Apple a vaše zkušenosti

Pokec o výrobcích společnosti Apple.
Jaké výrobky od Apple používáte, jaké máte s nimi zkušenosti, tipy na app pro iPhone, iPad, iMac a MacBook. Widlákům vstup na vlastní nebezpečí :-)
Autor diskuse: Martin Matuš - Profil , 8.3.2012 všeobecné - ostatní

Co od Apple vlastníte?

A) iMac4%

B) MacBook Pro7%

C) MacBook Air5%

D) Apple TV3%

E) iPhone48%

F) iPad14%

G) iPod Touch3%

H) iPod shuffle3%

I) Více věcí dohromady13%

Od 8.3.2012 hlasovalo 235 čtenářů.

NBono 27,15 - Profil | Čt 13.2.2014 8:36:45

Marcel >> mam Run keeper a v pohode

    NBenda 24,72 - Profil | Čt 13.2.2014 8:28:11

    mildas - Quinn >> budeš muset přes operátora. :-(

      NMarcel - Profil | Čt 13.2.2014 7:30:54

      Hugo Fisher >> jj přesně... dělá mi to cca 14 dní. Jen jestli třeba taky někdo nepoužívá SportsTracker... Třeba MountanBike mi jede(jel?) v pohodě.
      JInak teda Bolt by mi mohl nosit krabici s oblečením na Zlaté tretře :)

        Nmildas - Quinn - Profil | St 12.2.2014 21:52:39

        Pike >> ne, ne, blbne mi ten proxy (?) senzor. Neustále si přidržuji hovor, vytáčím jiná čísla, pouštím facetime atd.

          NHugo Fisher - Profil | St 12.2.2014 21:48:05

          mildas - Quinn >> Milane, uz zase? :)

          Jinak na zarucni opravy funguje Cesky servis - http://www.ceskyservis.cz/sluzby/servisni-sluzby/ap​ple/

          ale mam za to, ze ti zrovna iphone nevemou, neb ho mas koupeny od operatora - a ty od operatora mohou do servisu zase jen pres operatora. Ale to je ma domnenka.

            NMr.Stick - Profil | St 12.2.2014 21:47:45

            Hugo Fisher >> Já zas čím dál víc zjištuju, že soukromý mobil mám jen jako kapesní Nintendo. :))

            Hovory i SMS řeším služebním.

              NPike - Profil | St 12.2.2014 21:43:33

              mildas - Quinn >> simmsca?

                Nmildas - Quinn - Profil | St 12.2.2014 21:42:00

                Netušíte někdo, jestli někdo záručně opravuje iP ? Nechci ho poslat t mobilu a měsíc mít Nokii 6210.

                  NHugo Fisher - Profil | St 12.2.2014 21:41:27

                  Mr.Stick >> ja cim dal tim vic zase zjistuji, ze telefon nepotrebuji pro funkci telefonovani. Ani sms uz nepisu. Ja vlastne potrebuji v mobilu jen net. :)

                    NMr.Stick - Profil | St 12.2.2014 21:40:24

                    Hugo Fisher >> Kdepak ... už jsem si tak zvykl na 5" pádlo, že 4" u jablka je mi málo.

                    A čím dál víc začínám žrát Windows founy.

                      NHugo Fisher - Profil | St 12.2.2014 21:38:30

                      Mr.Stick >> ty casem prijdes na to, ze je to idelani phone a zase ho zprovoznis pro vlastni potrebu. :)

                        NMr.Stick - Profil | St 12.2.2014 21:36:31

                        Hugo Fisher >> Ne, nemám moc důvod. Leží spokojeně v krabičce ve skříni. :)

                          NHugo Fisher - Profil | St 12.2.2014 21:35:47

                          Mr.Stick >> :))

                          tys ji porad neprodal? :)

                            NMr.Stick - Profil | St 12.2.2014 21:34:46

                            Bono 27,15 >> Mám na prodej 5ku. :)

                              NHugo Fisher - Profil | St 12.2.2014 21:22:51

                              Bono 27,15 >> ja mam 4S, ale cekam na 6ku. :)

                                NBono 27,15 - Profil | St 12.2.2014 21:21:25

                                Nemate nekdo 4 nebo 4S na prodej, kdyz vsichni prechazite na 5S? :-)

                                  NMichal - Profil | St 12.2.2014 17:44:05

                                  Hugo Fisher >> je docela rychlej při běhání co ? dopraváci prý čuměli jak puk, když profrčel kolem :-)

                                    NHugo Fisher - Profil | St 12.2.2014 15:46:18

                                    Marcel >> ted nvim jiste, co resis - tu max speed?

                                      NMarcel - Profil | St 12.2.2014 8:17:17

                                      Pike >> ne ne, to bylo včera večer, já už za světla neběhám :)

                                        NPike - Profil | St 12.2.2014 8:13:39

                                        Marcel >> zbláznil ses ty. Takhle po ránu a běhat?