Bivaky od Mivardi - 2012

Chtěl bych se zeptat,jestli už někdo má některý z těchto kousků a co na ně říkáte??? cena není špatná a i provedení vypadá kvalitně!!!

http://www.foretfishing.cz/bivak-executive.html

http://www.parys.cz/bivak-mivardi-new-dynasty-novinka-2012.php?a=5407-0-0
Autor diskuse: Gazza - Profil , 21.2.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

NRados - Profil | Po 2.7.2012 20:42:08

Zdravím chlapi, vlastním od jaka bivak Mivardi Executive a jsem s ním maximálně spokojený. Absolvoval jsem s ním tři výpravy, z toho dvě mi propršely (jeden brutus přívalák) a drží v pohodě. Rosí se, ale kterej jednolášť se nerosí. Bivak je promakanej do sebemenšího detailu, naprostá skokojenost. Z mého pohledu mohu určo doporučit, dvě lehátka se do něj vlezou, pro jednoho max. konfort.

    NSampus - Profil | Po 2.7.2012 0:09:07

    Unca >> Tak to ti zavidim

      NUnca - Profil | Ne 1.7.2012 23:10:16

      Sampus >> Já mám JRC STi 2 už asi pět roků a luxus. Bivak drží, nikde neteče, prostě spokojenost.

        NSampus - Profil | Ne 1.7.2012 21:47:54

        Unca >> Mal som JRC Qad man tieklo mi donho,Starbaits G-2 roztrhana latka,Kamos ma Ehmans tiez mu pri vetsom dazdi zateka takze s doverou znacke by som bol opatrny.Proste asi treba trafit kus.Teraz som kupil Mivardi New Dynasty a dufam ze budem mat viac stastia ako pri predoslych dvoch.

          NŽíďas - Profil | St 20.6.2012 10:14:45

          Zdarec, chtěl jsem se zeptat, jestli ten rozměr co uvádí výrobce 325 x 295 x 165 cm je rozměr podlahy, nebo se to bere jako rozměr bivaku přes kopuli.

          Máte někdo ten i druhý bivak ??? Popř. zkušenosti s ním. Uvažuji o jeho koupi, ale nemám o něm žádné info. http://www.tropicliberec.cz/pristresky-a-bivaky/miv​ardi-bivak-executive

            NSpeny - Profil | Po 18.6.2012 14:05:56

            Zdarec chlapi,tak co, už má někdo vyřešenou tu reklamaci?

              NKokš - Profil | St 6.6.2012 17:08:28

              Cappyk >> Asi budu muset leze mi to na mozek : )

                NCappyk - Profil | St 6.6.2012 15:11:05

                Kokš >> ty furt s tim deštníkem ...už si s tim zajdi :))))

                  NKokš - Profil | St 6.6.2012 8:00:37

                  don Ferrari >> škoda že jsem svuj reklamační protokol od Mivardi hodil do popelnice společně s deštníkem, mohl jsem si ho zaramovat a číst každy večer na dobrou noc : )

                    Ndon Ferrari - Profil | Út 5.6.2012 19:09:37

                    Demon81 >> v případě, že Ti tento protokol nikdo nedal, to také o něčem svědčí,

                      NDemon81 - Profil | Út 5.6.2012 18:56:46

                      don Ferrari >> Aha, tak to jsem nevěděl ani přítelkyně. No až pojedu kolem tak se tam zastavím a zeptám se na to.

                        NUnca - Profil | Út 5.6.2012 18:54:27

                        Demon81 >> V pátek se ženíš? Tak to prď na bivak a lež v posteli. :-)) Jak opraví bivak? Vypářou špatnej díl a našijou novej? Nebo to nějak podlepí? Takhle "látenej" bivak bych už asi nechtěl. Ztrácí hodnotu. Buď vyměnit za novej, nebo vrátit peníze.

                          Ndon Ferrari - Profil | Út 5.6.2012 18:50:32

                          Demon81 >> v případě uplatnění reklamace musíš dostat reklamační protokol o ne/uznání reklamace a popis Tebou zadané závady a její případné řešení/odstranění,

                            NDemon81 - Profil | Út 5.6.2012 18:46:24

                            Unca >> Kurnik, že bych ho šel rozbalit?? Budeš muset vydržet, sedim tu pod peřinou a potim se, protože jsem dostal chřipku a v patek se ženim takže chci být ready.

                              NUnca - Profil | Út 5.6.2012 18:40:06

                              Demon81 >> To já si zase neumím představit jak ten bivak opravovali.

                                NDemon81 - Profil | Út 5.6.2012 18:38:13

                                don Ferrari >> "VYŘÍZENO" to je jediný co mám na reklamačním listu napsáno po tom co jsem dostal bivak zpět. Vyzvedávalaho přítelkyně a té taky k tomu nic neřekli. Ještě jsem ho rozdělanej neměl, protože mám dost zařizování a ještě jsem omarodil. Budu muset nějak zjistit co se s bivakem dělo. Ale počítám s tím že si tu našli nějakýho opravce co jim to bude opravovat, protože si nedovedu představit, že by to posílaly do číny na opravu nebo dávali hned novej.

                                  Ndon Ferrari - Profil | Út 5.6.2012 18:17:12

                                  Kokš >>
                                  Já jsem hlavně zvědav, co má Demon81 napsáno v protokolu o uznané reklamaci,

                                    NKokš - Profil | Út 5.6.2012 13:49:46

                                    Unca >> Je pěknej taky se mi líbi, ale každopadně pujdu do jiné značky stejné konstrukce.

                                      NUnca - Profil | Út 5.6.2012 13:46:16

                                      Kokš >> No tak to je teda silny kafe. Je vidět, že pan Mivardi asi o bivakách nic neví. Ano, jednopláště se rosí, to jo, ale nikdy sem neviděl, aby při rosení kapala voda na podlážku bivaku. Měl sem jednoplášť od JRC a ten se rosil hodně. Ale nikdy nic nekapalo. A pokud by jich prodali 500 a jeden byl špatnej, tak to vůbec neřeším a bivak vyměním. Stát se může. Ani v Čínské fabrice nejsou neomylní. :-) Jo jo, je to škoda, bivak je to fakt krásnej.

                                        NKokš - Profil | Út 5.6.2012 13:33:42

                                        Unca >> edit se mi to nějak pomotalo :), mi zatim nikdo nevyhrožuje a těch hačku se nebojím protože by rychle zrezly :D