Znojemské jádro (počítají se celé znojemsko)

Nazdar znojmáci,tady si můžeme pokecat hezky znojemsky:D
Autor diskuse: jon007 - Profil , 16.3.2012 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Chtěly byste,abyse znojemské jádro sešlo?

A) Ano33%

B) Spíše ano5%

C) Ne21%

D) Spíše ne7%

E) Je mi to jedno34%

Od 10.5.2013 hlasovalo 58 čtenářů.

FrantaX - Profil | Út 2.7.2013 19:58:22

marmyš >> od 2 do pul 6.

    marmyš - Profil | Út 2.7.2013 19:48:56

    FrantaX >> mohu se zeptat,kdy jsi začal lovit?

      FrantaX - Profil | Út 2.7.2013 18:00:56

      Dneska jsem na plavačce od oblekovického splavu až po dobšice. Chytl jsem jen parmu a jelca, ale našel jsem brutální flek, kde bylo asi 20 pstruhů, zítra je jdu skusit na třpytku.

        Dolfmeister - Profil | Út 2.7.2013 12:44:53

        alfonz42 >> pokud vím, tak tam ta závora pořád je a bude, jelikož na Dubňanku to vede přes soukromý pozemek ;-)

          alfonz42 - Profil | Út 2.7.2013 12:11:30

          Nevíte náhodou někdo, jestli je ve Výrovicích zezadu od Plavče ještě ta závora? Pěšky s metrákem na zádech je to trošku z ruky..

            frost862 - Profil | Ne 30.6.2013 22:07:45

            letim chrápat brou noc

              Aleš10 - Profil | Ne 30.6.2013 22:07:37

              marmyš >> nou problem zas tak drahý to není :-))

                marmyš - Profil | Ne 30.6.2013 22:05:44

                Aleš10 >> Kolik bereš za sumčí safary??od zítřka začínám šetřit chechtáky.

                  Aleš10 - Profil | Ne 30.6.2013 21:58:43

                  frost862 >> díky :-)

                    frost862 - Profil | Ne 30.6.2013 21:57:47

                    Aleš10 >> máš je tam:-)

                      frost862 - Profil | Ne 30.6.2013 21:50:30

                      Aleš10 >> j už je naporcovanej:-))

                        frost862 - Profil | Ne 30.6.2013 21:50:08

                        Aleš10 >> nesekal sem sumíka chcel sem přervat trhajdu:-)))a chyt sem si big nástražku na krokouša:-)

                          Aleš10 - Profil | Ne 30.6.2013 21:49:45

                          frost862 >>

                            frost862 - Profil | Ne 30.6.2013 21:49:23

                            Aleš10 >> pošlu ti je v sz,pěkná:-)

                              Aleš10 - Profil | Ne 30.6.2013 21:49:10

                              marmyš >> dělal jsem průvodce :-)))) jsem mu našel flek a navez zasekl a zdolal si ho sám :-DD

                                Aleš10 - Profil | Ne 30.6.2013 21:48:22

                                frost862 >> tak kuk :-))) musím splašit kandáta a boleňa taky dám ml jinak líbí od samotného guru mrku MM no ty vole :-DDD

                                  marmyš - Profil | Ne 30.6.2013 21:46:12

                                  Aleš10 >> vidím,žes ho držel za ocas--myslím sumce:-)

                                    frost862 - Profil | Ne 30.6.2013 21:44:56

                                    Aleš10 >> přihoď nějakou noční:-)ty nemám:-)

                                      frost862 - Profil | Ne 30.6.2013 21:44:36

                                      Dolfmeister >> není to zas tak horký:-))

                                        frost862 - Profil | Ne 30.6.2013 21:44:07

                                        Aleš10 >> však nás chválím,kudy chodím:-))