Znojemské jádro (počítají se celé znojemsko)

Nazdar znojmáci,tady si můžeme pokecat hezky znojemsky:D
Autor diskuse: jon007 - Profil , 16.3.2012 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Chtěly byste,abyse znojemské jádro sešlo?

A) Ano33%

B) Spíše ano5%

C) Ne21%

D) Spíše ne7%

E) Je mi to jedno34%

Od 10.5.2013 hlasovalo 58 čtenářů.

NAleš10 - Profil | Ne 23.6.2013 13:18:17

marmyš >> z višně nebo z jahody na znak to je jedno :-)))

    Nfrost862 - Profil | Ne 23.6.2013 9:07:26

    Aleš10 >> :-))tož zdarec.-)

      Nmarmyš - Profil | Ne 23.6.2013 9:05:42

      Aleš10 >> Woe!!!copak jsem padl z višně!!!!!!----:-)))))

        NAleš10 - Profil | Ne 23.6.2013 9:05:05

        frost862 >> taktéž letím snídat :-)) běž vyležet kocovinu :-)))))

          NAleš10 - Profil | Ne 23.6.2013 9:04:18

          marmyš >> tak si nech chutnan :-)) jinak pokračovat jsi mohl jen bys to musel vrátit vodě :-)))

            Nfrost862 - Profil | Ne 23.6.2013 9:03:28

            Aleš10 >> no to se maj náramně:-)

              Nfrost862 - Profil | Ne 23.6.2013 9:03:08

              marmyš >> j pěkné ahoj dobrého chutnání přeju:-)

                Nmarmyš - Profil | Ne 23.6.2013 9:02:05

                Se tu mějte,jedu na návštěvu--budou vepřové řízky:-)

                  Nmarmyš - Profil | Ne 23.6.2013 9:01:26

                  Aleš10 >> V tom lijáku před 10 dny jsem tam šmedil 2x a není boha to najít--budu muset tam naspodku oddělat nějakou tašku a kouknout se svrchu.

                    Nmarmyš - Profil | Ne 23.6.2013 9:00:10

                    Aleš10 >> Vadilo mi hlavně to,že nemohu pokračovat v lovu.

                      NAleš10 - Profil | Ne 23.6.2013 8:59:42

                      marmyš >> už jsi našel kudy ti teče do střechy?

                        NAleš10 - Profil | Ne 23.6.2013 8:59:19

                        marmyš >> ještě řekni že ti to vadilo? :-)))

                          Nmarmyš - Profil | Ne 23.6.2013 8:58:36

                          Aleš10 >> chtěl jsem jen případně nějakýho pstroužka ,ale ryby byly jiného mínění.

                            NAleš10 - Profil | Ne 23.6.2013 8:57:33

                            marmyš >> prej odpočinout :-DD

                              Nmarmyš - Profil | Ne 23.6.2013 8:56:40

                              frost862 >> jsem v 7.30 jel od vody,kapr lysec 44 a štika 68 v saku. To jsem si jel k vodě s vlascem 0.10 odpočinout.

                                NAleš10 - Profil | Ne 23.6.2013 8:56:11

                                frost862 >> ve vaně se vzduchováním u sujáka za kotcem

                                  Nfrost862 - Profil | Ne 23.6.2013 8:55:24

                                  Aleš10 >> j,kde je máte daný?

                                    NAleš10 - Profil | Ne 23.6.2013 8:54:25

                                    frost862 >> :-)) kua vidíš ještě musím zkontrolovat nástražky jestli to rozdejchali

                                      Nfrost862 - Profil | Ne 23.6.2013 8:52:36

                                      Aleš10 >> jasné:-)no ba to bude

                                        NAleš10 - Profil | Ne 23.6.2013 8:50:49

                                        frost862 >> jj bude pohoda zejtra dohodnem co kdo kůpi ju? :-)