Nůžky na pletenku

Které nůžky se vám nejvíce osvědčily na stříhání pletenky?

NSAMPUSS - Profil | Ne 8.1.2017 8:17:34

Presne tie isté ako Soul aleibo Korda vyrába aj Delphin akurát za polovičnú cenu.Mam ich tretiu sezónu stále Ok!

    NSaimon - Profil | Ne 8.1.2017 1:40:58

    roxtidy >> a nejde třeba platit kartou? Známýho s paypalem nemám
    (možná blbej dotaz, ale nemám s tímto zatím zkušenost)

      Nroxtidy - Profil | Ne 8.1.2017 0:44:03

      Píňas >> urcite budes mit nejakeho znameho s paypal uctem nebo ne?

        NPíňas - Profil | So 7.1.2017 23:41:29

        roxtidy >> A nemohl by jsi přiobjednat ještě troje?

          Nroxtidy - Profil | So 7.1.2017 13:20:05

          C@rpSt4r >> carprus píše že jsou titanový, tyhle nerez

            Nroxtidy - Profil | So 7.1.2017 13:19:09

            Slavíček >> 120kc... Tenhle typ bez zobáčku jsem nasel pouze u jediného prodejce

              NSlavíček - Profil | So 7.1.2017 10:26:07

              mira.komi >> tak to nevim kde udelali soudruzi chybu mam 8 roku od firmy soul az na perko jsou porad jak novy nic nerezne

                NSlavíček - Profil | So 7.1.2017 10:21:10

                arnošt >> bohuzel to pero neni dobre reseny strihaji taky porad stejne

                  Nmira.komi - Profil | Pá 6.1.2017 20:48:58

                  Lidičky kamarád ma ty carpras 2 roky, prasklo mu pero a reznou mam od fox z nerezu snad nezreznou:O)))))

                    Nsupinna - Profil | Pá 6.1.2017 18:45:03

                    venca1 >> No proto :))

                      Ndrvoštěp - Profil | Pá 6.1.2017 18:09:52

                      Píňas >> Tak se pochlub kolik ;)

                        NPíňas - Profil | Pá 6.1.2017 18:03:16

                        drvoštěp >> no víc než ty moje od foxe asi né :-)

                          Ndrvoštěp - Profil | Pá 6.1.2017 17:59:45

                          Píňas >> Na hodně ;)))

                            NPíňas - Profil | Pá 6.1.2017 17:58:40

                            roxtidy >> na kolik vycházejí takové nůžtičky?

                              Narnošt - Profil | Pá 6.1.2017 17:43:35

                              Slavíček >> Mě prasklo už taky,ale stříhají pořád jako zamlada. :)

                                NSlavíček - Profil | Pá 6.1.2017 17:14:19

                                roxtidy >> super na kolik tam vyjdou?

                                  NC@rpSt4r - Profil | Pá 6.1.2017 17:03:48

                                  roxtidy >> no mrkni pod muj prispevek..mel si vzit cerny a celej carprus😂😂😂😂😂​;

                                    Nvydra Lucky - Profil | Pá 6.1.2017 17:00:51

                                    Mám také ty, co nesou mnoho názvů, ale výrobce jeden jest - moje jsou Carp r us. Max spokojenost, neměnil bych. cena vyšší, ale kvalitativně pro mě 1+

                                      NSlavíček - Profil | Pá 6.1.2017 16:56:46

                                      Petr.J >> zkus to uvidis kam se serou obycejny nuzky nebo stipacky mam ty od firmy sool. Jde s tim ustrihnout jak silny vlacec zkousel jsem i snuru na sumce na 100kg uplne bez problemu striham s tim i slaby drat z ktereho delam zarazky