Znojemské jádro (počítají se celé znojemsko)

Nazdar znojmáci,tady si můžeme pokecat hezky znojemsky:D
Autor diskuse: jon007 - Profil , 16.3.2012 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Chtěly byste,abyse znojemské jádro sešlo?

A) Ano33%

B) Spíše ano5%

C) Ne21%

D) Spíše ne7%

E) Je mi to jedno34%

Od 10.5.2013 hlasovalo 58 čtenářů.

Nfrost862 - Profil | St 7.8.2013 15:46:35

Aleš10 >> tak je to správné,tak to má byt.-)co fišky,byls povláčet bo nebyls?nezajedem se mrknout v nedělu do dunajek,nevíš kolik už vyteklo?

    NAleš10 - Profil | St 7.8.2013 15:44:34

    frost862 >> čau mno není čas furt v práci bo doma makám na zahrádce :-)

      Nfrost862 - Profil | St 7.8.2013 15:43:14

      Aleš10 >> hola§dost že se ukážeš taky:-)))

        NDolfmeister - Profil | St 7.8.2013 11:10:54

        marmyš >> bohužel, času málo, navíc hrozný teplo, to snad ani ryby nežerou :-D

          Nmarmyš - Profil | Út 6.8.2013 16:02:21

          Dolfmeister >> Makáš,makáš?

            NDolfmeister - Profil | Čt 1.8.2013 22:45:13

            marmyš >> zrovna jsem přemýšlel, že se zeptám, jak to jde, že bych zítra zašel, ale spíš budu makat na zahradě teda :)

              Nmarmyš - Profil | Čt 1.8.2013 22:21:56

              frost862 >> Dnes jsem vyhořel,jen 2 malé štiky.:-(

                Nfrost862 - Profil | St 31.7.2013 14:28:34

                marmyš >>ahoj, no v neděli sem se byl vykoupat s přítelkou,jinak v pátek sem byl na candátech,ale poved se jen sumík cca 30 cm na mrtvou rybku a pár záběrů sem projel....dovolenou tak někdy v zimě to vypadá,až nebude do čeho píchnout....doufám,ale,že bude...ale na konci srpna zas na 4 dny se urvu ku vodě,skusit eště nějakýho fouska a cokoliv s šupinama.-))jak ti žerou?

                  Nmarmyš - Profil | Út 30.7.2013 9:35:51

                  snajper1 >> Však taky na to musí být povaha,aby to bylo jedno.Mně by to jedno nebylo.

                    Nsnajper1 - Profil | Út 30.7.2013 5:22:08

                    marmyš >> co si myslíš ty je mě uplně jedno.

                      Nmarmyš - Profil | Út 30.7.2013 4:35:27

                      frost862 >> Chodíš vůbec k vodě?Kdy budeš brát dovolenou?

                        Nmarmyš - Profil | Út 30.7.2013 4:34:27

                        snajper1 >> Nachytej za dopoledne 50 hrouzků a já o tobě změním mínění.

                          Nmarmyš - Profil | Po 29.7.2013 22:39:08

                          frost862 >> Nějaký špatný odhad,štika přišla až po hodině.

                            Nsnajper1 - Profil | Po 29.7.2013 22:23:53

                            frost862 >> asi hrouzky

                              Nfrost862 - Profil | Po 29.7.2013 21:32:00

                              marmyš >> tak cos vystopoval?.-))

                                Nmarmyš - Profil | Čt 25.7.2013 22:08:11

                                Dolfmeister >> Předefčírem jsem tam měl štiku asi po třech minutách,tak si myslím,že to ráno bude podobné--schválně to stopnu.

                                  NDolfmeister - Profil | Čt 25.7.2013 22:06:03

                                  marmyš >> tak to já bych musel skončit už hodně dávno :-D

                                    Nmarmyš - Profil | Čt 25.7.2013 21:09:51

                                    Jak zítra do 15 minut nemám dravce na prutu,tak končím s rybařením.

                                      Nfrost862 - Profil | Čt 25.7.2013 20:15:48

                                      Aleš10 >> tož letim čau

                                        Nfrost862 - Profil | Čt 25.7.2013 20:10:50

                                        Aleš10 >> ok dáme kávu