Apple a vaše zkušenosti

Pokec o výrobcích společnosti Apple.
Jaké výrobky od Apple používáte, jaké máte s nimi zkušenosti, tipy na app pro iPhone, iPad, iMac a MacBook. Widlákům vstup na vlastní nebezpečí :-)
Autor diskuse: Martin Matuš - Profil , 8.3.2012 všeobecné - ostatní

Co od Apple vlastníte?

A) iMac4%

B) MacBook Pro7%

C) MacBook Air5%

D) Apple TV3%

E) iPhone48%

F) iPad14%

G) iPod Touch3%

H) iPod shuffle3%

I) Více věcí dohromady13%

Od 8.3.2012 hlasovalo 235 čtenářů.

NMichal - Profil | Ne 3.11.2013 22:09:01

Poprosil bych o radu :-) Jak zamknout stránky na iPadu tak, aby nešly aplikace odinstalovávat ? Honzík (3 roky) na iPadu mi pravidelně odinstalovává jednotlivé hry, co mu tam natahám :-) nějak bych tohle potřeboval bloknout :-) A je někde jednoduše k náhledu historie, abych to zase nainstaloval zpět a nemusel to zase hledat v nabídce ? díky moc

    NBenda 24,72 - Profil | So 2.11.2013 20:16:38

    mildas - Quinn >> zkus iopravna.cz nebo na Zličíně maj šikovný chlapci stánek - servis.

      Nmildas - Quinn - Profil | So 2.11.2013 17:38:51

      Bono 27,15 >> diky moc.

        NBono 27,15 - Profil | So 2.11.2013 17:30:20

        mildas - Quinn >> teď jsem to řešil s Matyho telefonem. Z ebay za 2.500,-Kč. Nedá se vyměnit pouze sklo, ale celý display. Už se to nevyplatí ze zahraničí. Na Vinohradech to chlápek dělá i s výměnou asi za 3.500,-Kč. Zjistím ti adresu a telefon.

          Nmildas - Quinn - Profil | So 2.11.2013 11:17:40

          Prosim o doporuceni ci radu. Prave jsem si u petky rozbil predni sklo. Display funkcni. Kam to posilate a s kolika penezi se mam rozloucit ? :-(

            NMarcel - Profil | Út 29.10.2013 9:22:51

            Benda 24,72 >> googlil jsem, asi mi odchází konektor, iP si myslí, že je v docku :(
            Jako co vám budu říkat, 16.10.2013 skončila záruka :) Oprava cca 500kč podle ohlasů, což by bylo OK.

            http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?f=27&t=57912

            EDIT: dnes to jde normálně... takže asi fakt konektor

              NFSnevajs - Profil | Po 28.10.2013 18:47:58

              vam se tohle nekomu povedlo,nebo zase jsem jedinej blb co to nema :))

                NFSnevajs - Profil | Po 28.10.2013 18:46:10

                Kuban >> :))

                  NFSnevajs - Profil | Po 28.10.2013 18:45:47

                  Benda 24,72 >> presne s timhle jsem si taky prosel ... ale ted to tlacitko miluji :)))

                    NBenda 24,72 - Profil | Po 28.10.2013 18:00:08

                    Marcel >> co tlačítko na vypínání zvuku na straně. Je to asi blbost, ale takhle by se choval, kdybys to měl na off. Akorát by nezvonil. jen budil. :-( Zkus ho procvakat.

                      NKuban - Profil | Po 28.10.2013 17:01:56

                      FSnevajs >> Frontu jsem nestál,ale včera jsem si s jedním zářijovým kouskem z Německa hrál,je to paráda :-) Dneska jsem s nim fotil,vše po jednom snímku a ty slow motion videa jsou pecka..Takže je rozhodnuto,jdu do eSka ;-)

                        NMarcel - Profil | So 26.10.2013 20:39:17

                        Nejde mi zvuk skoro u ničeho :(( dupu se s tím půlden. Nehraje hudba, video, sms jen vibruje stejně i mail..
                        Akorát to zvoní u telefonu a budiku. Ip4s po updatů iOS :(
                        Nejake rady či nápady?

                          NFSnevajs - Profil | Pá 25.10.2013 6:34:38

                          tak kdo jste stal forntu na 5S :)) '?

                            NMiki 1 - Profil | Čt 24.10.2013 19:46:10

                            Novej OS je fajn, ale nevím zda tu někdo zaznamenal češtinu v iWork, na tu jsem čekal už léta. :-)

                              Nmildas - Quinn - Profil | Čt 24.10.2013 15:57:46

                              Benda 24,72 >> diky, nechapu, jak jsem to mohl prehlidnout.

                                NBenda 24,72 - Profil | Čt 24.10.2013 13:20:24

                                mildas - Quinn >> :-) pod obecné / general

                                  Nmildas - Quinn - Profil | Čt 24.10.2013 13:03:47

                                  Chlapi, kde zrusim ten zasranej kod, kterej jsem si tam nastavil s novou aktualizaci ?
                                  Diky.

                                    NFSnevajs - Profil | St 23.10.2013 11:38:13

                                    Benda 24,72 >> ja az po 18h kdy dorazim domu :))

                                      NBenda 24,72 - Profil | St 23.10.2013 10:06:55

                                      Tak mám Mavericka pár minut, ale líbí, moc líbí. :-)