Znojemské jádro (počítají se celé znojemsko)

Nazdar znojmáci,tady si můžeme pokecat hezky znojemsky:D
Autor diskuse: jon007 - Profil , 16.3.2012 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Chtěly byste,abyse znojemské jádro sešlo?

A) Ano33%

B) Spíše ano5%

C) Ne21%

D) Spíše ne7%

E) Je mi to jedno34%

Od 10.5.2013 hlasovalo 58 čtenářů.

Aleš10 - Profil | Čt 25.7.2013 20:05:16

frost862 >> kolem sedmé

    frost862 - Profil | Čt 25.7.2013 19:36:32

    Aleš10 >> držím pěsti a čekám na mms:-)))už víš kdy se ráno stavíš??

      Aleš10 - Profil | Čt 25.7.2013 19:29:47

      frost862 >> pokud budou nástražky tak se o něj každopádně pokusíme :-)))

        frost862 - Profil | Čt 25.7.2013 19:26:00

        Aleš10 >> kurwa a je to pořád dokola...........pak povoluj něco navíc....RS na ně...a na sumejša vývoz proběhne?

          Aleš10 - Profil | Čt 25.7.2013 19:22:30

          frost862 >> tak max 50cm ale ti amurci byly fakt pěkní jinak přehrada obsazená dokola kapřolovcema a jedna partie asi 5-7 lidí měli zavezeno na sumce trhačku ( tam nesmíš) a tyčovky je taky vůbec nesrali :-))

            frost862 - Profil | Čt 25.7.2013 19:19:35

            Aleš10 >> škoda,že to budou vypouštět.....a pěkný kapře?že ty kujwy nejdou na těžko...

              Aleš10 - Profil | Čt 25.7.2013 19:16:56

              frost862 >> no někam na jezero ještě se uvidí jestli 7 nebo 5 jinak dneska jsem byl v dunajkách asi hodinu a půl vláčet nic sem nechyt akorát jsem se hned na začátku nasral 5 náhozů a 2 krát jsem utrh :-)))) ale viděl jsem spustu kapř a velice pěkné amury jednomu do metru moc nechybělo

                frost862 - Profil | Čt 25.7.2013 19:12:43

                Aleš10 >> no rád bych:-)ale v sobotu mám zas hoknu......aspoň skusim candoša zejtra večír,snad.....a kam na ně??ale koncem srpna mě nic nezastaví....to jedu:-)

                  Aleš10 - Profil | Čt 25.7.2013 19:07:27

                  frost862 >> jj zejtra odpoledne razíme kdyby jsi chtěl tak tě vemem :-))

                    Aleš10 - Profil | Čt 25.7.2013 19:06:28

                    frost862 >> mno já se celkem flákal průběžně celej den čekáme na dřevo :-((( snad zítra dovezou, jináč jaká ?

                      frost862 - Profil | Čt 25.7.2013 19:05:44

                      Aleš10 >> co fiš jedeš o víkendu??

                        frost862 - Profil | Čt 25.7.2013 19:03:18

                        Aleš10 >> ale jo de to,dneska už volníčko,co ty.-)

                          Aleš10 - Profil | Čt 25.7.2013 18:49:30

                          frost862 >> tak jaká? :-)

                            marmyš - Profil | St 24.7.2013 21:57:59

                            snajper1 >> To bude asi tím,že mě neučil Kuba chytat.

                              snajper1 - Profil | St 24.7.2013 21:15:40

                              marmyš >> To už jsi na tom asi špatně že zamrazujež bí hrouzky

                                marmyš - Profil | St 24.7.2013 16:56:11

                                frost862 >> To hlášení z lovu mělo být tobě.

                                  marmyš - Profil | St 24.7.2013 16:52:53

                                  Aleš10 >> Včera jsem kapříky vynechal(zkoušel jsem ty dravce) a večer jsem dostal zprávu,že už tam nejdou,4 rybáři nelaply šupinu.Tak mi to nedalo,abych to nezkusil.

                                    frost862 - Profil | St 24.7.2013 15:35:29

                                    Aleš10 >> kujwa tak jedu,se rozmysli a dej echo:-)

                                      frost862 - Profil | St 24.7.2013 15:30:27

                                      Aleš10 >> jasan
                                      hele jak si na tom sprací v pondělí za tejden,nechceš ty chodby na malování?

                                        Aleš10 - Profil | St 24.7.2013 15:25:17

                                        frost862 >> frost86)2 - 24.7.2013 15:23:35 >> dobrá se ještě domluvíme :-)