Znojemské jádro (počítají se celé znojemsko)

Nazdar znojmáci,tady si můžeme pokecat hezky znojemsky:D
Autor diskuse: jon007 - Profil , 16.3.2012 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Chtěly byste,abyse znojemské jádro sešlo?

A) Ano33%

B) Spíše ano5%

C) Ne21%

D) Spíše ne7%

E) Je mi to jedno34%

Od 10.5.2013 hlasovalo 58 čtenářů.

NLolMen - Profil | Po 22.7.2013 12:48:37

marmyš >> vsak mi taky dala zabrat,diky:)

    Nmarmyš - Profil | Po 22.7.2013 12:30:47

    LolMen >> Opravdu pěkná ryba-gratuluji.

      NLolMen - Profil | Po 22.7.2013 12:27:42

      Dolfmeister >> chce to fleka a stesti tohle je ze ctvrtka :)

        Nmarmyš - Profil | Ne 21.7.2013 21:52:43

        Dolfmeister >> Byl jsi na blbém místě.

          NDolfmeister - Profil | Ne 21.7.2013 21:50:33

          marmyš >> to se někdo má, já dneska zkusil Vranov a je to celkem bída, kousal jenom dorost :-(

            Nmarmyš - Profil | Ne 21.7.2013 20:18:10

            frost862 >> až moc,proto musím zítra změnit vodu.

              Nfrost862 - Profil | Ne 21.7.2013 19:44:53

              marmyš >> jak ti žerou rybky?

                Nfrost862 - Profil | Ne 21.7.2013 19:06:31

                marmyš >> no nějak s duchodem nepočítám nebo co....

                  Nmarmyš - Profil | Ne 21.7.2013 4:30:14

                  frost862 >> Co budeš dělat v důchodě,když už teď nemáš čas? :-)

                    Nmarmyš - Profil | St 17.7.2013 10:46:27

                    frost862 >> Já ho mám nazbyt,stačí říct.

                      Nfrost862 - Profil | St 17.7.2013 7:14:26

                      marmyš >> zdar nespad:-)jen nejní moc času nazbyt....

                        Nmarmyš - Profil | Út 16.7.2013 21:55:51

                        Aleš10 >> Co je se Štefanem,nespad z merunky?

                          Nmarmyš - Profil | Út 16.7.2013 16:11:59

                          ctvrtmile >> Kdysi dávno,když jsem bydlel tam ta tom vašem konci,tak jsem míval kolem 140 ks za rok. míra byla 35 cm.

                            Nctvrtmile - Profil | Út 16.7.2013 14:45:41

                            Dolfmeister >> nezoufej,třeba to ještě příjde...já to taky zatím nevzdávám...!!!

                              Nctvrtmile - Profil | Út 16.7.2013 14:43:47

                              marmyš >> loni jsem to taky nenachytal(40 ks),ale byla to nejproduktivnější sezona pětiletky...čísla ti tady psát nebudu..mám obavy z CHaP...!!!kapry do 50 cm jsem pouštěl...

                                NDolfmeister - Profil | Út 16.7.2013 14:09:04

                                ctvrtmile >> tak na svazovce to lze masit celej rok, denně 7kg, ale zatím mám taky pěkný kulový :-D Jednoho hezkýho candáta mi táta minulej týden urval podběrákem :-d

                                  Nmarmyš - Profil | Út 16.7.2013 13:56:59

                                  ctvrtmile >> Tak to máš do konce roku co dělat.

                                    Nctvrtmile - Profil | Út 16.7.2013 13:38:54

                                    marmyš >> tak tak,musíš si to rozpočítat,ale já jsem letos klidný...mám zatím 5 kaprů....

                                      Nmarmyš - Profil | Út 16.7.2013 13:29:58

                                      ctvrtmile >> 40 ks. ušlechtilé ryby? Musíš lovit tak,abys tu poslední lapl na Silvestra.

                                        Nctvrtmile - Profil | Út 16.7.2013 13:23:18

                                        marmyš >> u nás jak chytneš 40 kousků,tak si tak můžeš nachstat prachy na novou povolenku,nebo zazimovat cajk...