Nůžky na pletenku

Které nůžky se vám nejvíce osvědčily na stříhání pletenky?

Nvenca1 - Profil | Pá 6.1.2017 16:44:04

supinna >> To o Tobě nikdo netvrdí..-)))

    Nsupinna - Profil | Pá 6.1.2017 16:20:50

    venca1 >> Taky mám ty od Carprus , ale rozhodně si nepřipadám jako vůl...:)

      NPetr.J - Profil | Pá 6.1.2017 16:14:13

      Za me tedy jedine štípačky. Zadne nuzky mi moc nefungovaly.

        NSlavíček - Profil | Pá 6.1.2017 15:14:55

        arnošt >> mam stejny uz 8 roku jedina vada po 2 letech prasklo perko ale na funkci to nema vliv

          Nroxtidy - Profil | Pá 6.1.2017 14:59:28

          objednal jsem z Ciny tyto,tak uvidime, jestli to bude to same, co se tu prodava za 2-3 stovky pod ruznyma znackama

            NC@rpSt4r - Profil | So 17.12.2016 21:21:36

            Pvl >> jo ja to taky beru pres pritelkyni ale mam od nich uz pul vybavy a jsem z 95% spokojenej :)))

              NPvl - Profil | So 17.12.2016 21:19:33

              C@rpSt4r >> Taky musím případně přes kolegu :o§)

                NC@rpSt4r - Profil | So 17.12.2016 21:17:47

                Martian >> nene k nam na reku :) byl sem tam dnes a zase videl xx kapru kolem montazi a jeden se me vyrizl ale mrzl sem tam asi 6hodin mozna vic :) na 4masnaky pod mini hackem na 12tku silon :) skoda ho ale kdyz vidim jak tam furt jezdi tam a z5 tak si rikam jaktoze neberou...jsem z nich na nervy uz :) budu muset brat asi prasky na zklidneni... :))))) kur.. jedny supinaty 😃😃😃

                  NBacha - Profil | So 17.12.2016 21:15:59

                  Dnes jsem koupil tyto od Tasky. Vážu forpasy na zítřek a stříhají pěkně. I pletenku. Jestli ale seženete tyto:
                  http://musky-muskareni.cz/nuzky-muskarske-specialni​-tiemco_6271.html
                  tak to je naprostý luxus. Mám je mnoho let (už jsou trošku tupější) a jestli je někde seženu, tak je pořídím znova.

                    NGrasel - Profil | So 17.12.2016 21:15:28

                    C@rpSt4r >> Nebo tak, záleží zda bude chtít...

                      NC@rpSt4r - Profil | So 17.12.2016 21:14:17

                      Grasel >> tak kolega Pvl mozna bude neco brat tak by ste se mohli domluvit aby ti taky jedny rovnou vzal... :)))

                        NMartian - Profil | So 17.12.2016 21:14:05

                        C@rpSt4r >> zítra na rybách? :-)))) des chytat nekam na palouk? 😂

                          NGrasel - Profil | So 17.12.2016 21:06:19

                          C@rpSt4r >> Hmm..... tak to je škoda, s tím nekamarádím....

                            NC@rpSt4r - Profil | So 17.12.2016 21:00:11

                            Grasel >> maji taky ty mikro zoubky a pekne to vali...zitra na rybach vam to muzu nafotit jestli se teda na ty ryby dostanu :)

                              NC@rpSt4r - Profil | So 17.12.2016 20:57:40

                              Grasel >> aliexpress :)

                                NPvl - Profil | So 17.12.2016 20:55:12

                                Grasel >> čína

                                  NGrasel - Profil | So 17.12.2016 20:46:00

                                  C@rpSt4r >> A kde jsi je koupil?

                                    NPvl - Profil | So 17.12.2016 20:43:47

                                    Dík za rady .

                                      NC@rpSt4r - Profil | So 17.12.2016 20:04:04

                                      Pvl >> ja mam tyto a uplna pecka zatim :) strihal sem s nema uz snad vse a divim se ze furt strihaji pletenky uplne krasne :) jestli se nekdy pokazi tak je beru zase :) cena byla asi 50kc...Doporucuju

                                        Ndrvoštěp - Profil | So 17.12.2016 18:27:08

                                        1mirda2 >> Díky, kluk už je má v kapse bílého pláště.Jinak tyhle inzeráty a inzerenty jsem párkrát viděl na burzách.Plný kufry chir.náčiní z blešáků z raichu.To je lepší si koupit nový za 120. Ale jinak děkuji a s pozdravem.