Znojemské jádro (počítají se celé znojemsko)

Nazdar znojmáci,tady si můžeme pokecat hezky znojemsky:D
Autor diskuse: jon007 - Profil , 16.3.2012 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Chtěly byste,abyse znojemské jádro sešlo?

A) Ano33%

B) Spíše ano5%

C) Ne21%

D) Spíše ne7%

E) Je mi to jedno34%

Od 10.5.2013 hlasovalo 58 čtenářů.

frost862 - Profil | St 24.7.2013 15:23:35

Aleš10 >> tak fajn zejtra to budu vědět 100% na kolik pudu:-)

    Aleš10 - Profil | St 24.7.2013 15:22:21

    frost862 >> měl bych stíhat v pohodě

      frost862 - Profil | St 24.7.2013 15:21:14

      Aleš10 >> to zatim nevim,počítám tak na půl osmou,stihneš?taky dobře v tom hicu

        Aleš10 - Profil | St 24.7.2013 15:16:47

        frost862 >> nn práce jen na dopoledne čekáme na dřevo snad zítra dorazí, hele jinak pojedu do zn v pátek ráno určitě v kolik jdeš do hokny?

          frost862 - Profil | St 24.7.2013 15:12:51

          Aleš10 >> jj co dnes odpočinek?

            Aleš10 - Profil | St 24.7.2013 15:12:21

            frost862 >> ok pokusím se :-))

              frost862 - Profil | St 24.7.2013 15:06:45

              Aleš10 >> tak se stav na kávu,kdybyste jeli s tatem o víkendu na fiš,tak ať na sebe možete mávat jak jantaři po tmě:-))))měl bych bejvat kolem páte v pohodě doma

                Aleš10 - Profil | St 24.7.2013 15:04:28

                frost862 >> jo buď zítra nebo v pátek

                  frost862 - Profil | St 24.7.2013 15:00:23

                  Aleš10 >> rád bych:-)eště jedu na pátou do těšetic.....pojedeš do konce tejdne do zn?

                    Aleš10 - Profil | St 24.7.2013 14:55:17

                    frost862 >> copak už nemakáš? :-)

                      frost862 - Profil | St 24.7.2013 14:53:31

                      marmyš >> dobrej lov

                        frost862 - Profil | St 24.7.2013 14:52:54

                        Aleš10 >> j víc takové RS :-)

                          Aleš10 - Profil | St 24.7.2013 14:25:31

                          marmyš >> ty vydro jedna :-))

                            marmyš - Profil | St 24.7.2013 14:16:53

                            Aleš10 >> dám vědět,jak jsem dopad,dnes bylo 5 cejnů,2 karasi a 2 kapříci(44+45cm)

                              Aleš10 - Profil | St 24.7.2013 14:13:50

                              marmyš >> tak jim dej co proto :-)

                                marmyš - Profil | St 24.7.2013 14:13:16

                                Aleš10 >> Tu na řece jsou,ale ne fšude.

                                  Aleš10 - Profil | St 24.7.2013 14:07:51

                                  marmyš >> kua hrouzka už jsem dlouho neviděl

                                    marmyš - Profil | St 24.7.2013 14:05:08

                                    Aleš10 >> Jen tak se tu šťourám,zítra jdu na trofejní kousky--hrouzky:-)

                                      Aleš10 - Profil | St 24.7.2013 13:33:55

                                      marmyš >> proč ten smutnej smajlík? když dodržuješ rybářský řád tak s ním není problém přijde a s úsměvem pozdraví a pokecá naprosto normální člověk ještě s ním chodí dva takoví pánové :-)) víc takové RS

                                        marmyš - Profil | St 24.7.2013 13:29:57

                                        Aleš10 >> Ty máš teda známosti!:-(