Jedla kamenna sul

Cusek borci, v Kapromanii jsem cetl super clanek od K. Nashe o pouziti kamenne jedle soli. Mate s tim nejakou zkusenost? Celkem se mi tenhle zpusob libi a urcite jej vyzkousim...
Autor diskuse: viceroy - Profil , 12.3.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

Anýzový dědek - Profil | Út 13.3.2012 16:18:17

Slavíček >> Pokud píšeš Ph=6, tak je roztok slabě kyselý.....o))))

    viceroy - Profil | Út 13.3.2012 16:17:14

    Anýzový dědek >> nejsem doktor neznam tyhle slova , v poho hlavne k tematu :)))

      Anýzový dědek - Profil | Út 13.3.2012 16:16:11

      viceroy >> Mildo jen jsem slušně odpověděl na reakci.
      Když nemůžu napsat "prdel" tak jsem použil ofiko lékařský termín...o)))

        Anýzový dědek - Profil | Út 13.3.2012 16:13:54

        TWIN 69 >> tak já sice ten článek nečetl, ale nezatracuju ho.....o)))))

          viceroy - Profil | Út 13.3.2012 16:11:44

          TWIN 69 >> ja taky ne je treba do fakt vyzkouset a pak soudit , jeste si ale neco vyctu kolem a kolem , jinak sucesful baits soli jako o zivot to taky nebude nahoda ikdyz tu sul pouziva jako konzervant

            viceroy - Profil | Út 13.3.2012 16:08:37

            hele anyzaku a lado posoudit jestli pujdete do hrobu blbi nebo chytry nedokazu posoudit ale dokazu ovlivnit ty vase nazory ktere se tehle diskuze netykaji ,, ZE BY KARETNI MARIAS ,,?tohle je upozorneni :)))

              TWIN 69 - Profil | Út 13.3.2012 16:06:42

              Anýzový dědek >> Něco na tom článku bude.Já bych to nezatracoval.

                Anýzový dědek - Profil | Út 13.3.2012 16:05:46

                lado40 >> hloupí nemusíme, ale s holým rusuturem ano...o))))

                  Anýzový dědek - Profil | Út 13.3.2012 16:04:54

                  TWIN 69 >> To ju, jen je to jako zpravodajství v novinách,,,o))))
                  ale snaha byla...o))))

                    Pstruh27 - Profil | Út 13.3.2012 16:04:45

                    viceroy - >> Keď soľ, tak jedine z Poľska!

                      TWIN 69 - Profil | Út 13.3.2012 16:03:09

                      lado40 >> Rychtyk,medáky mám nachystaný na víkend.Ale tu sůl bych vyzkoušel taky.

                        Pvl - Profil | Út 13.3.2012 16:02:06

                        Miras >> Belachan je slaný jako přesolené prase :o§)

                          lado40 - Profil | Út 13.3.2012 16:01:17

                          Anýzový dědek >> Polepším se, jdu studovat :-) Stejně umřem hloupí, víme? :-)

                            Miras - Profil | Út 13.3.2012 16:00:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            viceroy >> Já bych to za blábol nepovažoval, na druhou stranu bych to nebral až tak vážně. Sůl je spolu s cukrem patrně nejstarším atraktorem, otázkou je jestli rybám prostě jen chutná nebo ji vyhledávají ze stejného důvodu jako zvěř v lese. Když jsem plavačkařil, tak jsem především v zimě přidával do krmení sůl nebo maggi, které je slané. Účinnost belachanu je také prokázaná a belachan je slaný jako prase.

                              TWIN 69 - Profil | Út 13.3.2012 15:59:40

                              Anýzový dědek >> Ale chytře napsaný!To se cení!

                                lado40 - Profil | Út 13.3.2012 15:59:32

                                TWIN 69 >> Mildo, vyplýva mi z toho jediné. Osolit medofky :-)

                                  Slavíček - Profil | Út 13.3.2012 15:58:39

                                  Anýzový dědek >> Pleteš se neutrální mám za to ph 6

                                    Anýzový dědek - Profil | Út 13.3.2012 15:57:18

                                    lado40 >> Ty sis popletl nejen alkalitu a kyselost, ale i tvrdost vody.......o))))

                                      lado40 - Profil | Út 13.3.2012 15:54:43

                                      Slavíček >> Popletl jsem alkalitu s kyselostí ještě jednou, sorry.

                                        Anýzový dědek - Profil | Út 13.3.2012 15:52:49

                                        Slavíček >> Mimochodem - pokud má roztok Ph=7, tak je neutrálníííííííí......o))))))
                                        a v současné době kyselých deštů , je skoro ve všech vodách voda mírně kyselá....o))))

                                          Červené karty: Venglous