Znojemské jádro (počítají se celé znojemsko)

Nazdar znojmáci,tady si můžeme pokecat hezky znojemsky:D
Autor diskuse: jon007 - Profil , 16.3.2012 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Chtěly byste,abyse znojemské jádro sešlo?

A) Ano33%

B) Spíše ano5%

C) Ne21%

D) Spíše ne7%

E) Je mi to jedno34%

Od 10.5.2013 hlasovalo 58 čtenářů.

Nfrost862 - Profil | So 6.7.2013 21:16:11

Aleš10 >> no bohužel nedělám,sme si dali a když přišlo calenzibite,tak nám padla brada.....

    NAleš10 - Profil | So 6.7.2013 21:12:32

    frost862 >> si děláš kozi? by mě mohli prcku políbit :-)))

      Nfrost862 - Profil | So 6.7.2013 21:09:53

      Aleš10 >> a bude se slavit:-))já byl na tom hradě,tož nebylo to špatný až na to že pivo za kilo....:-))

        NAleš10 - Profil | So 6.7.2013 21:08:49

        frost862 >> nebyl sekal jsem dvůr a radši odpočívám zítra narozeniny :-(((

          Nfrost862 - Profil | So 6.7.2013 21:08:05

          Aleš10 >> nazdar,tak co byls dnes pochytat?

            Nfrost862 - Profil | So 6.7.2013 21:07:42

            tak co bando,jak vám berou fiš?

              Nfrost862 - Profil | Pá 5.7.2013 21:58:30

              Aleš10 >> abys nezachrápal:-)))))

                NAleš10 - Profil | Pá 5.7.2013 9:47:01

                frost862 >> kurnik pišta co sem dáváš mé intimní fotky? :-DD

                  Nfrost862 - Profil | Čt 4.7.2013 19:41:08

                  marmyš >> to de,co se plapalo?.-)

                    Nmarmyš - Profil | Čt 4.7.2013 19:39:53

                    frost862 >> Byla to brutální rybačka:-)

                      Nfrost862 - Profil | Čt 4.7.2013 18:52:19

                      marmyš >> zatim sem živej:-)))jaks dopad pod bulharama?

                        Nfrost862 - Profil | Čt 4.7.2013 18:51:08

                        a nebo všeci chrápete??:-)))

                          Nfrost862 - Profil | Čt 4.7.2013 18:47:35

                          marmyš >> ahoj,zejtra čekej telefon,došla zásilka od maďarů a budu robit v načeraticích:-)

                            Nfrost862 - Profil | Čt 4.7.2013 18:46:52

                            kurňa tu to žije,všeci na rybách koukám.-)))

                              Nmarmyš - Profil | St 3.7.2013 22:20:46

                              frost862 >> Žiješ či ne? Zítra jedu k Bulharům,doufám že nějaký cejnek bude:-)

                                NLolMen - Profil | St 3.7.2013 9:58:06

                                FrantaX >> jj ja na zahajenou zkousel taky pod dobsicakem a byly tam tri...dve okolo 40 cm jedna tak 70cm..ta nejvetsi me dvakrat jela za woblerem..kamos to ze zvrcha pozoroval..ale nevzala mi to

                                  NFrantaX - Profil | Út 2.7.2013 22:40:21

                                  LolMen >> v dobšicích, ale měla asi jen 30 čísel

                                    NLolMen - Profil | Út 2.7.2013 22:33:06

                                    FrantaX >> jak velkou fousatici a kdee?:)

                                      Nmarmyš - Profil | Út 2.7.2013 20:09:10

                                      FrantaX >> Já jen,že jsem tam byl dopoledne,tak už jsem se lekl,že jsem tě přehlíd.Chytal jsem na plovku a jen asi 6 okounů+2 plotice--tekla velká voda,potom klesala,ale už to nebralo.

                                        NAleš10 - Profil | Út 2.7.2013 20:01:53

                                        alfonz42 >> určitě tam je teď je otázkou jestli je pořád uříznutá nebo už ji zpravili :-))