Znojemské jádro (počítají se celé znojemsko)

Nazdar znojmáci,tady si můžeme pokecat hezky znojemsky:D
Autor diskuse: jon007 - Profil , 16.3.2012 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Chtěly byste,abyse znojemské jádro sešlo?

A) Ano33%

B) Spíše ano5%

C) Ne21%

D) Spíše ne7%

E) Je mi to jedno34%

Od 10.5.2013 hlasovalo 58 čtenářů.

Nmarmyš - Profil | Po 8.7.2013 9:43:40

LolMen >> K vodě ani nechoď,všecko jsem vychytal.

    Nmarmyš - Profil | Po 8.7.2013 9:43:08

    frost862 >> tak už jsem chvilku doma a 3 duháci se mnou:-)

      NLolMen - Profil | Po 8.7.2013 9:42:19

      tak co jak to ve znjome vypada ja byl ted skoro 14 dni v HK..a tam sem nic moc nepolapal:(

        Nmarmyš - Profil | Ne 7.7.2013 21:29:06

        frost862 >> Navíc se flákáš po nocích u vody a doma máš mladou ženu. Ten sumík,to není jen tak. Určitě ti k němu ona pomohla,ale nebudu to rozebírat. :-)

          Nfrost862 - Profil | Ne 7.7.2013 21:25:27

          marmyš >> j to máš recht,spíš,ale to první.......na to druhý není skrz psa moc času:-)))

            Nmarmyš - Profil | Ne 7.7.2013 21:22:13

            frost862 >> já jen,že si tě málo užije. věčně v práci,nebo na tom ležíš:-)

              Nfrost862 - Profil | Ne 7.7.2013 21:20:42

              marmyš >> život je krutej,vybírat si nemůže:-)))

                Nmarmyš - Profil | Ne 7.7.2013 21:18:37

                frost862 >> Jééé,to je pěknej pesan,jen by si zasloužil jiného pána.

                  Nfrost862 - Profil | Ne 7.7.2013 21:07:54

                  marmyš >>

                    Nfrost862 - Profil | Ne 7.7.2013 21:05:00

                    marmyš >> mám malou zahradu,proto na cvičák,potřebuju aby poslouchal bo bi mi ho sežral sumejš...nebo aleš:-))))))))

                      Nmarmyš - Profil | Ne 7.7.2013 21:03:16

                      frost862 >> trénuji psa na zahradě,nejčastější povel: táhni do pr....!! :-)

                        Nfrost862 - Profil | Ne 7.7.2013 20:57:29

                        marmyš >> pěkné i tak,já byl dnes pejskař,s ozinem sem lítal po cvičáku.-()

                          Nmarmyš - Profil | Ne 7.7.2013 20:48:12

                          frost862 >> Byl jsem pod rybárnou,ale jen asi 5 kousků--nejedlých:-(

                            Nfrost862 - Profil | Ne 7.7.2013 20:39:09

                            marmyš >> zdar,tak jak žrali dnes?

                              Nmarmyš - Profil | Ne 7.7.2013 15:59:45

                              Jak tak koukám,samý pejskař a norek. Chodí ještě někdo vůbec na ryby?

                                Nfrost862 - Profil | So 6.7.2013 21:37:26

                                Aleš10 >> jj tak se měj zdarec

                                  NAleš10 - Profil | So 6.7.2013 21:36:03

                                  frost862 >> nic mizím musím hlídat psa za barákem hraje kapela na hřišti a vůbec se to sujákovi nelíbí tak ji máme v pokoji

                                    Nfrost862 - Profil | So 6.7.2013 21:34:44

                                    Aleš10 >> j tak příště

                                      NAleš10 - Profil | So 6.7.2013 21:32:30

                                      frost862 >> stažený je nemám má je iva ještě ve foťáku

                                        Nfrost862 - Profil | So 6.7.2013 21:27:10

                                        Aleš10 >> máš stažený nějaký fotky s ozinem?