Znojemské jádro (počítají se celé znojemsko)

Nazdar znojmáci,tady si můžeme pokecat hezky znojemsky:D
Autor diskuse: jon007 - Profil , 16.3.2012 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Chtěly byste,abyse znojemské jádro sešlo?

A) Ano33%

B) Spíše ano5%

C) Ne21%

D) Spíše ne7%

E) Je mi to jedno34%

Od 10.5.2013 hlasovalo 58 čtenářů.

marmyš - Profil | St 21.8.2013 20:06:44

Aleš10 >> vy dva jednou z toho rybaření skončíte v odmašťovně!!

    frost862 - Profil | St 21.8.2013 20:06:29

    Aleš10 >> mám sice hnusnou,ale lepší než žádnou,něco poberu:-))

      marmyš - Profil | St 21.8.2013 20:05:38

      frost862 - 21.8.2013 19:59:57 jaké masiko-vepřové? zítra jedu do Krhovic,prý tam ještě nějaký kapr je:-)

        Aleš10 - Profil | St 21.8.2013 20:01:33

        frost862 >> ok ráno nakoupím a pak můžem vyrazit :-) akorát nemáme kořalku :-///

          frost862 - Profil | St 21.8.2013 20:00:21

          marmyš >> už tam nepudeš bo co?

            frost862 - Profil | St 21.8.2013 19:59:57

            Aleš10 >> zdarec,tak sem připravenej:-)masiko je naložený:-)

              Aleš10 - Profil | St 21.8.2013 19:59:52

              marmyš >> jj tak to má být tak je to správně :-D

                marmyš - Profil | St 21.8.2013 19:59:02

                Aleš10 >> Jak sem to tu někde četl--ruka větší jak hlava:-)

                  Aleš10 - Profil | St 21.8.2013 19:50:26

                  marmyš >> ahoj odjakživa špecialista :-) jo a nebo ještě takhle :-))

                    marmyš - Profil | St 21.8.2013 12:48:44

                    frost862 >> Tak jsem se ujistil,že tam já už žádnou zubatici nedostanu. Přišla jedna malá a jeden candátek.Neukousla mi to.nemohla se trefit:-)

                      frost862 - Profil | Út 20.8.2013 21:49:25

                      marmyš >> :-)

                        marmyš - Profil | Út 20.8.2013 21:47:42

                        frost862 >> já bych dříve řekl,že budu lovit jako vloni

                          frost862 - Profil | Út 20.8.2013 21:31:22

                          marmyš >> j stajnou zbraní:-)

                            marmyš - Profil | Út 20.8.2013 21:25:01

                            frost862 >> uvidím,možná nádrž,ale o kapra nestojím,možná skočím na Vranov

                              frost862 - Profil | Út 20.8.2013 21:21:50

                              marmyš >> a pak?

                                marmyš - Profil | Út 20.8.2013 21:17:07

                                frost862 - 20.8.2013 21:13:27 zítra to ještě naposled zkusím s rybkou.

                                  frost862 - Profil | Út 20.8.2013 21:13:27

                                  marmyš >> kdoví,kde ty ryby všechny sou,asi někam odplavaly:-))).......

                                    marmyš - Profil | Út 20.8.2013 19:40:37

                                    frost862 >> Tam už snad není ryby,já dnes s odřenýma ušima nalovil 5 okounů k obědu. Kdyby se to nepovedlo,musel bych jest hnusné vepřové řízky:-)

                                      marmyš - Profil | Út 20.8.2013 19:39:22

                                      Aleš10 >> A ty seš kterej??? :-)

                                        Aleš10 - Profil | Po 19.8.2013 19:05:35

                                        a sakra tu se zase probírají témata :-)))