Nůžky na pletenku

Které nůžky se vám nejvíce osvědčily na stříhání pletenky?

Ndrvoštěp - Profil | So 17.12.2016 18:24:06

arnošt >> :)))

    Narnošt - Profil | So 17.12.2016 17:51:10

    Měl bych tady jedny stylové -skvělý tip na Vánoční dárek! :)))
    https://www.az-shop.cz/kreativni-potreby-fiskars/nu​zky

      N1mirda2 - Profil | So 17.12.2016 15:32:37

      drvoštěp >> Jestli je neseženeš tu je v odkazu prodává za 35kč.Má i jiné druhy.
      https://zvirata.bazos.cz/inzerat/68870866/Nuzky-chi​rurgicke.php

        Ndrvoštěp - Profil | So 17.12.2016 15:25:53

        1mirda2 >> Teď jsem psal klukovi do nemocnice ať mi je sežene.Díky, vyzkouším.

          Ndrvoštěp - Profil | So 17.12.2016 14:36:22

          Pvl >> Mám značkové se zoubky za 300. Po sezoně dělají hezký roztřep.Na nůžkách laserem - made in china.A to mi prodavač vykládal že je má už 5 let.Ale zapoměl dodat že na rybách byl za tu dobu 2x ;)) Kolegovi jsem kupoval ty od Ngt. Vydrželi ostré měsíc.Tak používá ulamovací nůž ;)

            NHalen - Profil | So 17.12.2016 13:55:04

            Musí být ostré ... je jedno jaké, ale OSTRÉ.

              NRadek Š - Profil | So 17.12.2016 11:47:33

              venca1 >> ano máš pravdu, nůž a skřípátko :-)

                NPvl - Profil | So 17.12.2016 11:43:41

                Radek Š >> A kdyby jsi pořádně četl !!! Tak ti dojde ,že já se vlastně přikláněl k tvojí odpovědi nůžky -skřípátko Asi je to pro tebe dost složité co ??

                  Nvenca1 - Profil | So 17.12.2016 11:40:25

                  Pvl >> Jednodušších je tu pár přispěvovatelů..-)))

                    NPvl - Profil | So 17.12.2016 11:34:45

                    Radek Š >> Jenže já se ptal na něco jiného Kdo neumí číst ? Nevím co se štětíš Tebe se odpověď pro vencu netýkala a nebo neumíš číst ty :o§))

                    EDIT :Pvl - ® [Poslat soukromou zprávu.] So 17.12.2016 10:53:20
                    Objednával jste někdo nůžky na pletenku z Číny . Případný názor na kvalitu je vítán

                      NRadek Š - Profil | So 17.12.2016 11:32:11

                      Pvl >> přečtěte si zadání diskuze, a jestli neumíte s kamarádem vencou číst tak si na tu pletenku klidně kupte sekerku.

                        NRockwell - Profil | So 17.12.2016 11:31:11

                        Pvl >> Ahoj, jedny nůžky z Číny jsem měl...ostří docela v pohodě, pěkně stříhaly a kupodivu byly nerezové, ale asi po 4 měsících se mi rozsypaly plastové očka, takže jsem je vyhodil...ale koupil jsem v lékárně za 45kč chirurgické malé a ty jsou super.

                          NPvl - Profil | So 17.12.2016 11:29:09

                          venca1 >> Podívej .o§)) např . nehty se také stříhaly nůžkama ---když použiješ skřípátko je to také jednodušší :o§)

                            Nvenca1 - Profil | So 17.12.2016 11:26:37

                            Radek Š >> Já ti to neberu, šmikej si čím chceš..-)))

                              NRadek Š - Profil | So 17.12.2016 11:22:32

                              venca1 >> pro mě za mě si to šmikej nožem. Já pouze dávám tip na kvalitní nůžky, to je vše.

                                Nvenca1 - Profil | So 17.12.2016 11:19:54

                                Radek Š >> A když to šmikneš nožem, je tam nějaké třepení? Maximálně se třepou prodejci, že najdou málo volů, kteří si ty nůžky koupí..-)))

                                  NRadek Š - Profil | So 17.12.2016 11:13:03

                                  Tady jsem se dlouho rozmýšlel, nakonec jsem si připlatil za tyto ultra ostré titanové nůžky od Carp‚R‘Us. Můžu za sebe říct maximální spokojenost, ostré jak břit žádně třepení šňůrek :-) mají zubaté ostří :-)

                                    NPvl - Profil | So 17.12.2016 10:53:20

                                    Objednával jste někdo nůžky na pletenku z Číny . Případný názor na kvalitu je vítán

                                      Nmilin - Profil | Pá 27.4.2012 22:09:26

                                      arnošt >> Koupím si je taky, že sem vyhodil 140 kč mně sice mrzí, ale co už.