Nůžky na pletenku

Které nůžky se vám nejvíce osvědčily na stříhání pletenky?

Narnošt - Profil | Pá 27.4.2012 22:02:13

milin >> Přesně,udělal jsem podobnou zkušenost.Dneska mám tyhle a snad dvoje další,ale používám jen tyhle.Střihne to všechno,včetně pletenky,krásně čistým řezem a co je důležité,netupí se...

    Nmilin - Profil | Pá 27.4.2012 21:43:52

    arnošt >> Ale jo to je fakt. Já dnes poprvé vyzkoušel ty co jsem si koupil. Někdo je tady doporučoval. Stáli 140 kč. A stojí za hovno.. Kdybych vzal manželce jakékoliv ze šití, tak to vyjde nastejno. Mohl bych napsat který, ale nechci dělat antireklamu.

      Narnošt - Profil | Pá 27.4.2012 21:38:45

      milin >> Než pro ně někam jet,nechal bych si je poslat,třeba tady. http://www.kaprarina.cz//kp6783/SOUL-Braid-cutter.a​spx Jsou to fakt super nůžky,měl jsem i obyčejné,ale po zkušenosti s těmito už bych jiné nechtěl...

        NJovánek - Profil | Pá 27.4.2012 21:32:23

        Já na pletenku i vlasec používám otevírací nožík s nůžkami od Viktorinox a v pohodě. Měl jsem i takový ty elektrikářský kleštičky, ale to nebylo ono a hlavně další krám do výbavy.

          NSampus - Profil | Pá 27.4.2012 21:29:18

          milin >> Tiez ich zhanam az sa dopatras daj mi prosim ta vediet adresu.

            Nmilin - Profil | Pá 27.4.2012 21:28:46

            Ďóba >> Jj. už jsem se dopátral. Všechno to chrlí jedna továrna v Číně, jen logo si tam dá každá firma svoje. V ryb. speciálce a v redfish je maj taky jen pod jinou firmou. Nakonec jsem vybral jiné. Díky

              NWhooooO - Profil | Pá 27.4.2012 21:23:32

              používám ty nůžky co jsou v autolékárničce a spokojenost :))

                NĎóba - Profil | Pá 27.4.2012 18:22:00

                milin >> čau nevím jestli je na nich napsaný SOUL ale dnes sem je viděl v Milu u Vaňkovky za 349Kč

                  NS&F - pescador - Profil | Pá 27.4.2012 17:06:48

                  Tak jsem se konečně dočkal opravdu kvalitních a ostrých nůžek speciálně na pletenky. www.jdmtackle.com/product_view.php?product_id=1597

                    Nmilin - Profil | Út 17.4.2012 12:10:04

                    Nevíte někdo kde v Brně a v okolí se dají sehnat tyto nůžky?

                      Nchesper - Profil | Út 10.4.2012 21:20:20

                      já používám korda razor a jsem max spokojenej jak stříhaj bez problému a bez třepení konců

                        Nrover - Profil | Út 10.4.2012 21:20:08

                        Nůžky budou zřejmě nepoměrně složitější, komplikovanější náhradou nože.

                          NFil@s - Profil | Út 10.4.2012 21:19:37

                          Používám tyto, rybářské sice nejsou, ale hodí se i na jiné věci. Max spokojenost.

                            Nroman - Profil | Út 10.4.2012 21:12:50

                            Používám místo nůžek kleštíčky na nehty-ne ty malé ale trošičku větší a celkem spokojenost....

                              NTrumen - Profil | Út 10.4.2012 21:01:00

                              Letos jsem si pořídil tyhle kleště od firmy Strategy a zatím naprostá spokojenost. Lze s nimi ustřihnout i jemné šňůrky se kterými jsem měl vždy problém je ustřihnout bez třepení.

                                NDeathDevilSC - Profil | Út 3.4.2012 19:55:11

                                scorpi >> nikde :D staci nozik :D

                                  Nthjerry - Profil | Út 3.4.2012 12:09:03

                                  Tyhle jsou tutovky nejlepší!

                                    Nknash - Profil | Út 3.4.2012 11:07:57

                                    Měl sem nůžky od starbaits.Výborný.Jenže černý.Pořád neco hledám v trávě,hlavně když sem na víc dní.Stratil se je.Pořídil sem nové od Mivardi.Fungujou skvěle,a hlavně dou vidět :-)
                                    http://www.mmfish.cz/mmfish/eshop/0/0/5/427-Nuzky-n​a-pletenou-snuru-s-brouskem-na-hacky

                                      NKamil68 - Profil | Út 3.4.2012 8:24:00

                                      Tommy23 >> A já jsem si k tomu ještě mohl vybrat SOUL nůžky pro leváky,protože jsem levák a s těmito věcmi a podobným nářadím mám jako levám problém :-)))