Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NRoyale with Cheese 3 - Profil | So 13.9.2014 18:14:02

LSD >> smažky by celou nevyrvaly. To se nedělá. Udělalo to protidrogový. To je jistota.

    NLSD - Profil | So 13.9.2014 18:10:40

    Royale with Cheese 3 >>
    Loni mi ulomili jednu větev ze skleníku před barákem. letos vyrvali celou rostlinu vzadu. A už byla tak pěkná!!!
    :-(((

      NRoyale with Cheese 3 - Profil | So 13.9.2014 18:08:10

      LSD >> to byl Komorous.

        NLSD - Profil | So 13.9.2014 17:15:16

        koubic >>
        JO
        :-(((

          Nkoubic - Profil | So 13.9.2014 16:50:29

          LSD - 13.9.2014 14:58:47 >> to ti vlezli na zahradu?

            NLSD - Profil | So 13.9.2014 14:58:47

            Tak jsem měl jednu, jedinou, mařenku ve skleníku. MĚL :-(((
            Já ty smažky tady jednou chytnu a to bude rachot!!!

              Nnovič - Profil | Út 2.9.2014 20:28:51

              Zkušenosti s odrůdou brambor-ANTONIA díky.

                Nmedvěd - Profil | Pá 29.8.2014 9:06:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Pomalu přichází podzim,je čas očistit a uskladnit česnek

                  NRoyale with Cheese 3 - Profil | Pá 22.8.2014 11:23:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Ta jsem včera sklidil z malýho zahonu asi 15kg fazolových lusků, tři kbelíky. Pro mně plodina jako ušitá. MInimální námaha - žádný plení - slimáci to nežerou, a na slanině s česnekem je to luxus.

                    NRoyale with Cheese 3 - Profil | Čt 21.8.2014 15:39:07

                    Nesháněl jste tady někdo štěpkovač ?
                    http://www.chonday.com/Videos/excamuoich2

                      Nnovič - Profil | St 20.8.2014 20:49:43

                      Royale with Cheese 3 >> Díky začínám překládat, abych do jara byl v obraze:-)

                        NRoyale with Cheese 3 - Profil | St 20.8.2014 12:26:47

                        novič >> http://vocnesadnice.net/Sljiva.html :-)

                        Třeba si počteš. Ale vážně: problém pološvestek je prostě fádnější chuť a s chladnější polohou ( nebo chladnějšími roky) se to zhoršuje. POzoruju to u táty na zahradě. S chutí čačanky je to tam letos bída. Prostě všechno není jako Haná nebo okolí Prahy. Viz diskuze na http://www.zahrada.cz/forum/slivone/cacanska-najbol​ja-85737/?stranka_oblast=

                          Nnovič - Profil | St 20.8.2014 12:04:31

                          Jakou Čačanskou-Čačanská najbolja, nebo Čačanská lepotica. Kolegové jaký je mezi nimi rozdíl .Poraďte děkuji.

                            NRoyale with Cheese 3 - Profil | St 20.8.2014 10:59:47

                            Benda 24,72 >> btw, ze zelené ryngle je delikátní džem.

                              NBenda 24,72 - Profil | St 20.8.2014 10:57:01

                              Royale with Cheese 3 >> jj, já vím. Máme jí primárně na jídlo, ale uvidíme za pár let. Je to na podnoži zelené ryngle. :-)

                                NRoyale with Cheese 3 - Profil | St 20.8.2014 10:49:31

                                Benda 24,72 >> Pozor. Čačanská lepotica je JEN pološvestka. Člověk je za ni v éře šarky rád, je docela dobrá, ale prostě už to není co bývalo. Jako koneckonců celý svět. :-)
                                http://abecedazahrady.dama.cz/clanek/svestka-jakou-​odrudu-si-vybrat

                                  Ncertbert - Profil | Út 19.8.2014 13:53:01

                                  reseter >> ja nam hydroponii na balkone plovoci vor zatim natovou zeleninu a parada 14-dni dovolena nemusis zalivat a roste to nadherne.

                                    NRoyale with Cheese 3 - Profil | Po 18.8.2014 19:02:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Mikulas >> vyselektoval jsem odolné rostliny páč jakoukoili chemii a neselektivní pasti odmítám. Slimáci a hlemýždi nežerou tykve od momentu, kdy trochu vyrostou a mají "drsný" povrch, pak nežerou fazole, oregano, stíhá to i libeček, nežerou floxy, kosatce, gladioly, astery ( hvězdnice), denivky, Kristova růže, divizna.
                                    Holt budu muset zůstat u tohodle. JInak sežerou všecko.

                                      Nreseter - Profil | Po 18.8.2014 17:51:27

                                      certbert >> zdravím...sem zvědav kolik kolegů sa ti ozve páč venku bych řekl že to nemá smysl....teda pokud myslíš na zeleninu a ne obyč. kvítka...ale doma přes zimu pod zářivkama abys měl vše čerstvé tak jo....ale tam bych nevalil hydro ale aero....tj ale jen můj názor....Petruv zdar

                                        Ncertbert - Profil | Po 18.8.2014 16:32:41

                                        Zdar Zemedelci hrajete si nekdo s hydroponii ???