Apple a vaše zkušenosti

Pokec o výrobcích společnosti Apple.
Jaké výrobky od Apple používáte, jaké máte s nimi zkušenosti, tipy na app pro iPhone, iPad, iMac a MacBook. Widlákům vstup na vlastní nebezpečí :-)
Autor diskuse: Martin Matuš - Profil , 8.3.2012 všeobecné - ostatní

Co od Apple vlastníte?

A) iMac4%

B) MacBook Pro7%

C) MacBook Air5%

D) Apple TV3%

E) iPhone48%

F) iPad14%

G) iPod Touch3%

H) iPod shuffle3%

I) Více věcí dohromady13%

Od 8.3.2012 hlasovalo 235 čtenářů.

NKuban - Profil | Pá 8.11.2013 21:19:19

FSnevajs >> ty jo,je to vlastně zneužitelnější než se zdá..Ve spánku ti přiloží prst na snímač a odemčeno..Čtyřmístnej PIN by z tebe jen tak nevytáhla :-)

    NFSnevajs - Profil | Pá 8.11.2013 21:07:13

    Kuban >> no to ne snad ... leda ze by zena se chtela dostat do telefonu :)

      NKuban - Profil | Pá 8.11.2013 14:15:48

      FSnevajs >> si tam naskenuj i prsty z druhý ruky a máš klid ;-)Zas tak nešikovnej,abys přišel o prsty na obou rukách,být nemůžeš :o)

        NFSnevajs - Profil | Pá 8.11.2013 6:15:00

        mildas - Quinn >> musim rict,ze otisk prstu prace na 1* ... absolutne nema vyhrad ... pokud by jste si usekli prst ,tak zadate 4mistny kod ....

          NFSnevajs - Profil | Pá 8.11.2013 6:14:01

          Lubka >> no prave ze zmizela ta .... ale uz jsem vse postahoval ... tak to neresim ... ale moc nechybelo a byl inzerat ...

            Nmildas - Quinn - Profil | Čt 7.11.2013 21:24:25

            FSnevajs >> otisk prstu na HP mi kdysi totalne rozesral notebook. Snad to budou mit zmaklejsi.

              NLubka - Profil | Čt 7.11.2013 18:01:54

              FSnevajs >>
              Ty nesynchronizuješ přes Itunes knihovnu?..
              Mě se jen ztratila komplet knihovna v iPhoto:-(( tu jsme nezálohoval externě.. Ale to neva.

                NFSnevajs - Profil | Čt 7.11.2013 5:56:31

                Mr.Stick >> budeme dva :)))
                Jinak ja si vcera stahl veskere app z marketu co jsem za roky stahnul a ted tridim .... Ale zajimave je ,kdyz jsem stahnul trezor s fotka ,tak tam byli .... tim me spadnul kamen ze srdce ... telefoni cisla jsem mel v notasu a Icloud uz mam novej :)) ... ale vcera me to hodne nasra.. Tak ted snad bude delat jen radost :)) Jinak musim rict ,ze otisk prsku funguje skvele ,rychle ten se hodi ... :))

                  NMr.Stick - Profil | St 6.11.2013 22:13:06

                  FSnevajs >> Teměř kompletní delete iCloudu mi minulý týden zařídila první synchronizace po instalaci Mavericku na iMacu.

                  A podle všech světových "japko" webů jsem asi unikát. Nikdo nic podobného nezaznamenal. :)

                    NRashid 28.93 - Profil | St 6.11.2013 21:06:42

                    Michal >> nemáš zač, rádo se stalo... :-)))

                      NMichal - Profil | St 6.11.2013 20:43:47

                      Rashid 28.93 >> fungovalo to, jak si poradil, díky

                        NFSnevajs - Profil | St 6.11.2013 20:36:27

                        zdravim a prosim o radu ....
                        Dnes jsem pripojil novej Iphone k macbook a zacal vse synchronizovat .... behem synchronizace vyskocila hlaska,ze je novej soft jestli chci aktualizovat ... dal jsem ze ano ,telefon se restartoval a pak probihala normalni synchronizace ... Bohuzel me ted chybi cca polovina her a appek ... jde nekde v macbooku najit nejaka starsi zaloha,jelikoz telefon jsem synchronizoval temer ob den .... vim,ze aplikace stahnu z Marketu ,ale jejich obsah potrebuji dohledat ... jako zamknute fotky atd .... Mimochodem me kompletne zmizel i iCloud ... je prazdnej a jeste vcera tam bylo 2GB volne z 5 ... vse zmizelo pri te synchronizaci .... dekuji za rady ....

                          NFSnevajs - Profil | Út 5.11.2013 19:07:43

                          netusite nekdo kdy dorazi do CR zasilka Iphone ?? vsude pisou jen listopad :(

                            NBenda 24,72 - Profil | Út 5.11.2013 18:53:53

                            Lubka >> no vidíš, než jsem vykoupal omladinu, tak si to zvládnul. :-)
                            p.s.: myslel jsem odkaz na video, které nejde.

                              NLubka - Profil | Út 5.11.2013 18:02:17

                              Tak už jsem to pořešil!!!! U nového OS má Flash jinou posici...Hezky je to popsáno na Jablickar.cz . Pokud budete mít stejné problémy, dop. zkusit rozšíření nabídky v Safari a povolit program Click Flash, jak je popsáno v diskusi dole pod článkem: Flash má vlastní pískoviště...
                              Hezký večer!

                                NLubka - Profil | Út 5.11.2013 17:29:57

                                Benda 24,72 >>
                                cus!! já jen , teda nevím jako odkaz na co?:-)))) jako přesně..Já moc kamarád s technikou nejsem:-))Také se mi pos tahnutí soubor nenahraje mezi alikace,ale uplně někam jinam..

                                  NBenda 24,72 - Profil | Út 5.11.2013 17:15:34

                                  Lubka >> co třeba, pošli mi odkaz, mrknu se.

                                    NLubka - Profil | Út 5.11.2013 17:09:34

                                    Bryy večer ve spolek! Nainstaloval jsem na muj MBA 2011 Maverics OS. Docela to slape vpohode, ale nsjem schopen po stáhnutí z ofiko stránky spustit nejnovější Adobe Flash.A tudíž sledovat většinu videi na webu.. Nemáte někdo tip , jak toho dosáhnout?. Díky moc předem za radu!!

                                      NMichal - Profil | Po 4.11.2013 9:22:30

                                      Rashid 28.93 >> díky, mrknu na to

                                        NRashid 28.93 - Profil | Po 4.11.2013 6:45:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Michal >> předpokladaje, že pro iPad je to stejný jako pro iPhone: Apple store >- vpravo dole update, nad seznamem updateovaných aplikaci Purchased = seznam ztažených aplikaci + odinstalovaných (mráčky s šipkou dolů...