Apple a vaše zkušenosti

Pokec o výrobcích společnosti Apple.
Jaké výrobky od Apple používáte, jaké máte s nimi zkušenosti, tipy na app pro iPhone, iPad, iMac a MacBook. Widlákům vstup na vlastní nebezpečí :-)
Autor diskuse: Martin Matuš - Profil , 8.3.2012 všeobecné - ostatní

Co od Apple vlastníte?

A) iMac4%

B) MacBook Pro7%

C) MacBook Air5%

D) Apple TV3%

E) iPhone48%

F) iPad14%

G) iPod Touch3%

H) iPod shuffle3%

I) Více věcí dohromady13%

Od 8.3.2012 hlasovalo 235 čtenářů.

NBenda 24,72 - Profil | Čt 19.12.2013 11:49:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Právě dorazil nový mazlik. :-) Jsem na něj zvědavej.

    NPike - Profil | Po 16.12.2013 7:59:09

    mildas - Quinn >> v Safari primo se budes snazit zavrit otevrenou obrazovku, aby byla jakoze cista a vlevo dole je prepinani.

      Nmildas - Quinn - Profil | Po 16.12.2013 7:16:50

      Pike >> a kde to prepnu ? Nastaveni-safari- a.......?

        NPike - Profil | Po 16.12.2013 6:08:29

        mildas - Quinn >> tak ti to Simmsca přepla na anonymní prohlížení a ty udaje se ti tam pak nevyplňují. Přepni si to zpátky v Safari a mělo by se ti to načítání hesel zpravit.

          Nmildas - Quinn - Profil | Ne 15.12.2013 23:51:35

          Pike >> jo, vlastne se mi zmenila barva podkresu prohlizece. Je cerna. Driv byla bila.

            Nmildas - Quinn - Profil | Ne 15.12.2013 19:41:54

            Pike >> já tu mám profil jen jeden. Ten druhý nebyl používaný x měsíců.

            Teď mi zmizela hesla i na exploreru v pc. Musel jsem vše znovu vyplnit. Nicméně na safari mi to padá neustále.

              NPike - Profil | Ne 15.12.2013 15:10:17

              mildas - Quinn >> zkusil ses tady přímo na mrku přepnout na ten správný profil?
              Nemáš zapnuté anonymní prohlížení - změňila by se ti barva prohlížeče?

                NMichal - Profil | Ne 15.12.2013 14:41:59

                mildas - Quinn >> zkoušels to vypnout a zapnout ?

                  Nmildas - Quinn - Profil | Ne 15.12.2013 14:29:09

                  Pada to furt a navic mi tam po znovuprihlaseni zustavaji prectene reakce. Jestli blbnou cookies.........nevim.

                    Nmildas - Quinn - Profil | Ne 15.12.2013 14:26:08

                    Hugo Fisher >> pada mi jen mrk. Aplikace na pozadi jsem pozaviral a ted mi to spadlo znovu.

                      NHugo Fisher - Profil | Ne 15.12.2013 10:55:52

                      mildas - Quinn >> nasel jsem si na iP stranky, treba se slozitejsi grafikou, ktere kdyz otevru, okamzite mi spadne cely prohlizec. Jestli se mi tim vymaze i prednastaveni prihlasovani na MRKu si nejsem ted zcela jist. Ale tak ci tak - asi jde o to, zda ti ti pada pri konkretnich otviranych strankach stale dokola. Nebo zcela nahodne, u cehokoli, kdykoli. Jednou to jde, jednou ne.

                      Pritelkyni na iP5 dost padaly aplikace samy od sebe. Ale bylo to (asi) tim, ze mela silene moc aplikaci otevrenych na pozadi. Jako asi 50 veci. Pote, co jsem ty nepotrebne pozaviral, mam pocit, ze ji to behalo ok. Nejsi na tom podobne? (a treba to na to nema vubec vliv :) )

                        Nmildas - Quinn - Profil | Ne 15.12.2013 10:48:46

                        Chlapi, uz asi tyden se mi deje, ze se mi pri prohlizeni zavre safari, resp ta stranka, kterou prohlizim. Otevru napr mrk znovu, ale zmizi mi predvyplnene prihlasovaci udaje a musim to znovu nadatlovat. S mym iP si neustale hraje spratek, to je fakt. Mohla mi tam neco vypnout nebo je problem jinde ?
                        Diky.

                          NBenda 24,72 - Profil | Čt 12.12.2013 16:45:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          :-) Mám hlavně radost z toho displaye. Sháním ho už rok, s tím, že si jednou za čas vzpomenu, někde ho objednám a nic. Nikdo se neozve, a když začnu prudit, tak se všichni omlouvaj, ale že už ho nemaj a mít nebudou. Až včera jsem narazil na šikovnýho chlapíka na aukru a jasně, mam ho na stole, klidně přijeďte. :-) Nejlepší je, že videí jak ho rozebrat je mrak, ale jak to poskládat zpět 0,0prd. No hlavně že se zadařilo, teď už jen ochr. folii.

                          Martin Matuš: nic složitýho, omylem jsem našel tenhle link: http://www.letemsvetemapplem.eu/2012/01/19/jak-nain​stalovat-ios-5-na-iphone-2g-iphone-3g-nebo-puvodni-​ipod-touch/
                          a šlo to jak po másle. Super je, že funguje multitask, streamování hudby do autoradia apod. :-)

                            NMartin Matuš - Profil | Čt 12.12.2013 16:07:05

                            Benda 24,72 >> boha jeho jak se ti to povedlo?

                              NFSnevajs - Profil | Čt 12.12.2013 15:09:51

                              Benda 24,72 >> verim,ze za tyden tam dokazes narvat i Android :))

                                NHugo Fisher - Profil | Čt 12.12.2013 13:10:47

                                Benda 24,72 >> :)

                                  NBenda 24,72 - Profil | Čt 12.12.2013 13:09:04

                                  Tak se mi včera podařilo vlastnoručně vyměnit dipslay na iP 2G a dnes do něj dostat iOs 5. Mám radost.

                                    NBono 27,15 - Profil | Čt 12.12.2013 8:36:38

                                    vanuz >> Boník kameru nemá, proto je pořád v práci. Ale jako nápad je to dobrý. Děkuji.

                                      Nvanuz - Profil | Čt 12.12.2013 7:36:26

                                      mildas - Quinn >> no znamy si pochvaloval, ked staval barak.
                                      nainstaloval k susedom a obcas pozrel, co sa deje na jeho stavbe.

                                      podla mna to ma Bonik podobne, preto je tak casto na rybach.

                                        NHugo Fisher - Profil | St 11.12.2013 23:28:09

                                        mildas - Quinn >> ja mam sklony k ruznym zrudnostem. :)