Znojemské jádro (počítají se celé znojemsko)

Nazdar znojmáci,tady si můžeme pokecat hezky znojemsky:D
Autor diskuse: jon007 - Profil , 16.3.2012 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Chtěly byste,abyse znojemské jádro sešlo?

A) Ano33%

B) Spíše ano5%

C) Ne21%

D) Spíše ne7%

E) Je mi to jedno34%

Od 10.5.2013 hlasovalo 58 čtenářů.

Nmarmyš - Profil | Ne 25.8.2013 9:51:25

lesák >> já tam byl letos jen jednou,ale i tak dík.

    Nlesák - Profil | Ne 25.8.2013 7:25:18

    Info pro všechny. Ulice Březí v Plavči je od 23.8.do 12.9. z důvodu stavby kanalizace UZAVŘENA!!! Je to ulice kolem domova důchodců směrem k přehradě(pro ty co to neví).

      Nmarmyš - Profil | St 21.8.2013 20:27:50

      frost862 >> val,se měj

        Nmarmyš - Profil | St 21.8.2013 20:26:57

        Aleš10 >> nepil--proto ještě žiju:-)

          NAleš10 - Profil | St 21.8.2013 20:19:13

          frost862 >> čau

            Nfrost862 - Profil | St 21.8.2013 20:18:52

            to jedině:-)valim čus zejtra§

              NAleš10 - Profil | St 21.8.2013 20:18:17

              frost862 >> tak aspoň na žhaví uhlí do grilu :-)))

                NAleš10 - Profil | St 21.8.2013 20:17:38

                frost862 >> :-))) nj nic nenaděláš

                  Nfrost862 - Profil | St 21.8.2013 20:17:08

                  Aleš10 >> no s tim ohněm nevim:-))

                    Nfrost862 - Profil | St 21.8.2013 20:16:23

                    Aleš10 >> ti co mi to dávali,to pokaždý vychvalovali,asi maj jiný chutě:-))

                      NAleš10 - Profil | St 21.8.2013 20:16:18

                      frost862 >> no když nebude jiná a dáš ruku do ohně za to že neoslepnem tak ji vem :-D

                        Nfrost862 - Profil | St 21.8.2013 20:15:36

                        marmyš >> ale nevalné chuti i vůně....

                          NAleš10 - Profil | St 21.8.2013 20:15:35

                          marmyš >> no ale pil jsi někdy slivovici od něj? ty jeho úplatečky nic moc :-))

                            Nfrost862 - Profil | St 21.8.2013 20:15:20

                            Aleš10 >> :-))))

                              Nmarmyš - Profil | St 21.8.2013 20:13:25

                              Aleš10 >> Já myslím,že Štefan doma nějakou slivovici vyhrabe.

                                NAleš10 - Profil | St 21.8.2013 20:11:15

                                frost862 >> hele já si chci dát panáka ne aby se mi svírali chodidla v pěst :-D

                                  NAleš10 - Profil | St 21.8.2013 20:10:22

                                  marmyš >> nás živí nedostanou :-)))))) hele strejcu co střecha? a nemáš doma zbytečnou trošku třeba slivovice samo že za nějakej peníz

                                    Nmarmyš - Profil | St 21.8.2013 20:10:14

                                    frost862 >> děláš mi chutě,jdu si vytáhnout z mrazáku gulášek na zítra.

                                      Nfrost862 - Profil | St 21.8.2013 20:07:20

                                      marmyš >> j z nedostatku leda.-)

                                        Nfrost862 - Profil | St 21.8.2013 20:07:03

                                        marmyš >> no ba krkovičku na gril.-)tak jim dej na frak.-)