Znojemské jádro (počítají se celé znojemsko)

Nazdar znojmáci,tady si můžeme pokecat hezky znojemsky:D
Autor diskuse: jon007 - Profil , 16.3.2012 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Chtěly byste,abyse znojemské jádro sešlo?

A) Ano33%

B) Spíše ano5%

C) Ne21%

D) Spíše ne7%

E) Je mi to jedno34%

Od 10.5.2013 hlasovalo 58 čtenářů.

NPavouk‌ - Profil | Ne 18.8.2013 8:24:13

Libor 1 >> tak to je marmyš vlackar a muskar :)))

    NLibor 1 - Profil | Ne 18.8.2013 8:14:38

    Pavouk‌ >> není zač
    ChaP můžou chytat nonstop, důchodci masařit, závodníci dramatizovat, vláčkaři kecat do všeho a muškaři ... úplně fšechno o)))

      NPavouk‌ - Profil | Ne 18.8.2013 7:57:49

      Libor 1 >> diky :)

        Nmarmyš - Profil | So 17.8.2013 21:57:41

        Libor 1 >> To mi bylo hned jasné,že mu to závodničení leze do hlavy.Hlavně mu dává právo se vyvyšovat nad ostatní.

          NLibor 1 - Profil | So 17.8.2013 21:54:26

          marmyš >> Pavouk je závodník a ti mohou dramatizovat co se jim zlíbí a kdy se jim zlíbí o)))

            Nmarmyš - Profil | So 17.8.2013 20:32:29

            Pavouk‌ >> Zas to nedramatizuj,včera tam byli dva rybáři,dnes jeden--normální stav. Takové jako ty,co štvou proti důchodcům,bych nejraděj ........u vody neviděl.Jednou budeš možná taky starej a už teď se rodí budoucí blbci,kteří si tě taky pěkně podají.

              NPavouk‌ - Profil | So 17.8.2013 8:04:46

              lesák >> chudak kapr, ten na nej budou poradat hon.. zivy nebo mrtvy.. :)

                Nmarmyš - Profil | Pá 16.8.2013 22:55:08

                lesák >> Stačilo říct,mohl jsem ti ho vyudit:-)

                  Nlesák - Profil | Pá 16.8.2013 21:24:04

                  Pavouk‌ >> No pochopitelně,že to rozkecali.Vždyť u toho byli!!! Samozřejmě ty nej drbny(však je znáš).A kdybys viděl jak záviděli nebo byli nasraní,to byly pohledy!!!Ten kapr během pár dní "vyrost" přes 10 cm a přibral nějaký to kilo.To se rozšiřovalo rychlostí blesku.Proto jsem to sem dal.

                    NPavouk‌ - Profil | Pá 16.8.2013 18:47:05

                    lesák >> no jo ale duchodci to mezi sebou rozkecaji a pak si tam nesednes.. Mne je to fuk, ty moje ploticky mi nikdo nevychyta.. Snad ;)

                      Nlesák - Profil | Pá 16.8.2013 14:28:11

                      Pavouk‌ >> Sám chodíš chytat vedle mne.Jasně píšu,že jsem ho pustil!A taky moc dobře víš,že když jsme na těch místech začly obnoveně chytat a viděli nás důchodci,že my na druhý straně chytáme a oni nic,tak byly rázem tam se slovy:"Já sem chodím 20 let" druhý 30 a někteří i 40 let načež jim odpovídám,že před 40 lety tam byl višňový sad.

                      A jinak při chycení a zdolávání toho kapra se tam seběhla půlka ulice(pochopitelně mi to s feederem a 12 návazcem jaksi trvalo dýl),takže o nějakým utajení nemůže být ani řeč.Tvůj otec ti to potvrdí.

                        Nmarmyš - Profil | Pá 16.8.2013 11:48:48

                        Dolfmeister >> Sem byl pod Oblekem,štika 60 se chtěla podívat,jak si žiji,tak spolu i povečeříme:-)

                          NDolfmeister - Profil | Pá 16.8.2013 10:56:15

                          marmyš >> pěkný výkon, zítra jdu ráno na ně, tak se ráno možná někde potkáme :)

                            Nmarmyš - Profil | Čt 15.8.2013 22:39:08

                            frost862 >> domů nic,ale asi 10 kaprů,nejjj měl tak 55--byl to ale jelec:-)

                              Nfrost862 - Profil | Čt 15.8.2013 21:47:17

                              marmyš >> hoj tydro,jak dnes?:-))

                                Nfrost862 - Profil | Čt 15.8.2013 21:46:16

                                lesák >> pěknej šupík se poved:-)

                                  Nfrost862 - Profil | Čt 15.8.2013 21:45:52

                                  Pavouk‌ >> v oblekovicích je odjakživa rybářů jak nadrbaných nic novýho..fotka s kapř tomu nepřidá ani neubere...

                                    NPavouk‌ - Profil | Čt 15.8.2013 21:23:52

                                    Vubec nejlepsi je rikat kam chodim na ryby a pridavat fotky co se komu podarilo, pak se nedivte ze si skoro nesednete a chodi vam tam jini... Ach jo..

                                    A zrovna u nas kde mista pozna kazdej trouba.. A zrovna takovej co sezere na co prijde

                                      NDolfmeister - Profil | Čt 15.8.2013 20:24:45

                                      lesák >> my jeli ráno kolem a bylo tam spousta rybářů důchodového věku, tak jsme šli na splav a tam na kapry až večer. A je pravda, že bordelu tam bylo teda dost, hlavně lahve od alkoholu apod.

                                        Nmarmyš - Profil | Čt 15.8.2013 19:39:51

                                        lesák >> Já tam jdu zas zítra,ale ráno. Možná v sob. nebo neděli ti to někdy vyjde.