Nůžky na pletenku

Které nůžky se vám nejvíce osvědčily na stříhání pletenky?

NBrtek - Profil | Po 2.4.2012 18:54:02

Kdyby měl někdo zájem prodám tyto vysoce kvalitní nůžky třeba i na pletenku,,cena dohodou!!

    NS&F - pescador - Profil | Po 2.4.2012 18:49:31

    moskyt >> 4lověče já je mám už snad 6-7 let a bez problému nebo ty nové stojí asi za .... tak jako v tomto směru pomalu každá modifikace

      Nmoskyt - Profil | Po 2.4.2012 18:47:38

      S&F - pescador >> Tak to já měl zřejmě smůlu, první nůžky jsem za týden ztratil, druhé mají po roce používání problém i se slabým vlascem. Mluvím o těch Sufixech z fotky ...

        NKamil68 - Profil | Po 2.4.2012 18:45:38

        Tommy23 >> No a o tom to je ...nekup to za ty prachy ...jsem si koupil hned raději dvoje ...přece jenom mám toho HOSIPA ... :-) Kdo to má furt hlídat, kde jsem je odložil .. :-)

          NS&F - pescador - Profil | Po 2.4.2012 18:35:33

          kosvi >> Jj. Drží opravdu slušně

            Nbryndis - Profil | Po 2.4.2012 18:34:36

            Vlastním ty samé co tu na obrázku uvedl Kamil68 a naprostá spokojenost, střih naprosto hladký a je jedno o jakou šňůrku se jedná.

              Nkosvi - Profil | Po 2.4.2012 18:29:44

              S&F - pescador >> Sufix už mám pár let a jsou opravdu hodně dobrý, za tu cenu.

                NTommy23 - Profil | Po 2.4.2012 18:12:52

                Kamil68 >> Mám je taky a max. spokojenost. Dělají se i pod jinými značkami, ale pod "Soul" jsou snad nejlevnější :))

                  NS&F - pescador - Profil | Po 2.4.2012 18:11:55

                  Na pletenku si zatím stále v pohodě vystačím s nůžkama od Sufix a Orvis ...

                    Nlibo - Profil | Po 2.4.2012 18:04:49

                    rosticz 23 - >> ja používam nožničky čo sú na swiss otváracom nožíku a nemôžem sa sťažovať, do kedy, to ale neviem :)

                      Nandy.rybar - Profil | Po 2.4.2012 18:03:29

                      Není ani tak důležitá značka jako spíše to jestli mají nůžky na jedné z čepelí mikrozoubky.To zabrání,aby se stříhaný materiál "smekl" po čepelích.

                        NSlavíček - Profil | Po 2.4.2012 17:58:50

                        Kamil68 >> Mám stejný nůžky a v pohodě stříhají i jemnou šňůrku 15 lb i 1mm silnou na 100kg . Už jsem je viděl pod různými značkami jak jsi napsal dělá to jedna fabrika v číně .

                          Njasommato - Profil | Po 2.4.2012 17:58:21

                          mal som niekolko rybarskych nozniciek ale tenke snurky nezvladali vobec tak som pouzival noz
                          potom som v galanterke nasiel male ale velmi ostre noznicky a zobral som ich k viazaniu musiek a pouzival ich aj na kaprove snurky boli vyborne ale ostali pri viazani a na snurky som zase v galenterke kupil paracie noznicky su podobne ostre ale narozdiel od tich prvich urcenych na cipku richelie zvladaju aj hrube vlasce ak chcete cvaknem vam ich

                            NT.Karel - Profil | Po 2.4.2012 17:57:03

                            M!ld@ >> stříhají pletenku i vlasce dobře ,žádné otřepy.Pletenku jsem stříhal ve všech sílách

                              NT.Karel - Profil | Po 2.4.2012 17:54:41

                                NM!ld@ - Profil | Po 2.4.2012 17:52:11

                                Kamil68 >> asi by měli zvládnout tlustý šňůry, ale co jemný 15 lb šňůrky jak jdou stříhat, nerostřapí je? Musí se při stříhání šňůra napnout nebo ne?

                                  NKamil68 - Profil | Po 2.4.2012 17:48:56

                                  ... mám druhým rokem tyto nůžky a zatím jim není co vytknout ... uvidíme co dál ... najdete je i pod jinými značkami ..asi jedna fabrika Made in China :-)

                                    NRybatorstr - Profil | Po 2.4.2012 15:37:00

                                    rosticz 23 - >> Ahoj, mám od Rapaly kleště s nůžkama a nemůžu si stěžovat.