Bivaky od Mivardi - 2012

Chtěl bych se zeptat,jestli už někdo má některý z těchto kousků a co na ně říkáte??? cena není špatná a i provedení vypadá kvalitně!!!

http://www.foretfishing.cz/bivak-executive.html

http://www.parys.cz/bivak-mivardi-new-dynasty-novinka-2012.php?a=5407-0-0
Autor diskuse: Gazza - Profil , 21.2.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

Ndon Ferrari - Profil | Út 10.7.2012 21:29:45

Demon81 >> udělal jsem fotky i pláště a hned začalo pršet jako kráva, fotil jsem, ale nejde už nic vložit,

    NDemon81 - Profil | Út 10.7.2012 21:26:39

    don Ferrari >> Co plášt? jsi spokojenej?

      Ndon Ferrari - Profil | Út 10.7.2012 21:25:39

      Demon81 - 10.7.2012 21:22:30 >> chtěl jsem dát další fotky, ale nějak to nejde

        Ndon Ferrari - Profil | Út 10.7.2012 21:24:36

        Demon81 - 10.7.2012 21:22:30 >>

          NDemon81 - Profil | Út 10.7.2012 21:22:30

          don Ferrari >> Jo tak přesně takhle to nemám. takže budu muset zkoušet jak to má být. Jak postupuješ při stavění?

            Ndon Ferrari - Profil | Út 10.7.2012 21:16:25

            Demon81 >>

              NDemon81 - Profil | Po 9.7.2012 22:15:15

              Cappyk >> Ted jsem ho půjčil kámošovi, tak se za ním zastavím a zkusím to nějak předělat. diky

                NDemon81 - Profil | Po 9.7.2012 22:12:26

                don Ferrari >> Vážně přemýšlím o tom že si ho taky koupím. Těch 2100 není zas taková suma. Jestli budeš mít čas a chut tak to nafot a hod to sem. dík.

                  NCappyk - Profil | Po 9.7.2012 16:51:55

                  Demon81 >> je to v tom ,že máš moc vysunutou tu zadní vzpěru a předek ti přepadává a nejde došponovat

                    Ndon Ferrari - Profil | Po 9.7.2012 16:25:46

                    Demon81 >> tak to Ti nepovím, ale vydrž, zítra ho budu stavět na zahradě a testovat s druhým pláštěm, tak Ti to nafotím,

                      NDemon81 - Profil | Po 9.7.2012 11:00:26

                      don Ferrari >> Zdarec, ještě tě budu otravovat. Když máš bivak postavenej ,jak kolikujes přední část. Ja když ji zakolikuju na ty posledni kroužky tak nemám přední stranu napnutou. . Mohl by jsi sem hodit nějaký fotky jak to děláš ty. Je to můj první bivak tak nevím jak to má být.

                        NDemon81 - Profil | St 4.7.2012 22:08:47

                        don Ferrari >> To je slusna cena. mas to nekde z netu nebo prez znamiho.

                          Ndon Ferrari - Profil | St 4.7.2012 21:01:27

                          Demon81 >> jj, sehnal jsem ho za 2100,-

                            NDemon81 - Profil | St 4.7.2012 20:59:42

                            don Ferrari >> Taky o nm uvažuji, i kvuli tomu že v bivaku bude příjemněji.

                              Ndon Ferrari - Profil | St 4.7.2012 20:49:05

                              Demon81 >> pro mě je naprosto super vzhledem k tomu prostoru, dlouho jsem uvažoval o vrácení, ale vždy když jsem s ním jel k vodě, zase jsem váhal a uvažoval o druhém plášti, ale teď jsem se už rozhodl pro druhý plášť a objednal ho,

                                NDemon81 - Profil | St 4.7.2012 20:39:47

                                don Ferrari >> Ja vím uz jsme se o tom bavily. mel ksem ho na reklamaci. Reklamace vyřízena a bivak vypadá ze je v pořádku. No časem se uvidí jestli to byla dobrá koupě.

                                  Ndon Ferrari - Profil | St 4.7.2012 18:04:56

                                  Demon81 >> neboj, taky mám špatný kus, původně jsem ho chtěl vrátit a odstoupit od smlouvy, ale tak nějak jsem s prostorností tohoto bivaku víc jak spokojen a proto uvažuji o nákupu druhého pláště,

                                    NRados - Profil | St 4.7.2012 16:36:50

                                    Demon81 >> nevím co ti mám na to říct, mě funguje naprosto v pohodě,jsem max. spokojenej,asi jsi trefil na špatnej kus. Ať se ti daří a bivak neteče.

                                      NDemon81 - Profil | Út 3.7.2012 0:02:22

                                      Rados >> Je to čtrnáct dní co jsem potkal dva rybáře co měli taky Executiva a řikali to samo co ty. Bez jedinýho problému a to že prošli už i pěknejma slejvakama. Já mám New Dynasti a asi jsem koupil nějakej blbej kus, protože byl už na reklamaci.