:47:08

                              Ahoj ve spolek, měl bych dotaz ohledně česneku. Od kamaráda jsem dostal na zkoušku česnek, povídal ať ho vyzkouším že je to nějakej '' RUSÁK'' nevíte co by to mohlo bejt za česnek, máte s ním někdo zkušenosti, díky

                                NRoyale with Cheese 3 - Profil | Ne 14.9.2014 7:59:33

                                LSD >> neblbni. Začni s nima komunitně pracovat a uvidíš, jak to bude prima. Nabídni například využití pozemku a pravidelnou zálivku za plení, sekání , atakdále....

                                  NLSD - Profil | Ne 14.9.2014 0:53:57

                                  koubic >>
                                  máme tady smažek docela dost. pravidelně to tady kontrolujou. Však já jim připravím nějaké překvapení, protože mě fakt velice se.ou, že mi lezou na můj soukromý pozemek

                                    Nkoubic - Profil | So 13.9.2014 20:28:33

                                    LSD - 13.9.2014 17:15:16 >> to museli mit vytipovany, je to odnekud videt? Jako pro jednu kytku by tam vlezl opravdu zoufalec. Nerekl jsi to nekomu znamemu?