Apple a vaše zkušenosti

Pokec o výrobcích společnosti Apple.
Jaké výrobky od Apple používáte, jaké máte s nimi zkušenosti, tipy na app pro iPhone, iPad, iMac a MacBook. Widlákům vstup na vlastní nebezpečí :-)
Autor diskuse: Martin Matuš - Profil , 8.3.2012 všeobecné - ostatní

Co od Apple vlastníte?

A) iMac4%

B) MacBook Pro7%

C) MacBook Air5%

D) Apple TV3%

E) iPhone48%

F) iPad14%

G) iPod Touch3%

H) iPod shuffle3%

I) Více věcí dohromady13%

Od 8.3.2012 hlasovalo 235 čtenářů.

NHugo Fisher - Profil | St 4.12.2013 5:17:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Mirek66 >> do tveho falesneho iphonu nejde doinstalovat cestina. Je to cinsky smejd. Kopie. S velkou pravdepodobnosti muze byt i ten mobil nebezpecny pri nabijeni. Vyhod ho. A kup jakykoli mobil z klasicke ceske distribuce.

Pokud si nemuzes pravy iphone dovolit, kup si Samsung.

Tecka.

    NMartin Matuš - Profil | Út 3.12.2013 22:44:26

    LucPav >> kde jsi ho kupoval? Je divny, ze ti to blbne

      NLucPav - Profil | Út 3.12.2013 22:14:05

      Ahojte, mám dnes nový Iphone S 5, mám ho v češtině, ovšem u např. datum tam mám v nějakých klikihácích a pár dalších věcí taky. Nevíte, jak to celé změnit do češtiny? Děkuji

        NMirek66 - Profil | Út 3.12.2013 22:11:24

        Mr.Stick >> To nemá nic takového,protože je to čínan.

          NMr.Stick - Profil | Út 3.12.2013 21:32:28

          Mirek66 >> Jablíčka mají defaultní češtinu z výroby.

            NMirek66 - Profil | Út 3.12.2013 21:26:47

            Zdar kluci,už jsem tu jednou byl mezi vámi.Nechci otravovat,ale neznáte někoho,kdo na černo instaluje do mobilů češtinu prosim?Jsem v této věci absolutně neznalý a nemám žádné zkušenosti.Prosim,dejte mě vědět o někom solidním a spolehlivém.Děkuji Mirek66

              NMr.Stick - Profil | Po 25.11.2013 17:29:31

              Hugo Fisher >> Pokud ta doména má psaný český kontakt, bez výjimky se musí řídit platnou legislativou (zatím) - 2 roky.

                NFSnevajs - Profil | Po 25.11.2013 12:58:56

                Hugo Fisher >> ja dostal dva roky ... tedy alespon me to operator z Apple rikal :)

                  NHugo Fisher - Profil | Po 25.11.2013 11:33:01

                  Pratele, kamaradi, jak je to prosim se zarukou pri nakupu primo z apple store online?

                  Drive se rikalo, ze je rocni. Ted jsem cetl primo na apple, ze rocni dava apple a plati i dvourocni dle zakonu cr.

                  Nejaka zkusenost ci erudovany a ne rok stary clanek? Diky.

                    NBenda 24,72 - Profil | St 20.11.2013 18:55:35

                    ZN >> :-)

                      NZN - Profil | St 20.11.2013 18:38:25

                      děkuji vám virtuální kamarádi. Bez vás bych byl v řiti :-)

                        NKuban - Profil | St 20.11.2013 18:03:39

                        ZN >> kdybys příště něco potřeboval,klidně se zase ozvi :-)

                          NFSnevajs - Profil | St 20.11.2013 14:30:59

                          ZN >> taky jsem rad pomohl :))

                            NBenda 24,72 - Profil | St 20.11.2013 10:51:54

                            ZN >> NZ :-)

                              NZN - Profil | St 20.11.2013 9:21:08

                              tak už jsem to našel.

                                NZN - Profil | St 20.11.2013 9:14:11

                                prosím o rychlou pomoc:-) Kde najdu v iP 5 službu hledat iPhone? Dík.

                                  Nmildas - Quinn - Profil | Po 11.11.2013 22:48:59

                                  Benda 24,72 >> není to tak. Když ji otočím, stejně leží. Musím ji otočit a uložit dvakrát.
                                  Přesně jak psal Přemet :-)

                                    NMichal - Profil | Po 11.11.2013 9:28:53

                                    mildas - Quinn >> další fotka je už jak jsi ho naboural ? na těch fotkách se ta vzdálenost postupně zkracuje :-)

                                      NBenda 24,72 - Profil | Po 11.11.2013 9:28:47

                                      mildas - Quinn >> jj, přesně tak.