Apple a vaše zkušenosti

Pokec o výrobcích společnosti Apple.
Jaké výrobky od Apple používáte, jaké máte s nimi zkušenosti, tipy na app pro iPhone, iPad, iMac a MacBook. Widlákům vstup na vlastní nebezpečí :-)
Autor diskuse: Martin Matuš - Profil , 8.3.2012 všeobecné - ostatní

Co od Apple vlastníte?

A) iMac4%

B) MacBook Pro7%

C) MacBook Air5%

D) Apple TV3%

E) iPhone48%

F) iPad14%

G) iPod Touch3%

H) iPod shuffle3%

I) Více věcí dohromady13%

Od 8.3.2012 hlasovalo 235 čtenářů.

NMarcel - Profil | St 12.2.2014 8:10:17

Tak se mi asi zbláznil iP4S... nebo aplikace?

    NMartin Matuš - Profil | St 5.2.2014 21:26:31

    FSnevajs >> woe

      NFSnevajs - Profil | St 5.2.2014 18:53:28

      Martin Matuš >> na old mobile asi nic neni :)))) sorry :)

        NFSnevajs - Profil | St 5.2.2014 18:53:03

        Benda 24,72 >> nechci se chlubit ,ale mam ho dva dny :)) ale tyka se to hlavne ciny pokud vim :)

          Npaia - Profil | Út 4.2.2014 23:58:44

          na 5C už ho taky stahuju, ipad mini nic...

            NBenda 24,72 - Profil | Út 4.2.2014 22:41:29

            Martin Matuš >> Možná jeto jen pro 5S. :-(

              NMartin Matuš - Profil | Út 4.2.2014 22:37:00

              Benda 24,72 >> clovece ja ted kontroloval update a na moji 7.0.4 mi to zadny nenaslo

                NBenda 24,72 - Profil | Út 4.2.2014 21:35:08

                Dneska, alespoň myslím, vyšel update 7.0.5 už se instaluje.

                  NMiki 1 - Profil | So 1.2.2014 0:46:22

                  Kuban >> To už je na tobě. 😉

                    NKuban - Profil | So 1.2.2014 0:40:10

                    Miki 1 >> Zajímavý provedení,díky wifině..Sice další žrout baterky,ale nějaká bivy bitch by to spravila..Akorát bych musel předem zjistit sílu signálu,abych si nekoupil tuner a nerybařil na hluchých místech :-)

                      NMiki 1 - Profil | So 1.2.2014 0:30:02

                      Kuban >> Pokud chceš sledovat televizi v oblasti s dobrým pokrytím tak není problém. Pokud je tam pokrytí horší, tak tam používání není tak pohodlné. ( chtělo by to možnost externí antény)
                      Já používám toto
                      http://m.sunnysoft.cz/zbozi/047PTI-004/tivizen-nano​-wi-fi-tv-tuner-pro-android-a-ios-cerny.html
                      výhoda proti tvému modelu, je že po nalezení nej. tv signálu tam nemusíš zůstat, ale můžeš si sednout někde poblíž,( i zde bych externí anténu uvítal). Mínus je baterije o kterou se člověk musí starat, ovládací aplikace je po posledním updatu celkem použitelná, umožňuje i nahrávání. Má ještě svůj protějšek ve win, mac a nakonec i v androidu. (Verze pro ios se zdá jako nejstabilnější).

                        NKuban - Profil | So 1.2.2014 0:28:47

                        Hugo Fisher >> četl,ale doma by mě to třeba ani nenapadlo používat,i když z okna vidím přímo na vysílač..Spíš za dlouhých zimních večerů v bivaku.

                          NHugo Fisher - Profil | So 1.2.2014 0:25:49

                          Kuban >> cetl jsi k tomu na tech strankach diskuzi?

                          Viz:

                          Tak sem si to koupil a stalo se přesně to,čeho sem se obával.Přesněji se stalo to,že anténa je moc malá a slabá,takže v místnosti uvnitř bytu ve velkoměstě skoro nic nebo vůbec nic nenaladím. Když už náhodou naladim nějakou stanici,tak to jen hodně hrubě kostičkuje a seká se to. Prostě produkt,který by vůbec neměl být prodáván. Takže mé jasné řešení,že vám to v lhůtě 14dnů vracím zpět. Opravdu musím ještě jednou napsat,že sem velice zklamán,protože sem se na tento produkt těšil,abych měl z iPadu Mini malou TV,ale bohužel zas nic.Třeba to funguje skvěle,ale to asi člověk musí stát přímo u vysílače.:-)

                            NKuban - Profil | Pá 31.1.2014 23:51:50

                            Nemáte někdo zkušenost?Pro ukrácení chvíle by to nemuselo být špatný..
                            http://www.sunnysoft.cz/zbozi/047PTI-007/tivizen-pi​co-2-hd-lightning-hdtv-tuner-pro-iphone-5-ipad.html​

                              NHugo Fisher - Profil | Čt 30.1.2014 21:04:12

                              Nevim, zda je to nejlepsi cena na trhu v CR..

                              .. ale kdyby nekdo z panu chtel udelat treba radost manzelce - alza prodava puvodni ipad mini pod 6 tisic.

                              http://www.alza.cz/ipad-mini-16gb-wifi-space-gray-d​504019.htm

                                NFSnevajs - Profil | Po 27.1.2014 21:40:04

                                Miki 1 >> ja taky ne ,super to je :))

                                  NHugo Fisher - Profil | Po 27.1.2014 15:08:29

                                  Miki 1 >> to bohuzel ani ja. :)

                                    NMiki 1 - Profil | Po 27.1.2014 15:04:52

                                    Hugo Fisher >> Cenu raději nekomentuji. Pravděpodobně nejsem cílovka. 😁

                                      NHugo Fisher - Profil | Po 27.1.2014 14:16:54

                                      Miki 1 >> diky. Ja to cetl uz pred nekolika dny na zahranicnich forech.

                                      Ta cena 99 dolaru za rok je ale priserna.