Apple a vaše zkušenosti

Pokec o výrobcích společnosti Apple.
Jaké výrobky od Apple používáte, jaké máte s nimi zkušenosti, tipy na app pro iPhone, iPad, iMac a MacBook. Widlákům vstup na vlastní nebezpečí :-)
Autor diskuse: Martin Matuš - Profil , 8.3.2012 všeobecné - ostatní

Co od Apple vlastníte?

A) iMac4%

B) MacBook Pro7%

C) MacBook Air5%

D) Apple TV3%

E) iPhone48%

F) iPad14%

G) iPod Touch3%

H) iPod shuffle3%

I) Více věcí dohromady13%

Od 8.3.2012 hlasovalo 235 čtenářů.

Nmildas - Quinn - Profil | St 11.12.2013 23:22:31

Dát si domů kameru a chtít vědět, co se tam děje, může jen blázen.

Já se furt divil, jak je možný, že máme zakamerovanou planetu bez toho, aby kdokoliv z lidstva řval. A ejhle, on k tomu má kdekdo sklony.
Big Brother (ten knižní) ani netušil, jak snadné to bude mít a lidi mu ještě otevřou dveře.

    NMichal - Profil | St 11.12.2013 19:48:19

    Hugo Fisher >> možná bude lepší, když to vidět nebudeš :-)

      NHugo Fisher - Profil | St 11.12.2013 19:24:07

      Michal >> ziju jen se psem :)

      Chtel bych sledovat, co dela, kdyz nejsem doma (krom toho, ze mi chrape v perinach :) ).

        NMichal - Profil | St 11.12.2013 19:18:42

        Hugo Fisher >> potřebuješ hlídat ložnici, jestli tam nemáš škodnou ? :-))

          NiPetulak - Profil | St 11.12.2013 16:21:51

          Hugo Fisher >> Jednu takovou doma mám a funguje přesně jak popisuješ. Ta cena je trošku vyšší, ale co se dá dělat :-) http://store.apple.com/cz/product/H9942ZM/A/cloudov​á-kamera-d-link-enhanced-daynight?fnode=58

            NHugo Fisher - Profil | St 11.12.2013 15:28:06

            Kdyz uz jsme u toho utraceni. :)

            Neznate kamerku, ktera by se pripojila snadno na domaci wifi (nezavisle na pocitaci) a ja se k ni mohl vzdalene pripojovat pres svuj ipad a koukat, co se deje?

              NBenda 24,72 - Profil | St 11.12.2013 13:51:53

              ZoeB >> díky, četl jsem. Zajímala mě zkušenost z praxe, případně si to prohlédnout naživo.

                NBenda 24,72 - Profil | St 11.12.2013 12:28:36

                paia >> neříkám, že je to levný, ale mohlo by to fungovat a i se líbit. Ta tvoje je levná, ale tohle už mám i s venkovním čidlem. Chci něco co se dá připojit ke kompu či vzdáleně sledovat, jak je doma.

                Hugo: jo, cena není nic moc, ale kdyby k tomu začali prodávat i čidla na vítr a déšť, tak by to bylo super a postupně to nevypadá jako ranec. Koukal jsem na home/poloprofi meteo stanice a ceny jsou totálně jinde. Tohle sice není tak vychytaný, ale mohlo by to stačit. Mrkni sem. Jen tohle špatně připojíš ja Mackovi.

                http://shop.meteopress.cz/?home-meteostanice,24

                  NHugo Fisher - Profil | St 11.12.2013 11:41:02

                  Benda 24,72 >> ja na ni nedavno koukal, ale priznam se, ze me fakt odradila cena.

                    Npaia - Profil | St 11.12.2013 11:22:46

                    Benda 24,72 >> nepřijde ti to strašně drahý? já si teď objednal od číňanů tohle... http://dx.com/p/dc102-mini-3-lcd-digital-thermomete​r-hygrometer-white-grey-261275

                    ;o)

                      NBenda 24,72 - Profil | St 11.12.2013 11:19:54

                      Nemáte někdo zkušenost s touhle hračkou? Docela se mi to líbí, ale ještě by to chtělo čidal na vítr a déšť. http://store.apple.com/cz/product/HB683ZM/A/meteost​anice-netatmo-urban?find=net

                        NBenda 24,72 - Profil | St 11.12.2013 11:18:59

                        vanuz >> netuším, nikdy jsem to nepotřeboval. Prostě to dětem vezmu a je to. :-)

                          Nvanuz - Profil | Út 10.12.2013 20:18:41

                          existuje nejaka aplikacia, ktora funguje ako casovac? Po nastavenom case ipad vypne? Detska prevencia....dik

                            NMr.Stick - Profil | Čt 5.12.2013 22:02:37

                            Kdyby náhodou, byť to tady není aukro ...

                            Mám na prodej iPhone 5, 16 GB, bílá barva. Starý 3 měsíce, téměř vůbec nepoužívaný. V záruce u T-mobile ještě 21 měsíců.

                            Představoval bych si cca 10 000,-

                              NHugo Fisher - Profil | St 4.12.2013 19:08:41

                              Kuban >> platil jsem si to sam .....

                              ..... ale doufam v urcitou stedrost rodiny ... :)

                              Nic jineho totiz nepotrebuji, nechci. :)

                                NKuban - Profil | St 4.12.2013 19:05:17

                                Hugo Fisher >> Aspoň někdo to má jistý,můj Ježíšek nějak koktá,když přijdou na přetřes iVánoce :-))

                                  NMarcel - Profil | St 4.12.2013 18:59:38

                                  Hugo Fisher >> To budou prijemne vanoce :)

                                    NHugo Fisher - Profil | St 4.12.2013 16:23:21

                                    Ted mi prisla fajn sms :)

                                    Obchod Apple Store: Dobré zprávy! Položky z vaší objednávky byly odeslány a dorazí 17/12/2013.

                                    :)

                                    A to mi nejprve psali, ze zbozi dorazi mozna az 4. ledna :)

                                      Nmildas - Quinn - Profil | St 4.12.2013 9:40:54

                                      Nemate nekdo za nejake drobne dvojku nebo trojku iP ? Potrebuju to pro prcka jen na hrani. Diky.