Znojemské jádro (počítají se celé znojemsko)

Nazdar znojmáci,tady si můžeme pokecat hezky znojemsky:D
Autor diskuse: jon007 - Profil , 16.3.2012 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Chtěly byste,abyse znojemské jádro sešlo?

A) Ano33%

B) Spíše ano5%

C) Ne21%

D) Spíše ne7%

E) Je mi to jedno34%

Od 10.5.2013 hlasovalo 58 čtenářů.

Nfrost862 - Profil | Ne 23.6.2013 8:49:17

Aleš10 >> j parádička,kujwa eště 4 dni:-))

    NAleš10 - Profil | Ne 23.6.2013 8:46:30

    frost862 >> jj tenhle co tu je je dost nizkej ale to pádlo v zadu to je něco :-)) ten druhej byl vyžší asi 10-12kg :-)) možná víc kua váha zůstala doma

      Nfrost862 - Profil | Ne 23.6.2013 8:44:27

      Aleš10 >> jj jak asi odpoledne,praskni to sem:-)

        NAleš10 - Profil | Ne 23.6.2013 8:39:46

        frost862 >> omladina a ML ale to už si viděl toho většího po tmě ještě dodám asi odpoledne

          Nfrost862 - Profil | Ne 23.6.2013 8:38:36

          Aleš10 >> zdarec,chlub se,přeháněj:-))))

            Nfrost862 - Profil | Ne 23.6.2013 8:38:16

            marmyš >> nenašlyi:-))cos lapnul?

              NAleš10 - Profil | Ne 23.6.2013 8:32:18

              marmyš >> čau co tu sedíš proč nejseš u vody? :-))

                Nmarmyš - Profil | Ne 23.6.2013 8:29:38

                frost862 >> Pěkný článek.http://www.mrk.cz/clanek.php3?id=1240

                  Nmarmyš - Profil | Ne 23.6.2013 7:53:17

                  frost862 >> Tak už jsem doma,dnes to bylo nějaké rychlé:-)

                    Nmarmyš - Profil | Ne 23.6.2013 3:36:42

                    oprava---našli?

                      Nmarmyš - Profil | So 22.6.2013 19:28:08

                      frost862 >> a našly?

                        Nfrost862 - Profil | So 22.6.2013 15:16:50

                        marmyš >> místo na ryby,sme na zahradě hledali krtka:-)))

                          Nmarmyš - Profil | So 22.6.2013 13:21:54

                          Starc55 >> Teoretiků plno,ale k vodě je nedostaneš.Ještěže to Lesák zachránil,šel se kouknout k vodě se psem.

                            NDolfmeister - Profil | So 22.6.2013 12:09:04

                            marmyš >> včera kousali jen komáři, tak to dneska na ně kašlu

                              NStarc55 - Profil | So 22.6.2013 11:09:42

                              marmyš >> Večer popíjeli pivko a ráno zaspali. Já taky.

                                Nmarmyš - Profil | So 22.6.2013 10:54:54

                                U vody pusto-že by všichni makali?

                                  Nmarmyš - Profil | So 22.6.2013 4:02:10

                                  frost862 >> Vstávat,jde se na ně!

                                    NAleš10 - Profil | Pá 21.6.2013 20:06:42

                                    frost862 >> běž :-)

                                      Nfrost862 - Profil | Pá 21.6.2013 19:42:07

                                      Aleš10 >> ty brďo,nevydržim odporoučávám se na dvě motaný do knajpy,si zasloužim:-)

                                        Nfrost862 - Profil | Pá 21.6.2013 19:38:38

                                        Aleš10 >> pravděpodobně se budu posrávat s práce....:-)rybky až o víkendu...