Znojemské jádro (počítají se celé znojemsko)

Nazdar znojmáci,tady si můžeme pokecat hezky znojemsky:D
Autor diskuse: jon007 - Profil , 16.3.2012 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Chtěly byste,abyse znojemské jádro sešlo?

A) Ano33%

B) Spíše ano5%

C) Ne21%

D) Spíše ne7%

E) Je mi to jedno34%

Od 10.5.2013 hlasovalo 58 čtenářů.

NAleš10 - Profil | St 24.7.2013 12:41:12

frost862 >> toho fousatého pána co je RS znám několikrát nás tam kontroloval :-)

    Nmarmyš - Profil | Út 23.7.2013 22:25:37

    frost862 >> nemůžeš mít fšecko,ryby si nech na důchod

      Nfrost862 - Profil | Út 23.7.2013 22:11:33

      marmyš >> už zas pomale nevim,jak vypadá ryba:-)

        Nfrost862 - Profil | Út 23.7.2013 22:10:56

        Aleš10 >> to sou sráčové ovšem.....dobře jim tak!

          NAleš10 - Profil | Út 23.7.2013 19:47:25

          Libor 1 >> máš to tam :-)

            NLibor 1 - Profil | Út 23.7.2013 19:39:18

            Aleš10 >> to není problém, házet umím, pošli jeho MT do SZ, díík

              NAleš10 - Profil | Út 23.7.2013 19:09:07

              marmyš >> nee ale má je strašně rád :-))

                Nmarmyš - Profil | Út 23.7.2013 19:08:17

                Aleš10 >> Copak Štefan je pytlák???

                  NAleš10 - Profil | Út 23.7.2013 15:26:22

                  Libor 1 >> ahoj mohl bych ti domluvit pána s ventrou z citonic akorát si to budete muset naházet na korbu

                    NLolMen - Profil | Út 23.7.2013 8:38:34

                    Libor 1 >> vsak ja to jen tak zkousel:))

                      NLibor 1 - Profil | Út 23.7.2013 0:01:50

                      LolMen >> na kole by to nešlo o))

                        NLolMen - Profil | Po 22.7.2013 22:57:43

                        Libor 1 >> hned bych sel :D zitra si du udelat ridicak snad mi ho vydaj :D:D a nebo to budu vozit na kole :D

                          NLibor 1 - Profil | Po 22.7.2013 22:31:51

                          Zdravím,

                          pokud by jste někdo věděli o někom kdo by si chtěl přivydělat tak dejte přes SZ vědět. Jedná se o odvoz stavební suti (části cihel, betonu, omítka) od chaty - příjezd až k ní. Cca 3-4 tuny. Okolí Lančova. Nejlépe nějaká Avie.

                            NLolMen - Profil | Po 22.7.2013 21:53:44

                            frost862 >> :)

                              Nfrost862 - Profil | Po 22.7.2013 21:35:47

                              LolMen >> pěkná kudla:-)

                                NLolMen - Profil | Po 22.7.2013 17:19:06

                                Dolfmeister >> to si jeste rpzmyslim :D,diky:)

                                  NDolfmeister - Profil | Po 22.7.2013 14:44:02

                                  LolMen >> tak mě příště musíš vzít s sebou :-) A gratulace, takovou jsem ještě nechytl ;-)

                                    NLolMen - Profil | Po 22.7.2013 13:30:37

                                    marmyš >> :))))))

                                      Nmarmyš - Profil | Po 22.7.2013 13:00:15

                                      LolMen >> Však je taky vidět,že jste každý nějaké to kilo ztratili:-)