Apple a vaše zkušenosti

Pokec o výrobcích společnosti Apple.
Jaké výrobky od Apple používáte, jaké máte s nimi zkušenosti, tipy na app pro iPhone, iPad, iMac a MacBook. Widlákům vstup na vlastní nebezpečí :-)
Autor diskuse: Martin Matuš - Profil , 8.3.2012 všeobecné - ostatní

Co od Apple vlastníte?

A) iMac4%

B) MacBook Pro7%

C) MacBook Air5%

D) Apple TV3%

E) iPhone48%

F) iPad14%

G) iPod Touch3%

H) iPod shuffle3%

I) Více věcí dohromady13%

Od 8.3.2012 hlasovalo 235 čtenářů.

mildas - Quinn - Profil | Po 11.11.2013 9:25:49

Test 3.

    mildas - Quinn - Profil | Po 11.11.2013 9:24:43

    Test 2.

      mildas - Quinn - Profil | Po 11.11.2013 9:23:31

      Test.

        mildas - Quinn - Profil | Po 11.11.2013 9:22:30

        Benda 24,72 >> tzn nalezato fotit s tlacitkem vpravo. Jest tak ?
        A pri foceni na vysku otocit o 90 stupnu po smeru hod. rucicek ?

          Benda 24,72 - Profil | Po 11.11.2013 7:41:17

          mildas - Quinn >> Shrnutí. Při focení na ležato je vše ok. Když chceš foto na výšku, tak fotku musíš přetočit a s mezikrokem uložit. pak je to taky ok. :-)

          Konec špatně otočeným fotkám!!!

            Benda 24,72 - Profil | Po 11.11.2013 7:36:40

            Test

              Benda 24,72 - Profil | Po 11.11.2013 7:28:44

              mildas - Quinn >> no dyť. není třeba nic upravovat, ale správně fotit. :-) Já neupravoval - neotáčel jedinou fotku.

                mildas - Quinn - Profil | Po 11.11.2013 0:29:09

                Benda 24,72 >> jenže to prošlo správně bez upravení :-(

                  Benda 24,72 - Profil | Ne 10.11.2013 23:30:21

                  mildas - Quinn >> no vidíš. :-)

                    Michal - Profil | Ne 10.11.2013 23:13:43

                    mildas - Quinn >> ty jsi měl iOS 7 už před půl rokem ? :-)

                      mildas - Quinn - Profil | Ne 10.11.2013 23:12:05

                      Test

                        Benda 24,72 - Profil | Ne 10.11.2013 22:07:42

                        To je nejaky divny, me se to jeste nestalo. :-)

                          Mr.Stick - Profil | Ne 10.11.2013 21:59:52

                          mildas - Quinn >> My, co cíleně držíme na svém japku 6ky, jsme v pohodě. :)

                            Přemet:-) - Profil | Ne 10.11.2013 21:58:36

                            mildas - Quinn >> myslel jsem si to :-)) Proste tu fotku musis ulozit jednou jinak, nez ji chces mit... Pak ji ulozit jeste jednou uz v te spravne poloze a melo by to byt v poradku.. Mne se to delo uz i se 6...

                              mildas - Quinn - Profil | Ne 10.11.2013 21:00:21

                              Přemet:-) >> moc ne :-)

                              Blbý je, že to nedělá pokaždý. To by v tom šel najít nějaký systém. A přišlo to až ted s ios 7.

                                Přemet:-) - Profil | Ne 10.11.2013 20:12:28

                                mildas - Quinn >> mne tadyto dela porad... At fotim jak fotim, stejne se mi sem vlozena fotka pretoci... Prisel jsem na to, ze kdyz fotku v galerii pretacim do te spravne polohy, tedy tak, jak chci aby zde byla zobrazena, musim udelat jeden mezikrok v ukladani... Protoze ty tu fotku v galerii vidis spravne, tedy nepretocenou, no a kdyz ji otocis kolem dokola zas do te spravne polohy a ulozis, tak se to vlastne neulozi, jelikoz to je ve stejne poloze, jako to bylo.. Takze, kdyz ji poprve otocis o jeden krok, ulozis a pak pretocis do te spravne polohy, tak se sem ta fotka uz vlozi spravne... Doufam, ze to je z toho zapisu srozumitelne... :-))

                                  mildas - Quinn - Profil | Ne 10.11.2013 13:12:46

                                  Chlapi, proc se mi furt pretaci z iP vkladane fotky ? Vzdy to bylo tak, ze pokud jsem fotil s butonem dole nebo vpravo, fotka byla ok. Ted je mam furt o 90 stupnu pretocene. Upravim si ji tedy, otocim, vlozim tu otocenou a zustane furt pretocena :-(
                                  Diky.

                                    FSnevajs - Profil | So 9.11.2013 8:19:02

                                    Martin Matuš >> nevim jestli tu ma cenu komunikovat s nekym kdo old mobil :))

                                      Kuban - Profil | Pá 8.11.2013 22:04:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Martin Matuš >> si bude na noc ovinovat prsty fáčem a argumentovat tím,že má zábal na nehtová lůžka :-)

                                        Martin Matuš - Profil | Pá 8.11.2013 21:37:21

                                        Kuban >> to jsi nemel, ted Filip nebude spat :-)