Znojemské jádro (počítají se celé znojemsko)

Nazdar znojmáci,tady si můžeme pokecat hezky znojemsky:D
Autor diskuse: jon007 - Profil , 16.3.2012 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Chtěly byste,abyse znojemské jádro sešlo?

A) Ano33%

B) Spíše ano5%

C) Ne21%

D) Spíše ne7%

E) Je mi to jedno34%

Od 10.5.2013 hlasovalo 58 čtenářů.

Nmarmyš - Profil | Út 16.7.2013 11:48:32

Dolfmeister >> Dostanu novou docházku č.2 a je to.

    NDolfmeister - Profil | Út 16.7.2013 11:44:02

    marmyš >> pěkný, já zatím zaplnil ten úvodní jeden list :-D a jak se to řeší potom, to Vám dají novou povolenku?

      Nmarmyš - Profil | Út 16.7.2013 11:37:37

      ctvrtmile >> Asi 30 docházek mám mimo revír(soukromák) ,na svazovku už píši poslední stránku. Za ten počet už něco musí být.

        Nctvrtmile - Profil | Út 16.7.2013 10:56:00

        Dolfmeister >> já mám jednoho lepšího kapra...jinak to letos stojí za hov....

          NDolfmeister - Profil | Út 16.7.2013 8:59:45

          ctvrtmile >> mně se letos nestalo, abych něco pořádnýho chytil :-D

            Nctvrtmile - Profil | Út 16.7.2013 8:27:32

            marmyš >> tak to se mi letos ještě nestalo..aby jsem nevěděl co s úlovky...!!!

              Nmarmyš - Profil | Po 15.7.2013 18:21:56

              ctvrtmile >> už mi z toho každodenního rybaření začínalo hrabat(hlavně jsem nevěděl,co s úlovky),tak chodím s 0.12 vlascem na plovku a hraji si. Je to pěknější,jak čumět na jednom fleku.

                Nctvrtmile - Profil | Po 15.7.2013 17:23:02

                marmyš >> tak jak ti to bere...???

                  NAleš10 - Profil | Po 15.7.2013 17:07:42

                  marmyš >> mě pokousali jen komáři :-)))

                    Nmarmyš - Profil | Po 15.7.2013 17:03:39

                    Aleš10 >> Tak jak ti to kousalo?pochlub se.

                      Nmarmyš - Profil | So 13.7.2013 17:06:08

                      frost862 >> jsem konečně uvolnil nádrž v komoře,tak jsem spokojen. Od pondělka jdu na ně fší silou.

                        Nfrost862 - Profil | So 13.7.2013 16:16:26

                        marmyš >> ty to pěkně flákáš teda,2 dny vynechat:-))))s tebe budou mít ryby srandu.-)já du nečekaně do práce i zejtra....

                          Nmarmyš - Profil | So 13.7.2013 16:11:20

                          frost862 >> dnes jsem nebyl,jedu za chvilku na zabíjačku,tak se psychicky připravuji. Prase padne v 20.00 a předpokládaný konec někde po půlnoci--zítřek vidím taky blbě:-(

                            Nfrost862 - Profil | So 13.7.2013 14:02:24

                            marmyš >> nn nikam nic,jaks dopad?

                              Nmarmyš - Profil | Pá 12.7.2013 21:37:14

                              frost862 - 10.7.2013 20:57:08 tak jak? jdeš na ně někam?

                                Nmarmyš - Profil | Čt 11.7.2013 21:31:00

                                LolMen >> nic moc,55 cm

                                  NLolMen - Profil | Čt 11.7.2013 9:53:22

                                  marmyš >> jK VELKEJ BYL?:)

                                    Nmarmyš - Profil | Čt 11.7.2013 3:01:01

                                    LolMen >> Toho amura sem lap ve Strachoticích nad mostem. Jsou tam vyjeti cejni ,tak byla aspoň zábava.

                                      NLolMen - Profil | St 10.7.2013 23:22:41

                                      Dolfmeister >> diky

                                        NDolfmeister - Profil | St 10.7.2013 23:21:35

                                        LolMen >> jestli to patřilo mně, tak párkrát ve Výrovicích a pak na soukromákách :-)