Znojemské jádro (počítají se celé znojemsko)

Nazdar znojmáci,tady si můžeme pokecat hezky znojemsky:D
Autor diskuse: jon007 - Profil , 16.3.2012 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Chtěly byste,abyse znojemské jádro sešlo?

A) Ano33%

B) Spíše ano5%

C) Ne21%

D) Spíše ne7%

E) Je mi to jedno34%

Od 10.5.2013 hlasovalo 58 čtenářů.

Pavouk‌ - Profil | Čt 15.8.2013 15:10:13

lesák >> to v te vode moc nezustane ;)

    lesák - Profil | Čt 15.8.2013 15:00:11

    marmyš >> Já jsem chodil jako vždy až navečer. Ráno musím do lesa.

      lesák - Profil | Čt 15.8.2013 14:57:48

      Dolfmeister >> Protože tam chytám jen já a občas marmyš. Jen by mne zajímalo,kdo mi tam dělá takovej BORDEL! Já nestačím uklízet!!!

        Dolfmeister - Profil | Čt 15.8.2013 11:57:15

        lesák >> já byl minulý týden na stejném místě a chytl jsem houno :-D

          LolMen - Profil | St 14.8.2013 22:10:20

          ja byl rano na oblekovickym splavu a po obede u klastera na splavu pod oblekovicakem to bylo teda znatelne lepsi :)

            marmyš - Profil | St 14.8.2013 22:05:56

            lesák >> Pěkný kapřík,doufám že bude jednou ozdobou mé udírny:-)

              marmyš - Profil | St 14.8.2013 22:04:15

              lesák >> jsem tam ted býval denně po dobu tří týdnů--kde jsi byl ty?

                lesák - Profil | St 14.8.2013 21:37:34

                Jeden "veterán" z D11 u rybárny,kterej už něco pamatuje.Spokojeně plave dál.

                  lesák - Profil | St 14.8.2013 21:21:40

                  marmyš >> Zdarec,myslíš na mne s olovem?

                    lesák - Profil | St 14.8.2013 21:21:06

                    frost862 >> Teď jsem přišel od vody a tam taky nigdo!

                      frost862 - Profil | St 14.8.2013 20:33:03

                      marmyš >> koukám,že všeci lítaj kolem vody,tu nigde nigdo:-)

                        frost862 - Profil | Út 13.8.2013 20:30:57

                        marmyš >> jo ták.-))no nevim,kdo je u vody denně,jak vydra:-))))

                          marmyš - Profil | Po 12.8.2013 22:06:51

                          frost862 >> tydra je vydra se kterou si tykám:-)

                            frost862 - Profil | Po 12.8.2013 21:34:10

                            marmyš >> za tejden ve čtvrtek.-)
                            tydro=??

                              marmyš - Profil | Čt 8.8.2013 22:42:43

                              frost862 >> Tak jak tydro??kdy na ně razíš?

                                Aleš10 - Profil | St 7.8.2013 15:57:59

                                frost862 >> ahoj :-)

                                  frost862 - Profil | St 7.8.2013 15:55:27

                                  Aleš10 >> ok tak jim dejte za ploutve:-)tož v pátek čus.-)

                                    Aleš10 - Profil | St 7.8.2013 15:54:24

                                    frost862 >> jj ale já budu muset nějakej den odjet skrz lukov páč bude potřeba hodit zálohu na matroš do stavebnin vše ti povykládám v pátek samo že budu podávat info co a jak :-))

                                      frost862 - Profil | St 7.8.2013 15:51:29

                                      Aleš10 >> j no pěkně:-))jedete teda na celej tejden?

                                        Aleš10 - Profil | St 7.8.2013 15:48:06

                                        frost862 >> nevyteklo nic a v neděli už budu sedět na vranclu :-) spouštět mají až 16 tého v tom rádiu to byla nějaká kun...ovina :-)