Znojemské jádro (počítají se celé znojemsko)

Nazdar znojmáci,tady si můžeme pokecat hezky znojemsky:D
Autor diskuse: jon007 - Profil , 16.3.2012 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Chtěly byste,abyse znojemské jádro sešlo?

A) Ano33%

B) Spíše ano5%

C) Ne21%

D) Spíše ne7%

E) Je mi to jedno34%

Od 10.5.2013 hlasovalo 58 čtenářů.

NAleš10 - Profil | Pá 21.6.2013 19:30:18

frost862 >> co to úterý? vydrž za 20min jsem zpět musim pro mladou

    NAleš10 - Profil | Pá 21.6.2013 19:27:37

    frost862 >> já taky :-)))

      Nfrost862 - Profil | Pá 21.6.2013 19:26:41

      Aleš10 >> pěknej kapř.-)))se těšim až zasednem spolu mám na to třepavku jak bejk:-))

        NAleš10 - Profil | Pá 21.6.2013 19:26:21

        frost862 >> hele brouku jak dlouho děláš v úterý? jinak jsem mačetu přelízl ještě brouskem a pak jsem se debil o ni řízl mě jebne :-DDDD

          NAleš10 - Profil | Pá 21.6.2013 19:24:33

          frost862 >> neee to je staršího data :-))

            Nfrost862 - Profil | Pá 21.6.2013 19:22:03

            Aleš10 >> co to kurwa je za fotku??:-)))))))dneska?

              NAleš10 - Profil | Pá 21.6.2013 18:51:09

              marmyš >> já jsem ortodoxní pouštěč jsem totiž wostrej a děsně moderní karpmen :-))) jinak taky klidně vyměním líny za vepřové, líny mám :-DDD

                Nmarmyš - Profil | Pá 21.6.2013 18:49:14

                Aleš10 >> Nechceš lína na sumce-vyměním za vepřové:-)

                  Nmarmyš - Profil | Pá 21.6.2013 18:48:12

                  Aleš10 >> Leda že bys tu rybu pustil.

                    NAleš10 - Profil | Pá 21.6.2013 18:09:05

                    marmyš >> :-)) to klidně můžeš ale pak mi je musíš vrátit :-))

                      Nmarmyš - Profil | Pá 21.6.2013 17:36:30

                      Aleš10 >> Zebral bych ti papíry za lov do ruk!!

                        NAleš10 - Profil | Pá 21.6.2013 14:18:14

                        frost862 >> ???? :-)))

                          Nmarmyš - Profil | Pá 21.6.2013 13:23:47

                          Dolfmeister >> Nesmíš slopat:-)

                            NDolfmeister - Profil | Pá 21.6.2013 13:04:40

                            marmyš >> uvidím no :) jen já nevím, jestli to tam není moc strmé, abych večer nehodil držku do vody, jsem trochu nemehlo :-D

                              Nmarmyš - Profil | Pá 21.6.2013 9:17:47

                              Dolfmeister >> běž na levý břeh,tam nikdo nesedí a ty se můžeš uházet:-)

                                NDolfmeister - Profil | Pá 21.6.2013 8:50:50

                                marmyš >> Pamatuju, ja chtel jen uplne aktualni info :) Asi pujdu nekam chlastat radsi teda :-D

                                  Nmarmyš - Profil | Pá 21.6.2013 4:01:11

                                  frost862 >> můžeš to dnes napravit--po ránu.

                                    Nmarmyš - Profil | Čt 20.6.2013 22:16:40

                                    frost862 >> sem myslel,že se ráno stavíš na cígo a ono prd

                                      Nmarmyš - Profil | Čt 20.6.2013 22:16:04

                                      frost862 >> se to na nás pěkně sune,ráno ukáže

                                        Nfrost862 - Profil | Čt 20.6.2013 21:36:03

                                        marmyš >> cos tam zjistil??