Znojemské jádro (počítají se celé znojemsko)

Nazdar znojmáci,tady si můžeme pokecat hezky znojemsky:D
Autor diskuse: jon007 - Profil , 16.3.2012 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Chtěly byste,abyse znojemské jádro sešlo?

A) Ano33%

B) Spíše ano5%

C) Ne21%

D) Spíše ne7%

E) Je mi to jedno34%

Od 10.5.2013 hlasovalo 58 čtenářů.

Nfrost862 - Profil | Po 19.8.2013 17:27:09

marmyš >> :-)))

    Nmarmyš - Profil | Po 19.8.2013 17:00:54

    frost862 >> Správnej kaprobijce ty koule taky žere,aby ty stereoidy dostal do sebe:-)

      Nfrost862 - Profil | Po 19.8.2013 16:57:21

      marmyš >> :-))))špatnej kaprař:-)

        Nmarmyš - Profil | Po 19.8.2013 16:51:39

        frost862 >> To se špatně odhaduje--málo předpažil:-)

          Nfrost862 - Profil | Po 19.8.2013 16:37:19

          marmyš >> nejsem si jistej,ale neměl 70+ už teď?

            Nfrost862 - Profil | Po 19.8.2013 16:36:49

            Aleš10 >> zdarec milenko:-)))))jaká?

              Nmarmyš - Profil | Ne 18.8.2013 20:35:20

              frost862 >> počkám,až bude mít 70+,to mi bude víc chutnat. protáhnu ho udírnou,ta si s ním poradí:-) pak ho spolu sežerem.

                Nfrost862 - Profil | Ne 18.8.2013 19:32:11

                marmyš >> to su zvědavej na reakce:-))))))bys ho nechal vypreparovat celýho a chodil ho ukazovat?:-))

                  Nmarmyš - Profil | Ne 18.8.2013 17:53:31

                  frost862 >> Já ho dostal hned ráno,ale chtěl jsem upytlačit ještě jednoho,aby se mi cesta vyplatila:-)Já se tak tou rybou přejed,že jsem doted spal:-)Ten velký to nebyl,ten by dopadl jinak.

                    Nfrost862 - Profil | Ne 18.8.2013 15:27:33

                    Libor 1 >> CHap=kaprař srdecem i tělem?:-))

                      Nfrost862 - Profil | Ne 18.8.2013 15:25:06

                      marmyš >> j pěknej?nebyl to ten mohykán místní,.-))?zachvíli to bude kapr opředenej legendama:-)tak dobré chuti přeju vláčkařu a muchařu:-)))co si zobl lučního koníka?když sem jel hore do města fšiml sem si jak si to balil,ukápnul sem slzu a jel dál....už stříhám metr:-))

                        Nmarmyš - Profil | Ne 18.8.2013 11:49:49

                        Libor 1 >> Palce nééééééééééé,to si je raději useknu:-)

                          NLibor 1 - Profil | Ne 18.8.2013 11:21:03

                          Pavouk‌ >> držím ti místo
                          dnes 3hod. vláčka a urvanej jeden smák
                          ale můžu zase kecat do všeho o))
                          T se taky motal okolo skal :D

                            NPavouk‌ - Profil | Ne 18.8.2013 11:17:58

                            Libor 1 >> mozna utecu na chatu:)

                              NLibor 1 - Profil | Ne 18.8.2013 11:16:51

                              Pavouk‌ >> to dáme :D

                                NPavouk‌ - Profil | Ne 18.8.2013 11:14:33

                                Libor 1 >> ne nejedu, az 3 tydny, do te doby to musite vydrzet :)

                                  NLibor 1 - Profil | Ne 18.8.2013 10:42:27

                                  marmyš >> co myslíš, mohl myslet ?
                                  Škvarky - gratulace ! Sem utrhl jednoho smáka a jinak nic, dám si godhaj o))

                                    NLibor 1 - Profil | Ne 18.8.2013 10:41:30

                                    Pavouk‌ >> Jedeš s hrajim na závody ??
                                    Že by jsme ti drželi s marmyšem palce o)

                                      Nmarmyš - Profil | Ne 18.8.2013 9:36:26

                                      frost862 >> Mám kapra,budou škvarky:-)

                                        Nmarmyš - Profil | Ne 18.8.2013 9:34:56

                                        To jsem si mohl myslet.